Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kravicka
    Poprosil bych best of matros, zda se ze se v tom vyznate.
  • Je to názor redakce, dobře. Ale, kvůli těmto názorům nemá pro mě smysl číst na Games recenze, protože redakce má dlouhodobě zcela jiný vkus než já.
  • Ten víťaz neni až tak odveci.
  • Preed
    Viem ze to je nazor redakcie,ktory nie je svaty,ale aj tak musim komentovat,ze s tym nesuhlasim,prave sa to AC4 snazim dohrat a uz ma to ani celkom nebavi,to uz by davalo viac zmysel aj to GTA,ktore imho je objektivne lepsia sandbox hra a da sa to porovnat.
  • Už ničemu nerozumím. *7*
  • Tak AC4 dle mě bylo fajn, nic vyjímečného, ale fajn. Problém je, že takových her moc není (piráti atd.) a Ubi si vzal příliš velké sousto.
  • ACBF je paradni, souhlasim.. a sem moc rad ze je mezi best off i DMC, protoze to byla pecka.
    • KIMCID
      bléé
  • KIMCID
    Opět nepochopitelně je tam AC??
  • Hanzales
    U mně to vyhrál Last Of Us, v závěsu Metro LastLight, GTA5 a konečně Assetto Corsa :)
    Jen osobní žebříček podle toho, jak jsem se a jak dlouho u těch her bavil/bavím. AC4 bych si třeba do nominace ani nedal, ale tak každý to máme jinak ;o) Ale jak říkala redakce ve FC, bude i hlasování lidu, kde si může každý zvolit to své a také se nemáme zapomenout v diskuzi pořádně pohádat ;o)
  • U mně to vyhrál Battlefield 4, asi protože mi to náhodou funguje a mám novou sestavu která mi to dovolí jet na vysoké detaily, potom je to zábava
    • ano to je u her to nejdulezitejsi *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit