Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    http://www.2imgs.com/30594963b0


    P.S: Raději jste se měli držet kategorií, co jste měli loni a nevymýšlet tuto pseudopodskupinu. Raději si přečíst Best of "zapomenuté" hry než splácané online hry, co redakce hraje a na které si vzpomněla:)
    • Nebo jestli žádné online hry nevyšly, tak tam měly dát jen těch pár co vyšlo a nechat vyhrát třeba ten Neverwinter, proti tomu by nikdo nic neměl a vyšlo to letos.

      LoL to vyhrálo stejně jen proto, že se do toho zrovna někdo z redakce nekontrolovatelně zažral.
      • Veskoslav
        Tak defacto Dota2 vyšla, Newerwinter také, teoreticky tam můžeš dát GTA online, které je defacto nová hra k V. dílu, WarThunder, Hearstone, zapomenuté Defiance (v současné době je tam obrovský skok dopředu oproti březnu, kdy to vyšlo), dále i aplha DayZ tam klidně mohla být, nová Trackmania (protože jako závodní hru bych to ani moc nedával, je to taková spíše online překážková dráha než závody na klasické trati), pak mě napadá Entropy, Star Conflict (hodně opomíjená a přitom skvělá hra). I třeba projekt Spark by si redakce mohla obhájit. Je toho hodně na výběr. I ten PlanetSide 2 bych odpustil, přeci jenom je to listopad 2012. Ale LoL? V redakci asi někdo zjistil, že všechny ženské postavy kromě Annie tam mají pořádné dudy.
  • tahle anketa je nejaka casova anomalie ne ? :D
    • nikdo ji nikdy neviděl, ale pravděpodobně to je bílá díra
      • Veskoslav
        KRYTON: Ještě nikdy jsem jí neviděl - nikdo jí neviděl - ale myslím, že je to bílá díra.
        RIMMER: Bílá díra?
        KRYTEN: Každá akce vyvolá protikladnou reakci. Černá díra likviduje vesmírnou hmotu a čas a bílá díra je vrací zpět.
        LISTER: Takže, ta díra chrlí čas zpátky do vesmíru? (Nasadí si svou beranici)
        KRYTON: Přesně tak. Proto jsme na lodi svědky těchto zvláštních časových úkazů.
        KOCOUR: No a co to je, he?
        KRYTON: Ještě nikdy jsem jí neviděl - nikdo jí neviděl - ale myslím, že je to bílá díra.
        RIMMER: Bílá díra?
        KRYTON: Každá akce vyvolá protikladnou reakci. Černá díra likviduje vesmírnou hmotu a čas a bílá díra je vrací zpět.
  • Takový přešlap. "Až do hluboké noci můžeme vést debaty, jestli je lepší DotA 2 nebo LoL. " Lepší je DotA 2 (hodnotím nezávisle - mým favoritem je HoN a Valve moc nežeru). LoL je zásadně lepší v targetingu, marketingu a celkové produkci. Best of 2013 by mělo ale hodnotit kvalitu samotné hry. Kdyby se měla hodnotit úspěšnost u hráčů, tak by se vybíralo podle počtu prodaných kusů.
    • bože to jsou cynty. já ti to brát nebudu, jednou na to přindeš sám
      • sry, bylo to na někoho jiného...
    • Veskoslav
      Tak jestli nejlepší FPS vyhraje CoD: Ghost *1*
      • eStar
        Simulátor vykašlávání chlupů.
        • Veskoslav
          Tak v roce 2012 byl simulátor otevírání dveří. Život je změna *4*
          • ale to byl Medal, ne Cod...
  • Rhulad
    S výběrem redakce se ztotožňují. Děláte mi radost hošani *14* Jen tak dál...
    • Ne já nejsem trol, ne já nejsem trol *7*
      • Rhulad
        Já sem myslel, že mě máš v detrolu nebo jak tomu nadáváte, ale chápu tě. Každý si chce poslechnou moudra strejdy Rhulada.
        • Jsem na tabletu, tudíž Tě vidím. A ano každý je zvědavý zrovna na Tebe. Ještě si nezapnul naklikávače? Máš nejvyšší čas, tvá noční směna začíná.
          • Rhulad
            Neboj. *3* Dočkáš se svých mínusek.
            • Rhulad
              Mínuska mě stimulují. Nemůžu si pomoci.
            • Když Tě to baví jak hlupák pronásledovat lidi napříč diskuzemi a klikat a klikat přes proxy, tak je to tvůj boj. Rád Tě v něm nechám dál bojovat:)
    • eStar
      No jo, je to známka punku.
  • neohlížet se na datum výroby? to je docela vtip a vůči nově vydaným hrám nefér. příští rok to LOL vyhraje zase? když už jste nebrali ohled na datum vydání, proč jste tam nenacpali hearthstone nebo smite? to muselo dát hodně práce si zdůvodnit, proč nevybrat tak populární dotu. gratuluju, cokoliv dalšího do vašeho best of přidáte je už předem zatraceno v tomto subjektivním grcu
  • Pěkný článek o tom, jak si nakakat na hlavičku...
  • Jedna jediná anketa a co dokáže udělat se zdejší bandou, emočně nestabilních hlupáků... Nebudu schválně jmenovat o které se jedná, protože každý, kdo si tuhle diskuzi trochu projel, pozná, koho tím myslím.

    Vážně, to je tak těžké si uvědomit, že výběr her do anket je subjektivní metrika redaktora a vy s tím nic nenaděláte, i kdybyste se na hlavu postavili? Každý ať si hraje a zvolí za hru roku, co jemu se líbí, ale nesnaží se to vnutit ostatním, na základě vyšší popularity či lepšího, subjektivního, vskusu.

    Můžete se hádat jak chcete, vyhrát svými argumenty tisíce diskuzí, užít si svých 5 minut slávy a stejně tím svět nezměníte a už vůbec myšlení těch druhých. No tak lidi, dejtebsi pohov.
    • Tohle je subjektivně subjektivní až subjektovaný výběr od redakce, mimochodem. Subjektivně tato anketa není z objektivního hlediska správná, ale to je jen můj subjektivní názor, kterým si se pochlubil ty též.
      • Objektivní hledisko neexistuje, protože nemáme žádné měřítko, kterým bychom objektivitu mohli zjišťovat a měřit. Poznání je vždy zprostředkováno nějakým člověkem a to jest, není bez předpokladů. Tudíž vždy se jedná o subjektivní nebo intersubjekticní nadhled, ať už se jedná o cokoliv.
        • pravda a nepravda. z ankety můžeš vyloučit některé subjektivní aspekty. například do ankety best of nejlepších videoher nedáš fotbal. do rubriky online hry nenacpeš skyrim, které není online hrou. pokud mluvíme o best of 2013 automaticky vyloučíš hry, které nebyly v tomto roce vydané. atd atd. můžeme oslavovat lol jak chceme, nikdo této hře neupře úspěchy, jakých letos dosáhla, ale ta hra je na trhu už pár let a to je prostě objektivní faktor, který nelze přehlédnout. takové měřítko to je a takové by se mělo dodržovat, pokud se snažím dělat seriozní anketu
          • Pokud se jedná o názor, s kterým souhlasí většina, jedná se o intersubjetivní názor. Aby byl tvůj faktor objektivní, musela by s ním souhlasit každá elementární částice ve vesmíru a to je vyločeno, protože jak vidíš, názory na Lolko jsou všelijaké, jen ne objektivní a to se bavíme o Lolku jen v rámci tyhle diskuze. Krom toho, seriózní anketa je opět subketivní názor. 100 lidí, 100 chutí.
        • Konečně objektivní názor. Díky
          • Pokud ho bereš jako sobě vlastní, tak onen názor není objektivní. Nemáš zač
            • labrodor: Ano. Já jsem snad řekl, že můj názor je ten objektivní a jediný, pravdivý? Je to pouze můj názor a můj pohled na svět. Nesnažím se ti ho vnutit, jen předvést. Od toho přece diskuze jsou.
            • Ty jsi ho bereš, předpokládám také jako sobě vlastní, tudíž i pro tebe výše zmíněný názor o objektivitě je subjektivní. Tak že žádnou velkou váhu v dějinách tohoto okamžiku mít nemusí.
    • A ty jako velký taťka si nás moudře přišel umoudřit? To jako máme nechat redakci ať si píše srandy a nekritizovat je? Nedat jim žádnou odezvu, že něco podělají? To je máme nechat usnout na vavřínech a nechat do dojet na úroveň takového Bonuswebu například? Prostě tato sekce je udělaná špatně. Ať si redakce volí co chce, ale ať to má daná pravidla. Už při předchozí, kdy jasně nedefinovali, co je a co není DLC a absence DLC FC3: Blood Dragon ukazují, že prostě v něčem jsou mezery a redakce by to měla vzít na vědomí.
      • jestliže tomuhle říkáš odezva *11*
        • To je právě tzv. odezva z latríny , nebo-li taky jako Muzikanti, spojte se , či Jste blbci, ale až já jsem to správný letadlo . U místních velmi velmi oblíbená.
      • Jistě, pár anket přece všechno změní a GAMES.CZ se tak nezastavitelně začne řítit přímo do horoucího herního pekla... Ale notak, to snad nemyslíš vážně.
  • Aha, kde je jako Final Fantasy XIV ? Jedna z nejlepších MMO.
  • LoL je online hrou roku 2013? Co bude dál? Mario Kart z roku 1992 od vás teď obdrží titul "závodní hra roku 2013", protože to lidi pořád hrají? Jako já třeba chápu, že se online hry pořád aktualizují a mění, ale tohle je fakt úlet. Přece to nemůže vyhrát tuším skoro 4 roky stará hra. Nevím, jestli tahle kategorie byla i minulý rok, ale jestli je letos poprvé, tak se na to prosím vás pro příště radši vykašlete.
  • Já jsem teda LoL nikdy nehrál, jen Dotu 2, a jedno můžu říct s naprostou jistotou: ta hra je tím lepší, čím víc ji hrajete. Mám nahráno přesně 400 zápasů a teprve zhruba posledních 50 her jsem si začal říkat, jak je ta hra kure_sky dobrá! Jednoduše proto, že se dostáváte do hry s lidmi, kterým stálo za to věnovat té hře tolik úsilí jako vám. Funguje taktika, týmovost a zápasy dostávají ten pravý náboj. Já mám jasno...
    • Jen podotýkám, že jsem nikdy předtím žádnou MOBA hru ani onlinovku nehrál. Ani první Dotu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší