Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Protože Pokémoni i Mario a Luigi jsou :)

    To je podle tebe RPG i God of War? To se od Lords of Shadow moc neliší
  • fallanga
    Když berou Maria nebo Pokemony jako RPG tak proč ne Zelda? A Castlevania je RPG.
  • napodobne z nazorov co su tu pisane.
  • Thorar
    A čeká se vlastně v roce 2014 nějaké RPG, které by NEBYLO pokračování, ale něco nového?
  • Castlevania som hral asi 5 minut. To pridrbane ovladanie ma tak nasralo ze som to vypol a zmazal. Nechapem naco to prerabaju na pc ked ovladanie nechaju pre konzoly na blby gamepad. To si myslia ze vsetci maju tu zbytocnu blbost doma? Mali by k tomu velkym napisat ze nehratelne na pc bez gamepadu, a aj s gamepadom to je o zivot. Nieco ako je Dark souls
  • To je jasne, ak to porovnas s KOTOR 1,2 tak Mass Effect je srackoidna hra.
  • Malleth
    Zelda ani Lords of Shadow není RPG
  • Jazz
    *1* *1* *1*
  • fallanga
    Castlevania je Hack and Slash RPG.
  • Třeba i nové Dragon Age překvapí....Dám Bioware poslední šanci mě přesvědčit, že umí dělat svojí práci tak jako dřív....DA:O i ME3 byly dobré hry, ale v porovnání se staršími kousky od tohoto studia to už viditelně pokulhávalo a já měl vždycky rád atmosféru a u monitoru vás držící příběh, které do her dávali....uvidíme....
  • Chce se mi blit. Naprosto otresny pohled na to, co se minuly rok delo v tomto kralovksem zanru.
  • axell1990
    až na to, že Path of Exile je online hra takže tady ani nemá co dělat. Proč není v článku nejlepší online hry to už je ovšem otázka.
  • Autori maji psani podobnych clanku asi jako bokovku a podle toho to vypada. Za 5 minut splacane neco co nema hlavu ani patu, flaknu to na net a ukol splnen... Kdyz uz placate vse dohoromady, kde je NI NO Kuni, Bravely Default, PoE, Tales of Xillia?
  • Ano, na PC byl PoE a na 3DS byla Zelda. A jako celkový vítěz napříč platformami vyhrála Zelda. Podívej se pořádně :)
  • Pokemon je precenovana serie a kazdej "znalec" tvrdi jak tomu ostatni nerozumi. Pribeh to nema zadny, stovky potvor ktere absolutne knicemu nepotrebujes. Mas jednoho mozna dva pokemony a s nima lovis ostatni. Posledni dil ma nulovou obtiznost. Smesne RPG elementy. Pokud te bavi takovy system pro decka, ok, nic proti. Ale k poradnemu RPG to ma daleko, stejne jako vetsina her uvedenych v nominaci.
  • Je celkem jedno, jestli je RPG roku Ni No Kuni nebo Path of Exile. Hlavní je, že rok 2013 byl rokem prakticky bez kvalitních RPG a podle mě královský herní žánr v roce 2013 spal. Snad bude rok 2014 lepší -Zaklínač 3, Dark Souls 2, TESO, MMX, možná i z kickstarteru se něco objeví.

    Každopádně 2013 špatný rok.
  • N0isy
    Risen 2 byl podle mě taky příšerný. Nechápu, na co při tom mysleli. Snad jim to ale docvaklo a další projekt od nich se tomu ani trochu nebude podobat.
  • N0isy
    -15? Vážně anonymní trolle i tady? Jsi mi to nandal teda.
  • suhlasim viac menej, nehovorim ze PoE malo vyhral, ale aspon ho mohli spomenut, co som chcel vypichnut ze MassEffect sa spomina v ramci RPG *3*
  • Takže ty a Gamespot máte patent na pravdu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit