Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A League of Legends je 2009...
  • Totalni predelavka na konzole je 2013.
  • jindra.veliky
    lol, zanr rpg na tom byl loni hur nez RTS a to uz je co rict *1*
  • Malleth
    Za hru v duchu prvních dvou Goticů bych dal nevim co, ale obávám se že na to už asi nemaj a trh je dneska taky trochu jinde
  • Miserius
    Co Ni No Kuni? To si zaslouží minimálně tu nominaci, víc než některy tyhle pseudo-rpgčka
  • Diablo je 2012.
  • smejki
    byl. na RPGCodexu se teď dělá top žebřík RPG, tak jsem se shcválně koukal, co většího vyšlo v posledním roce. Nic, doslova nic. Dragon Commander a Shadowrun vážně vyčnívají.
  • PravyMonty
    Někde jsem slyšel, že dělají na hře ze světa Gothicu.
  • smejki
    Dragon Commander ani není pořádně RPGčko, přesto vyhraje cenu o nejlepší RPG. A já neprotestuju. Musím hernímu průmyslu zatleskat. Takovéhle sucho snad ani nikdy nebylo.
  • PravyMonty
    Nemá to českou lokalizaci, takže nemusíš ani tipovat.
  • Magister_Peditum
    To je tedy výběr! *1* To byl minulý rok vážně tak slabý, co se týče RPG?
  • Malleth
    No, co teď bude s Piranha Bytes by mě fakt hodně zajímalo. Jestli je po Risen 2 nezavřeli, tak musej nabrat asi tak 150 lidí, aby byly vůbec schopný konkurovat.
  • PravyMonty
    A nezapomínejme na Dark souls II.
  • Moje miesto v rebricku traposiny a vysmech roka mate svojimi best of u mna iste....
  • langustyn
    za me by se nemelo zapomenout na Rogue Legacy...
  • Keyz
    Za mě Expeditions: Conquistador.

    Zajímavé dialogy, historické prostředí, časové omezení a následky rozhodnutích. Prostě dobrý RPG.

    To co to zde vyhrálo bych jako klasické RPG nepovažoval.
  • neni nahodou dragon commander strategie? s prvkami rpg
  • To beres moc povrchne, s takovou by RPG bylo treba i Gran Turismo.
  • N7N7
    2013 byl snad nejslabší rok na RPGčka jaký pamatuju, alespoň co se PC týče. Už by to chtělo zase nějakého toho poctivého Gothica nebo Risena, ale o tom si můžu nechat tak akorát zdát. Ještě štěstí, že vyjde aspoň ten třetí Zaklínač. *4*
  • Fallout jo, deus ex ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit