Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude i vyhlášení nejzbytečnějšího Jackového příspěvku roku?
    • cumpi3
      Hrabal by ses v tunách bordelu v naději, že tam možná bude kousek něčeho zajímavého?
      • N7N7
        A i ta naděje by záhy umřela. *2*
        • cumpi3
          Přesně...po pár příspěvcích člověk dojde k závěru, že ta naděje byla falešnější než politik před volbama...
    • Třeba z toho vyroste.
    • Z toho by spíš měli udělat takovou anketu každej tejden...je toho totiž moc
    • N7N7
      Asi ne, protože jsou zbytečné všechny stejně. *2*
  • Pánové nemůžete mi poradit? Vnučka chtěla, abych ji koupil hru o psech, tak jsem ji koupil nejnovější 14. díl a teď mi volala, že prý ji tam po louce místo psů běhají fotbalisti.
    • nekromant33
      Kup jí orchestrion
    • Zkus Watch Dogs nebo Sleeping Dogs ;)
      • A co teprv Kane & Lynch Dog days, to je správnej simulátor psího života...ženeš se tam za něčim a ani nevíš proč a nakonec to dohraješ a nechápeš cos to vlastně ty 4 hodiny dělal
    • cumpi3
      Já tu zkratku neznat a na krabičce vidět název "PRO EVOLUTION SOCCER", tak bych nepoužil logiku "zkratka zní PES, to bude o psech" ...
    • Vždyť tam má být minimálně 14 psů!?!
      • Všechno to šlo do guláše
    • Taková už je holt evoluce, v řekněte jí, že v hloubi duše to jsou pořád psi
  • FIFA 14 ? To je ta hra co vysla na PC se starym enginem, protože pocitace by ten novy konzolovy nezvladaly ? *13*
    • Jack1947
      Presne tak, FIFA v nextgenu ( ktery uz zacina byt celkem zastaraly). Jo no jo jeste tu je NEXT-GEN. *4*

      PC to nema sanci zvladnout. Kdo by hral fočus na klavesach preci. *15*
      • Co?
    • nekromant33
      To neznamená automaticky, že je to špatná hra.
    • Ristoro
      Spíš naopak.
  • Erien
    Když jsem viděl že to píše Petr Poláček, hned jsem věděl co vyhraje. :)
    • Trisska
      V tom případě to měl vyhrát PES 14, on miluje psy.
  • Nejsem velký fanda fotbalu takže = -3 nominace a rozhodovat za sebe mezi NHL a NBA tak jednoznačně NBA 2K14 sic posun od minulýho roku není nijak extra ale hraje se to naprosto famózně. IMHO NBA 2K14 prostě trpí tím že tady nemá takovou početnou základnu jakou mají zástupci fotbalu a hokeje, prostě je na vedlejší koleji a to je škoda, fandům sportovních her můžu NBA 2K14 vřele doporučit.........
  • kubi-wan
    FIFA je herním ekvivalentem Káji Gotta *1*
    • Trisska
      Opravdu tam zpívá Karel Gott? Nebo komentuje zápasy? To bych mohla koupit taťkovi, on ho totiž úplně zbožňuje. *4*
      • Trissko tebe by měl geralt radši znovu vohnout v tom bazénku
      • Jojo zpívá, komentuje a dokonce hraje i na hřišti, doporučuju všema deseti
  • cumpi3
    Já teda nevím, čím FIFA14 byla tak vyjimečná nebo pokroková...prostě fajn arkáda...ale to je tak vše...nesnaží se o nic nového, neudává nový směr, kam by se to celé mohlo posunout / vyvinout...a to nemluvím o tom, že staré chyby tam stále jsou...prostě to samé, co před rokem...v tom je takový PRO EVO 14 1000x napřed,ale hlas bych mu též nedal, protože onen pokrok sebou přinesl i porodní bolesti...
    Fotbal je ale pořád fotbal a tak má spolu s hokejem největší šanci vyhrát no...přitom takové NBA 2K14 je jako FIFA14 vlastně nějak stejná, ale pořád o něco inovativnější a celkově mnohem lepší hra...
    • ^ This.

      To je jako kdyby COD vyhrál FPS roku.
  • Pethulla
    Přestože loni bych za nejlepší sportovní hru vybral NBA, tak letos to o dost horší - aspoň teda pro ty co 2k13 vlastní. V podstatě se je to jenom takový velký placený patch - konečně totiž přidali bloky a zrychlili hru (která už oni byla dost rychlá) + drobné zlepšení grafiky. Jinak AI co se obrany týče je bída, hlavně obrana trojek, naprosto otřesná kontrola obraných doskoků, přílišné zaměření na rozehrávače, obtížnost znamenající pouze zvýšení úspěšnosti střelby CPU družstva.

    Zkrátka jde vidět, že 2k potřebujou konkurenci jako sůl.

    Nutno podotknout, že mé dojmy jsou pouze z PC verze, konzolovou nehodnotím - o tu se 2K starají - vydávají patche, tudiž je v základní verzi mnohem lepší. Je však otázka jestli jde s obranou hrou vůbec něco udělat.

    Největší výhodou PC verze tak zůstává její komunita, která díky módům změnila ve 2k13 skoro vše od hratelnosti po grafiku a je pravděpodobné, že tenhle ročník se tím taky spraví, otázkou však je kdy.

    A ještě jedna věc. Pokud jste NBA od 2k nikdy nehráli, určitě s tím budete spokojeni (teda pokud se aspoň trochu o basket zajímáte).
    • Kdo se aspoň trochu o basket zajimá, tak 2k už určitě dávno hrál, jinej novodobej hratelnej basket totiž momentálně nemáme :D každopádně co se týče tý obranný AI v 2k14 souhlasim, každopádně když už to hraju, tak multiplayer, tam se aspoň ta ai trošku zreguluje
  • Souhlasím s FIFOU 14 - i když mám raději starší ročníky a předtím jsem dlouho hral PSA, tento ročník se vyvedl. Hrajeme s kamarádem proti sobě na jednom PC, nove pohyby hráčů a míče byly hned znát. Dokonale nám 14 nahradila 13. Stále doufáme v NHL na PC.

    FM hraju stále a je to příjemná výplň v "období sucha". 2Key Basketbal má můj obdiv. Ač nejsem košíkář, udělat během pár let tak silnou značku, že EA odloží NBA Live, je úspěch.
  • Nemalo by to byť skôr DLC roka??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit