Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    To teda. Zahraňují to menší projekty jako Shadowrun, Expeditions: Conquistador apod..

    Divím se, že Expeditions: Conquistador zde nedali. Úspěch to snad mělo.
  • Jack1947
    Jasne jen jsem nechtel aby to vyznelo ze to je jen bezduche rubani... jn taky se moc tesim. Jsem rad ze takove hry dneska vychazi. *3*
  • já si pod akčním rpg představim spíš diablovky :D ale to je jedno, přetahovat se o žánr je kravina :D každopádně je to super hra, doufám, že pokračování bude ještě lepší
  • smejki
    Loňská RPG http://www.rpgcodex.net/forums/index.php?threads/rpgs-in-2013.88730/
    žalostný pohled
  • Pilgrim66
    *1* minulej rok

    Furt si nemuzu zvyknout ze je 2014
  • Jack1947
    Akcni RPG. At mame vsichni klid. *3*
  • Radioaktivni_surikata
    No ať už udělají cokoliv, hlavně aby to bylo lepší než ten jejich poslední výtvor. Jako dlouholetej fanda Pyraní jsem byl druhým Risen zklamán neskutečně. Snad se z toho dokážou vzpamatovat.
  • Letos ještě nevyšlo žádný pořádný RPG, protože letos je teprve 19 dní. *7*
  • Ni No Kuni
  • já slyšel to samý no...ty jo a když tak přemejšlim co vyšlo za rpg za tenhle rok, tak hrál někdo ten velkej datadisk na dragon's dogma?
  • Pilgrim66
    DX: Fall mel bejt v mobilnich hrach... Nepochopim, na mobilni hru je to co jsem slysel fakt slusny
  • to je dragon commander taky :D
  • Gordar
    Deus ex: the Fall tu nemá co dělat. Je to přinejlepším mírně nadprůměrná hra, rozhodně nic úžasnýho.
  • Podle logiky stylu LOL se hraje i v roce 2013 tak proč nemůže být hrou roku je pro mě hrou roku Baldur's gate 2, který hraju poslední roky tak 5-7x /rok . Jo jo příště si to dám asi solo za barda a snížím si staty na minimum aby to byla aspon trochu výzva
  • klasická character action game to byla
  • Jack1947
    Melo to RPG prvky, nebyla to jenom bezducha rubacka.
  • Miserius
    Tys jen rekl ze to je F2P tak to nemuze byt nominovany a ja ti rekl ze na tom nezalezi, ze LoL dokonce vyhralo a je taky F2P
  • a když už jsem u toho tak ten deus ex na ios je prej taky slušnej, myslim, že do toho suchýho seznamu se mohla taky dát zmínka :D
  • Castlevania je užasná hra, ale rozhodně to není RPG. Je to akční rubačka=slasher.
  • je pravda, že hodně věcí opomenuli no :D já bych klidně ještě přidal i path of exile, to mi přišlo celkem dobrý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší