Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to mi zvedlo naladu, diky :D
  • Když už je tam to League of Legends spolu s Dotou jako oponent, proč jste opomněly World of Warplanes (a World of Tanks) jako oponent k War Thunder? *12*
  • Thorar
    Tak tedy napiště vlastní žebříček pěti onlajnovek za rok 2013, včetně vítěze, píčovat umí každej.

    Neverwinter, Path of Exile, Defiance, FF XIV, Dust 514 a možná Marvel Heroes? To by pro mě vyšel jako vítěz jednookej král Nevewinter.
    • sugyn
      Prvni tri tam citelne chybi.
  • wtf? LoL vyšlo někdy koncem 2009,ne? tak co dělá v žebříčku pro hry roku 2013? někdo upad cestou do práce?
  • A nejlepší hru vyhraje battlefield :-)
  • celoush
    Tak tahle sekce se nepovedla...a jedeme dál
  • trolo
    best of 2013 vyhraje hra z 2009+- a screeny u vsetkych hier su asi z 1990
  • Vážně by mě zajímalo vysvětlení redakce, jak je možný naučit se LoLko za jeden večer, ale DOTU nikoliv.
    • 5irp373
      Imho to je tak, že autor hral LoL někdy v tom roce 2009+, a viděl, že tam je tutorial s Ashe(nou), pak si ještě vzpoměl, že existuje vlastně i Dota2, kterou hral taky před rokem, když ještě tutorialy neměla...

      A vůbec, možná zjistili že se jim ty "Best of" moc nečtou, tak udělali učelový flame, protože co dokáže vyvolat ty největší rozepře? Hračí MOBA her *5*
  • Zase bordel v šuplatech, míchání jablek s hruškama.

    Onlinovka je svým původem zaběhlé označení pro MMO hru (z dob Ultima Online, Meridian 59, DAoC, Everquest apod). Žurnalistická hantýrka, v dnešní době hodně užívané označení pomatených herních redaktorů pro kdeco, bohužel.

    Takže správně bychom měli rozlišovat: Singleplayer, multiplayer a MMO hry.
    Termín onlinovka je sémantický nonsens.
    • Ronox
      MMO = Massive(ly)-Multiplayer Online ...
      • Chybí tomu to massive, což znamená přinejmenším jeden hub, kde se setkáváš s ostatníma hráčema. Což MOBA, stejně jakákoliv multiplayerová hra, narozdíl od MMO nemá.

        Aneb doslovný překlad ještě neznamená význam sousloví.
    • Jop, a MOBA je jen jeden z druhů multiplayerové hry, zatímco MMO je naprosto technicky odlišný typ her.

      Holt jaký team redaktorů, taková komunita čtenářů. Pak nemaj v diskuzi vznikat flame wars, nemaj se tu hatovat a mínuskovat uživatelé, když samotný obsah stránek nestojí kvalitou za nic :-)
  • nekromant33
    Ne že bych nebyl rád, že moje oblíbená hra vyhrála, ale to zasazení do 2013 je fakt divný. Sice ty změny mezi sezónami s hrou hodně zahýbou, ale pořád to nějak neospravedlňuje proč tu je. Z vybraných ale vyhrála po právu.
    • Stačí se podívat do diskuze, kde, přes několik hejtů, najdeš vysvětlení redakce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit