Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Jediná kategorie, kdy jsem nehrál ani jednoho nominovaného. Jak jsem jako mladší hrál Fifa (zběsilé mačkání F na klávesnici a následně B na gamepadu) a NHL, tak od cca roku 2005 mě sportovní hry na pc naprosto nebaví. Raději si to zahraji naživo. I včetně hokeje, kdy na vysoké hrajeme každé úterý:)
    • Carmamrdon
      A teď zběsile mačkáš F5 na diskuzi Games.cz. To jsi to od té Fify daleko nedotáhl. *2*
      • Veskoslav
        Každý nemůže být tak skvělý jako ty. Já mám to F5 bohužel.
      • Škoda že ti mužu dát jenom jednou palec nahoru :D
  • 5 her a z toho 3 jsou fotball. Chápu, že Češi akorát znají football a hokej, ale neznáte i jiné sporty? Série MLB: The Show (baseball) se podle mně každým dílem opravdu zlepšuje a snaží se pořád nějak inovovat. Ale v téhle kategorii je těžké určit vítěze, tady spíž záleží hlavně na člověku, který sport preferuje a baví *4* .
    • Souhlasím. Já bych hlasoval pro šachy.
    • Veskoslav
      Je to podle země a není to nic překvapivého. V USA to bude nejspíš NFL, u nás je to fotbal/hokej, Indie pro změnu kriket, Nový Zéland Ragby. I když ty hry můžou být skvělé, přesto by je nejspíš u nás hrálo tak "hodně" lidí, že i Hello Kitty game je hranější. Toto je spíše takový osobní žebříček. A co si budeme nalhávat, NFL na Xbox jsem měl tu čest a je to vážně jenom pro ty, kteří to mají rádi.
    • Odpověděl sis na vlastní otázku
  • JohnyTheZik
    Jsem se svym Ultimate Teamem ve fife (FC BrainDead) v divizi 1 a tam se skvele ukaze, jak je ta hra nedoladena (resp. jak moc jednoduse se daj vyuzivat chyby hry - treba dlouhej nakop po rozehre, jak ukazal treba KSI,..), protoze uz to tam ty hraci aspon trochu umej a obcas clovek nestiha zirat, co ta FIFA dela :D.

    Bavil jsem se u ni skvele a asi by u me taky vyhrala (ackoliv NBA je letos taky fakt super), ale kdyz na to kouknu trochu s odstupem, tak je to hrozna hra :D..
  • Souhlasím. FIFU umí hrát snad skoro každý, tak když se sejde parta, tak vždy začínáme u FIFY a u ní i končíme. Nevím co je na tom tak skvělého, ale vždy u toho zažíváme vyburcené emoce (pokud to teda nehrajete s nějakým profíkem). Musím přiznat, že v některých momentech jsem chtěl rozdrtit ovladač v rukách když jsem např. dostal gól v posledních pěti minutách, ale někdy zažívám opačný pocit koukám na kamaráda jak se vzteká a já se pousmívám *1* U jiné hry jsem prostě tohle nezažil a kdo ví ten se mnou určitě bude souhlasit.
  • Ááá další zásah do černého *4*
  • Ocividne jste tu Fifu moc nehrali :D Tipuju tak 50 zapasu a pak recenze a pak uz vubec? Jedine tak asi muze byt pred FM...
  • BoB.2
    Já radši FIFU 13,9,7,6 a taky 3 ale nejlepší je 2.
  • Jack1947
    Ani chvili jsem o ni "nepochyboval". *15*
    • Kozy
      Ne všechno co si myslíš musíš napsat. Opravdu. Zkus to.
    • N7N7
      Ty opravdu nezvládneš ani tu jednu větu? *9*
      • Jack1947
        Aby ostatni nepicovali *7* . Stejne mam radsi tu variantu predtim. *3*
        • N7N7
          Ostatní pičují i tak. Nikdo nemá rád spam...
          • Jack1947
            Kdyz pisu, jen davam najevo ze me to nak bere... pokusim se neragovat a nerozsirovat "spam" uvidime. Jestli se diskuze na toto tema utne, zkusim se drzet drzet a jeste drzet. Abych neresil blbosti. Abych reagoval max 1x-2x ... to zvladnu. S trochou trpelivosti. Pozabijet se muzete sami i beze me. Tak jen do toho.
            • Děkujeme ti, můžem vyvěsit vlajku teď
          • Jack1947
            Tak jo, jen ne kvuli drobne chybe ktera ani neni na prvni pohled videt. V teto diskuze jsme na tema pravopis zkoncily. *5*
            • N7N7
              Já doufám, že v téhle diskuzi brzy skončíš nadobro. Kdybys byl aspoň troll, co umí udělat srandu, lidi by se aspoň zasmáli. Jenže troll je pro tebe příliš vznešené označení - ty jsi obyčejný spammer. *7*
            • Tobě není 22 ani omylem, ty šášulo.
            • Tak smaž tenhle svůj koment, pak aspoň nás nebudou bolet oči z toho
      • Myslím, že mu to ani nedojde.
  • Fifari jste k smichu!! Je to po.rana arkada oproti Pro evo. To jste meli vsichni kecu ze 14 je dobra, ale next gen bude boziiii, uz se nemuzete dockat...... a ejhle next gen je stejna srajda :D ani nemelo cenu delat recenzi :D

    Pro rejpaly...hral jsem fifu x let kdyz prislo PES3 vse se zmenilo...
    • K smichu jsi ty, kdyz se v roce 2014 ohanis PSEM3 *7*
      • Ja se neohanim PES 3 gumo:)
        Jen rikam ze od 2003 jedu PSA, vzdy jsem vyzkousel x zapasu fify, ale po par dnech to odinstaloval.
    • Hral jsi nekdy FIFU na manualni ovladani ty osle? Nehral co. To je totiz uplne jina hra, rozhodne ne arkadova a rozhodne xkrat lepsi nez soucasne PESko. Take jsem presel od FIFY k PES3, ale stagnace PESka me prinutila prejit v roce 2011 na FIFU. A nelituji, to hra je o tridu lepsi nez PESko. Ale jen na manualni ovladani.
      • to si pis ze hral! A to si pis ze, je to posrata arkada. Fyzika mice? lol Strely, zavary v 16ce to jsem nezazil lepsi akce nez na PES, je to rozhodne mene predvidatelne a zabavnejsi nez fifa. Souhlasim, ze 14 je dost odflaknuta. Hodne veci nedodelali viz facepack, be a pro atd.

        Miluji, ale ty troly conadavaji, ze jsem to nehral tak nemuzu vedet :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit