Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zklamání roku? Bez debaty Star Command.
  • Keyz
    Pro mě překvapení Call of Juarez: Gunslinger.
    Protože jsem nečekal dobrou klasickou FPS. Navíc to je to sranda.
  • Chybí mi tu:

    Překvapení - Recenze Rome 2, zabugovaná témeř nehratelná hra, zázračně ohodnocena 9/10 na games.tiscali
  • Pro je tedy jasne zklamani - X Rebirth.
  • Pilgrim66
    Pro mě asi největší zklamání Remember me, protože jsem od toho měl největší očekávání.

    Ale to ovládání a kamera to pro mě zabilo. Zkoušel jsem i ovladač i klavesnici a z obojího jsem byl otrávenej. Je to škoda, protože ten příběh a hlavně zasazení bylo dost zajímavý.
    • http://www.youtube.com/watch?v=WcM4UV3kOek
    • odkdy byla ta hra nějak očekávaná? Já o ní až do vydání ani jednou neslyšel. Zasazení bylo pěkně trapný, hlavně rok 2084, to už nemohli říct víc že šlehaj orwella přes zadek
      • I ♥ Neo Paris.

        http://www.youtube.com/watch?v=cKI_p5iVMPE
      • Pilgrim66
        Že tys o ní nikdy neslyšel, neznamená že zbytek lidí o ní nikdy neslyšel. Já o ní veděl od E3 2012. Nevím co je trapný na roce 2084 a nemám pocit, že orwellovské tématiky je v hrách nadbytek.
        • ale muselo by to bejt podaný nějak záživně a se silnou hlavní postavou a ne s tim co tam bylo, ta holka byla jak nafukovací panna. Z Neo-Paris, což je kreténskej název až se mi z toho zvedá žaludek, jsem necejtil žádný pohlcení do atmosféry, nebylo tam nic, nic co by tu hru zachránilo aby nespadla do nekonečný propasti zapomnění, ze který jí ani to jméno, co prosí o to aby si ten odpad někdo pamatoval, nevytáhne
  • Ste si istý, že ste to neprehodili??? Mne tie sklamanie pridú ako dosť dobré hry, bavili i Alieni, určite to nebolo horšie ako dvojka CoD, BF4.

    Tie indie srajdy nie sú pre bežných hráčov, pravda Rogue šlo z disku hneď, prečo hrať predpotopnú hru so spraseným ovládaním, keď možem hrať vypiplanú Castlevaniu HD z 3DSka, ktorá je cca podobná.

    to je jak ospevovať Avatara, keby mal masky kúpené v Tescu a bol točený na kameru za 70 eur. Nechápem prečo sa také bazmeky porovnávajú s klasickými hrami...nech majú nejakú vlastnú sekciu úplne oddelenú od klasickej produkcie...
    • Nevěřím svým očím... 7+ ?? To si tento troll dává pluska sám a nebo už jsou lidé opravdu tak hloupý ? *4*
      • nakoľko tu nemám ani účet, sú mi fakt pluská u prdele, tiež by ma zaujímalo, kto mi to za extrémny názor naklikal...ale 4 z 5 tich sklamaní sú originálne a parádne hry...kde je BF4 za nefunkčný multák, CoD za otrasnú grafiku a dalšie hry, ktoré si to ozaj zaslúžia????
        • Podle mě tady nejsou právem, CoD naslibovalo přesně tolik kolik sme se nakonec dočkali a BF4 byl stejně špatný jako BF3 beta, nic novéhho pod sluncem, ti chytřejší to očekávali.
          • Jack1947
            To ne GHOSTS by tu byt melo jako odstrasujici priklad PR kecu pekne vystaven na obdiv verejnosti. Kazdy by si mel plivnout a to jak na hru a vyvojare.
        • Uznávám že ty některé zklamání mohou být dobré hry ale Aliens: Colonial Marines ??? To byla opravdu špatná hra a zasloužila by si být označena za zklamání roku 2013. A říct o hrách Call of Juarez: Gunslinger,Papers, Please,Rogue Legacy... že jsou srajdy ? To jsi trochu přehnal ne ? Jediné s čím s tebou souhlasím je nefunkční multiplayer v Betafieldu 4 a grafika v cod.. vlastně ono CoD je špatné celkově. *3*
          • Jack1947
            Je hrozne a uz by s tim meli neco delat. Pfuj *11* *12*
    • Je smutny ze takhle lzes sam sobe protoze na nas to fakt nefunguje...
    • eStar
      Pane, řeknu to upřímně, myslím že si naklikáváte plusy a přijde mi to celkem nechutné.
      • Veskoslav
        Neřeš. Věř mi, prolétl tady před chvílí Remembrák, co to neunesl a proklikal se na výsluní.
      • Vaše podezření je správné, děkujeme vám občane. Však my si s tou slovenskou náplavou poradíme.
    • Pane, váš komentář nemůžu brát vážně, jestli jste řekl, že vás bavilo Colonial marines. Mám podezření, že jste pod vlivem drog, pojedete se mnou na stanici.
    • To nevadi. Chapat to nemusis. Dulezite je ze mi ostatni to chapeme :D
  • Jack1947
    Jo a malem bych zapomel na vybornou oddychovku Gunslingers. To bylo tedy prekvapeni vsema deseti. *4*
  • michaliuz18
    beyond two souls v sklamaniach? liečte sa
    • taka sracka..5/10:D
    • Tilwaen
      Argumenty, co pro to uvedli v recenzích jak pro Level, tak tady na Games, jsou k tomu dost pádné.
      • Duvod proc neutracet za Łevel :-).
        • Tilwaen
          Proč? Náhodou, bylo to tam psáno dost čtivě, a recenzoval to myslím jiný člověk než zde.
        • Veskoslav
          Další co to nezkousnul. Jejdo, jejdo. Musel sis asi hodit mašli, co? *7*
      • jono a s většinou z osobní zkušenosti souhlasim a plno bych jich dodal, ale po fahrenheitu a heavy rain jsem nečekal zázraky, takže zklamání ne...ale musim se přiznat, že je ta hra pro mě trochu guilty pleasure :D
    • Jack1947
      Cetl si recenzi, a 5/10 to je proste pod "uroven". *15*
      • michaliuz18
        :D hej ale ja sa neriadim podla recenzii ale podla seba , keby sa kazdy riadil podla recenzii z tejto stranky tak nikto nic nehra a docela kvalitne hry nikto nehra lebo to povedal games :D

        beyond je az moc dobry len mastne hlavy su fajnove ked nemozu v hre strielat
        koho bavil dospelacky fahrenheit alebo heavy rain toho nesklame ani beyond, 5 bodov tomu da len šupák nejaky co nevie co zo sebou ,presiel 3x crysis po sebe a isel hrat beyond .. mi to tak pripada
        • Jack1947
          Ja taky ne jsem nechtel psat zdejsi... tak sem napsal jen pod uroven. *3* Ne fakt tentokrat ( no mozna ne) se ale zastanu asi redakce pac se to ani dle zahranicnych recenzi a verdiktu moc nevyvedlo a z toho co jsem mel moznost videt nabyl jsem toho dojmu take. Nic proti vkusu, ale pobavil si me ze ..."mastne hlavy su fajnove"... *15* .

          Ja to beru tak ze chtelo hodne a ve vysledku jim to tak uplne nevyslo. Z vlastni zkusenosti hodnotit jeste nemohu ale verim ze Heavy Rain je lepsi takze ho dam jako prvni no. Asi.
        • janchor
          Martina (recenzoval Beyond v Levelu) Heavy Rain bavil extrémně, na Fahrenheit, respektive jeho první zhruba polovinu, než jde všechno do háje, nedáme dopustit oba. A s tou výtkou, že jsme hráči, co potřebujou ve hrách za každou cenu střílet, jsi se člověče snad ani nemohl trefit víc mimo.
  • Kozy
    CoJ: Gunslinger je opravdu parádní hra, která přinesla svěží vítr do shnilého žánru stříleček.

    Zklamání pro mě bylo asi největší u Mars: War Logs- hra se zajímavým nápadem ale bohužel velmi špatným zpracováním.
    Pak samozřejmě Bioshock Infinite, to co fungovalo u prvního Bioshocku tady už neohromí, opravdu hodně špatná hra, kterou zachraňuje jenom pěkné prostředí.
    • michaliuz18
      ty si napisal ze bioshock je spatna hra a mas 10 plusov:D napisal by som to ja tak sa bieberovci do mna pustia:D
      musim s tebou ale suhlasit, to je tak 8 bodova hra maximalne, no vies, reklama, hypovanost..par odrbov a mas aj 10 bodove hru na svete aj ked nepravom
  • Veskoslav
    Vidím, že nějaký fanoušek Remember to tady těžce rozdýchává:-D
    • MickeyMutant
      Představ si, že je třeba zároveň z tvého klubu zlomených srdcí. To bude červeno!
      • Veskoslav
        To je smrtící kombinace *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit