Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IIBANIIOcelot
    Bioshock Anyone? Metro?
  • michaliuz18
    haha smiesny AC 4 vyhral ..no co mal dobry hype a reklamu :D ako inak, furt to iste dokola uz 6 rokov ,smiesne spracovanie misii, repetivne a hlupe , 6 rokov vkuse skaceme do sena ..autori len zmenia prostredie a je nova hra na svete:D
  • Zajímavé... ROME 2 co tu dostalo 9/10 skoro perfektní hra tu najednou chybí!

    Games.tiscali nestojí za svými recenzemi?
  • dybowicz.r
    Osobně nechápu kde je Tomb Raider ?!
  • Pro příště bych redakci doporučil vyhlášení hry roku nedělat. Vyhnete se pak tomu všemu, co se tu v diskusích nyní děje. (Pokud to tedy nebyl záměr, čemuž by zvolení AC 4 jistě napovídalo.) Spousta herních webů na to taky kašle, tak ať si to hráči přeberou sami.
  • Hanzales
    U mně to vyhrál Last Of Us, v závěsu Metro LastLight, GTA5 a konečně Assetto Corsa :)
    Jen osobní žebříček podle toho, jak jsem se a jak dlouho u těch her bavil/bavím. AC4 bych si třeba do nominace ani nedal, ale tak každý to máme jinak ;o) Ale jak říkala redakce ve FC, bude i hlasování lidu, kde si může každý zvolit to své a také se nemáme zapomenout v diskuzi pořádně pohádat ;o)
  • Tak tohle jsem opravdu nečekal. U GTA 5 mě zklamala MP část a chyby, které se táhnou už od GTA 3, ale pořád jsem si to náramně užil. The Last Of Us je jeden z nejlepších lineárních singleplayerů a survival hororů za posledních pár let. Papers, Please jsem sice nepřišel na chuť, ale dokážu pochopit to nadšení jiných lidí. Stanley Parable překopalo design her jak jej známe. Nad roztomilostí Rayman Legends by se rozplýval i Mike Tyson.
    Ale AC 4 je přinejlepším povedenější díl série. Námořní bitvy přestanou být zábavné ve chvíli, kdy se po milionté musíte nalodit k nepřátelům a pro její získání splnit jeden z úkolů, jejichž variace končí u změny pozice cíle na zabití o pár metrů, a celá vaše posádka je i proti blbým rybářům bezmocná (když nic neděláte, tam vám pár pošuků v trenkách klidně vybije všechny námořníky).
    To zaměření na stealth, kterým se vývojáři všude oháněli, spočívá v tom, že jen všude rozeseli keříky z AC 3. Žádné změny v hratelnosti, žádné vychytávky, prostě zvýšili jejich počet.
    Většina misí sestává právě v pohybu v těchto keřících, který je hrozně omezený a lineární, pokud nechcete vzbudit poplach. Na hledání cest v otevřeném světě z AC2 můžete zapomenout.
    Souboje jsou snad ještě jednodušší, než v AC3. Skoro každého nepřítele porazíte buď opakovaným sekáním, nebo jedním protiúderem, upgrade meče nemá smysl. Kvůli jednoduchosti přímého souboje musí hra stealth častěji omezovat automatickým restartem při objevení.
    Neříkám, že to je hrozná hra, rozhodně jde o zlepšení oproti AC3, ale hra roku?
  • WTF ??? *1* *1*
  • Llour
    500K liber *3*
  • KIMCID
    Opět nepochopitelně je tam AC??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit