Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě Last of Us, pak dlouho nic a pak už je to jedno. *1*
  • WezGroove
    Jestli podle tebe je lepsi Europa Universalis IV nez Rome 2 tak pak uz opravdu nechapu :/ a jak jsem rekl kazdy je jineho nazoru ;) A rozhodne pro me BF 4 po graficky a hratelny strance mluvim predevsim o MP,vede mezi FPS strileckama ;) Ghost,jak jsem psal je to proste porad dokola linearni hra,ale je to proste CoD a ze serie cod myslim ze za posledni dobu nejlepsi ;) nemluvim o CoD 2 ta je proste na prvnim miste ! :) a btw. jak jsem rekl je toho spousta,a rozhodne bych tam radil hry i jako je treba XCOM:Enemy Within atp ;)
    • Zajímavé... mám nahráno přes 200 hodin Rome 2, ještě víc EU4. Hrál jsem všechyn díly EU i Total War. Srovnávat poslední díly obou franchise je srovnávat nebe a dudy.
    • Tak ty si jasný důkaz, že PR kecy okolo her a vymývání mozků funguje *3* Rome 2 je hra, která si nezaslouží nosit jméno Total War, natožpak se ani nemůže rovnat Paradox hrám (nejde to ani vzdáleně srovnávat). Grafická stránka Battlefieldu je naprosto tuctová a nezajímavá, jenom je zapráskaná X filtry, aby to vypadalo hustě a kůl, o hratelnosti ani nemluvě. Možná zkus někdy nebrat vydavatele a vývojáře tak moc vážně a zkus nějakou ne tak mainstreamovou hru a snad otevřeš oči *3*
      • Ok diky *3*
        • Není za co, kam bychom to došli, kdyby lidi bez osvěty kupovali jenom mainstreamové kraviny, že ? *4*
          • Vpohode ja to beru *3* a mas pravdu *3*
    • smejki
      "je lepsi Europa Universalis IV nez Rome 2"
      ano a to říkám jako fanda Total Waru
      • Je pravda ze Rome 2 jsem hral delsi dobu....Europa Universalis IV jsem da se rict jen vyzkousel a nejak me to nechytlo od prvniho okamziku no :/ ..... Ale jestli je to teda opravdu az tak dobry,tak se vsem tady omlouvam a beru nazor z5 .... pak tedy jdu instalit Europa Universalis IV
        • na to musíš mít určitý rozhled
        • Podle tebou prezentovaných názorů odahaduju, že tě to stejně bavit nebude.
    • Inquisitor
      No hlavně srovnávat EU a Rome moc nejde.
    • eStar
      Odvolej!!!!! *16*
      • Odvolá. Stačí zaměstnat inkvizitora, mít vysokou stabilitu, a pokud WezGroove není v provicii s příliš vysokým daňovým výstupem, a nejsou v platnosti nějaké protichůdně působící modifikátory a události, bude konvertován.
        • eStar
          Moc pěkný. *1*
      • Neodvolam ;) je to vec nazoru jak uz nekolikrat pisu ;)
        • eStar
          Názor je fajn, ale dávat vynikající Europu Universalis IV na úroveň té zabugované zjednodušené blbosti Rome II mě uráží. To co tam píšeš o BF 4 a o Simulátoru vykašlávání chlupů už nebudu raději ani komentovat. *13*¨

          Něco k té hratelnosti BF 4. Já se dřív divil proč mám při střelbě pocit jako kdybych měl lagy i s pingem 14. Tady je vysvětlení: http://www.bf-blog.cz/skutecna-pricina-spatneho-netcodu-battlefieldu-4/
    • WezGroove
      reakce na > stonkeeper
  • Mimochodem se mi líbí rozdělení co dělá IGN - http://www.ign.com/wikis/best-of-2013. Co platforma to kategorie, takže na ps3 boduje TLOU, na x360 zase GTA V, na PC Gone Home, na Xone Black Flag, na ps4 Resogun, ... atd.

    Možná ale, kdyby to tento model byl tady, dočkali bychom se následujícího:

    PC: Black Flag
    x360: Black Flag
    ps3: Black Flag
    ps4: Black Flag
    Xone: Black Flag
    ps Vita: není Black Flag *1*
    • To IGN rozdělení není úplně špatnej nápad, ale já bych to viděl spíš kumulativně. Např. když bylo GTA5 na PS3 i X360 a na v kategorii na playstationu jej převálcovalo The last of us, tak logicky plyne, že je považována za lepší hru. Jinými slovy absence na nějaké platformě se na kvalitě a originalitě titulu nijak neprojevuje, od toho jsou profi recenzenti, kteří mají přístup ke všem systémům a měli by se nestranně rozhodovat...
    • WezGroove
      Souhlasim,presne takhle by se to melo delit.. ;) a kdyz bych to mel tedy delit Ja osobne tak by to bylo presne takhle :D
      PC: Black Flag
      x360: GTA 5
      ps3: The Last Of Us
      a zbytek jsem nevidel a nehral ;)
  • Pro příště bych redakci doporučil vyhlášení hry roku nedělat. Vyhnete se pak tomu všemu, co se tu v diskusích nyní děje. (Pokud to tedy nebyl záměr, čemuž by zvolení AC 4 jistě napovídalo.) Spousta herních webů na to taky kašle, tak ať si to hráči přeberou sami.
  • dybowicz.r
    Osobně nechápu kde je Tomb Raider ?!
  • NumberFiveAlive
    trololo... to uz bioshock infinite neni ani v nominacich? mozna tam byl kladen vetsi duraz na pribeh nez hratelnost ale porad je to nadprumerna hra... a ze vyhral miliontej AC = no comment :D jinak za sebe bych urcite zaradil jeste shadow warriora ale to uz je ciste subjektivni... :D
    • nadprumernych her je kopec...
      • NumberFiveAlive
        tak kolik jsem tam tech "nad" mel pridat aby bylo jasny ze do toho vyberu patri? ;)
  • Určitě nechci vyvolávat flame a nechci nikomu brát jeho názor :) A AC4 je fajnová hra, ne že by mě nebavila. Ale když pročítám po dohrání její recenze, nedá mi to: Opravdu vám připadá, že má tak skvělý příběh? Protože... nemá. A jestli ano, tak opravdu nevím v čem. Postavy mají mizernou expozici (jediné scény, kdy si je zapamatujete, jsou ty, kdy umírají (!) ), nulový charakter (Černovous má náběh, ale to je asi tak všechno) a i když všechny cutscény vypadají pěkně a dabing je skvělý, z příběhu a postav zbyla jen spousta nevyužitého potenciálu.
    Chápu, že po mizerné trojce se to asi snadno zveličuje, ale to nic nemění na tom, že mimo kontext trojky AC4 není příběhově nic extra.
  • Treba si položiť otázku. Za čo by hlasoval boh ?
  • Miserius
    Jó, to byla dobrá hra... Ale nejlepí za rok 2013? To rozhodně ne, tomu nevěří ani Ubisoft *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit