Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Vidím, že nějaký fanoušek Remember to tady těžce rozdýchává:-D
    • MickeyMutant
      Představ si, že je třeba zároveň z tvého klubu zlomených srdcí. To bude červeno!
      • Veskoslav
        To je smrtící kombinace *1*
  • Jack1947
    Jo a malem bych zapomel na vybornou oddychovku Gunslingers. To bylo tedy prekvapeni vsema deseti. *4*
  • No očividně sis dal práci reagovat na takovou malichernost. Takže docela protimluv.
    • janchor
      To bylo na mě, předpokládám. Reagoval jsem na podivení se, proč s tím redakce "něco nedělá".
    • Jack1947
      Kristepana, nechcete se anonymsky pratele naucit spravne reagovat kdo pak tomu vsemu ma rozumet. Ve verejne diskusi. *4*
  • Lukyz
    Tady zase řádí +/- šotek *1*
  • Zklamání žádné nemám, protože si hry pečlivě vybírám *1*
    Překvapení: Don't Starve, Call of Juarez, Bioshock Infinite a Tomb Raider
  • X Rebirth SKLAMNIE ROKU mohol by to tu niekto rozpisať -recenzia nikde, ako ja si to važim že si recenzent dava zaležať na tom, aby hru poriadne ochutnal, kym pride s recenziou, ale niektory už maju jasno :D...
    Tymto by som vam chcel oznamiť, že je tu po 8mich rokov čakania konečne hotovy preklad na Darksar One...ktory je spolu s Freelancerom predchodca tejto serie, http://slovenciny.com/?func=news_info&id=2414
    a zaroveň by som sa vas chcel opytať: dlho som čakal na tento preklad, pretože venovať sa hre a zaroveň luskaniu angličtiny je nad moje sily...oplati sa ešte po rokoch začať staručky Darkstar...alebo už treba začať novšiu a krajšiu X3...ktory diel ?
  • fallanga
    Pro mne největší zklamání asi Remember Me a Tomb Raider. Největší překvapení byl Splinter Cell Blacklist.
    • Lukyz
      Mám to přesně naopak *1*
      Remeber Me teda jako lepší průměr, ale jinak TR překvapil, SpinterCell zklamal *13*
      • fallanga
        Každého názor. Remember Me nesnáším, TR hodně zklamal, ale zato SC se mi líbil. Je pravda, že od SC jsem moc neočekával, ale překvapil a příjemně.
        • Lukyz
          Každého názor - na tom se rozhodně shodnem!
  • Veskoslav
    Osobně bych přidal do nominace zklamaných: X Rebirth, Ride to Hell: Retribution a Legends of Dawn.
    • ringmancz
      od Ride to Hell někdo něco čekal?
    • jonatan.hanzlik
      Rome Total War II

      Tyjo, Ride to hell...to byla taková hrůza...alespoň udělala čest svému jménu.
  • Pilgrim66
    Pro mě asi největší zklamání Remember me, protože jsem od toho měl největší očekávání.

    Ale to ovládání a kamera to pro mě zabilo. Zkoušel jsem i ovladač i klavesnici a z obojího jsem byl otrávenej. Je to škoda, protože ten příběh a hlavně zasazení bylo dost zajímavý.
    • http://www.youtube.com/watch?v=WcM4UV3kOek
    • odkdy byla ta hra nějak očekávaná? Já o ní až do vydání ani jednou neslyšel. Zasazení bylo pěkně trapný, hlavně rok 2084, to už nemohli říct víc že šlehaj orwella přes zadek
      • I ♥ Neo Paris.

        http://www.youtube.com/watch?v=cKI_p5iVMPE
      • Pilgrim66
        Že tys o ní nikdy neslyšel, neznamená že zbytek lidí o ní nikdy neslyšel. Já o ní veděl od E3 2012. Nevím co je trapný na roce 2084 a nemám pocit, že orwellovské tématiky je v hrách nadbytek.
        • ale muselo by to bejt podaný nějak záživně a se silnou hlavní postavou a ne s tim co tam bylo, ta holka byla jak nafukovací panna. Z Neo-Paris, což je kreténskej název až se mi z toho zvedá žaludek, jsem necejtil žádný pohlcení do atmosféry, nebylo tam nic, nic co by tu hru zachránilo aby nespadla do nekonečný propasti zapomnění, ze který jí ani to jméno, co prosí o to aby si ten odpad někdo pamatoval, nevytáhne
  • maros.goc
    najvacsie sklamanie je hra ktora nikoho nezaujima? :) ale no tak, boli urcite vacsie sklamania nez nejaka blba mobilna blbost ....

    pre mna je najvacsie sklamanie Alieni a Tomb Raider
    • MarekTV
      "Nikoho nezajímá" je trošku hrr, půlka herních matadorů na Transport Tycoonu vyrůstala a nedivím se, kdyby se těšila i na její mobilní odnož...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit