Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Ty jo, ani jsem si neuvědomil, že letos nevyšlo žádný pořádný RPG...

    No příští rok bude Witcher 3, Divinity Original Sin, snad Dragon Age Inqui, mozna Dark Souls 2 tak snad to bude trochu bohatsi.
  • Jack1947
    No kdyz si zminil to LOL, bohuzel vim co to je. Rad to nemam. Urcite nesouvisi aby jsme predesli moznym nesrovnalostim.
  • souhlasim, absence ni no kuni v kategorii nejlepší rpg tohohle roku je pro mě jenom další ze série neuvěřitelných failů games.cz best of 2013
  • Miserius
    Porizovaci cena hry nejak souvisi s zanrem? Nejsi trošku zmatenej? Je to RPG který je zadarmo... Ehm.. .Víš pro co je zkratka F2P?
  • Jack1947
    Ok, budu reagovat pro druhe a naposledy ostatne, nemuzu merit sily s nekym kdo vi tolik ze by me zlikvidoval jen pouze myslenkou. Lepsi mit pokriveny mozecek, nez realitu. Plodny nebyl ani nahodou ale o tom se nema smysl tady dal rozebirat. *4*
  • Jack1947
    Castlevania 2 mnou ocekavane pokracovani na ktere se nemuzu dockat.

    Ne, pokud byla nominovana tak by nebylo o nicem ji zase nominovat.
  • Jack1947
    Ne ale ze by to spadalo do ONLINE sekce spise, kde to chybelo.
  • fallanga
    Klidně bych dal AoE II HD jako strategii roku. Když v kategorii nejlepší online hra dali LoL, Plantside 2 nebo Dotu, tak proč ne sem Zeldu?
  • N0isy
    Plně s tebou souhlasim. Co si budem povídat, na nějaký Gothici a Riseny budeme muset zapomenout. V dnešním desetiletí se to točí jen kolem peněz a pochybuji, že udělají nějakou pořádnou podobnou hru se stejnou hratelností a ne něco pro mainstream hráče. Byl bych za to mega šťastný, protože všichni už jen spoléhají na MMORPG a pořádný single-player RPG jsem dlouho neviděl. Skyrim sice na pár týdnů zabavil, ale to už je taky nějaký ten rok starý.

    Jediní, kdo se to v posledních letech snažily zachránit a povedlo se jim to, jsou už jen Dragon's Dogma a Zaklínač s tím, že Zaklínač tenhle rok také už končí. Dokonce mě přinutil si i přečíst knižní podobu a to zrovna moc velký čtenář nejsem.

    Možná to vidim moc černě, ale je to smutný. Kde jsou ty zlatý časy. :(
  • Pokud vím, Mario je nová hra, žádný remake. Dávám sem remake hry je nesmysl. To bychom rovnou mohli dát Age of Empire II HD jako strategii roku. AC Liberation HD je hodně povyku? Kde? Nízké prodeje na Steamu, průměrná hodnocení hráčů i recenzentů. Ve stínu IV. dílu, vydaná v tichosti, kdy i uPlay nabízí prvně prodej svých hlavních titulů a někde vzadu se pak krčí tato předělávka.
  • fallanga
    Ano, je to HD remake, ale to AC Liberation taky a je kolem toho hodně povyku. Rozhodně si Zelda zaslouží zmínku a když už tam je Mario, tak Zeldu bych také přidal. A ještě jsem si vzpomněl na karetní Might and Magic.
  • Jaká nová Zelda? Já vím jenom, že letos vyšel HD remake a nový Zelda na WiiU má přijít až v roce 2014.
  • fallanga
    Dobrá, ale když pomineme Castlevanii, tak zde máme pořád novou Zeldu a hlavně Path of Exile, které by si zasloužilo mít aspoň nominaci.
  • Jako když je PoE F2P, tak to není RPG nebo co jsi chtěl zase tím svým pokřiveným mozečkem říct. Přijde mi, že ty prostě komentuješ. Je jedno co, jak a proč. Prostě píšeš. A herní průmysl jde do kopru? Jo vlastně, reauguji na člověka, co když se rozdával mozek, tak stál v řadě na zmrzlinu.

    Naopak rok 2013 až na RPG byl více než plodný na všechny typy her. Od FPS až po hopsačky. A vyšlo spousta kvalitních titulů.
  • Miserius
    To nějak vadí že to je F2P? Co LoL?
  • Je nesmysl rozlišovat mezi vydáním na konzole a pc. To by jsi zpětně mohl nominovat spousty her z minulých let, co nevyšly na pc a vyšly na konzole a opačně. Navíc bylo by to i nefér, aby jsi měl nominace v letech 2011 a 2012 jenom proto, že se tvůrci rozhodli to vydat na všechny dostupné platformy. Je to nesmysl. Stejný jako že je LoL vyhrálo online hru roku 2013.
  • fallanga
    Castlevabia Lords of Shadow na Pc vyšla roku 2013. Sice na konzole vyšla už dříve (2011?), ale na Pc vyšla minulý rok a rozhodně bych ji umístil výše než nějaké pokémony.
  • PravyMonty
    No jo, hra ve které se dost hodně čte asi není nic pro tebe.
  • Která Castlevania?
  • Jack1947
    Path of exile je pouze F2P pravda RPG ( kdyz zadne neni) ... obavam se ze krom INdie a kickstarteru jedine hry. Poradne budou F2P co naplat ze treba zmrvi puvodni licenci starsich her. Je to taady Herni prumysl jde do kopru. Pomalu a jiste. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší