Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Pro mě osobně největší zklamání asi novej Alien a zpočátku i Rome 2 (teď už je to sice lepší, ale pořád to má mouchy).
    • Ahoj, u mě jasně vyhrálo Rome 2, to stavění měst je naprosto hrozné.
    • wenceslaus
      Jsou tam pořád super rychlé bitvy a boj o vlajku?
      • Magister_Peditum
        Když používám mody, tak moc ne... *3*
  • Ste si istý, že ste to neprehodili??? Mne tie sklamanie pridú ako dosť dobré hry, bavili i Alieni, určite to nebolo horšie ako dvojka CoD, BF4.

    Tie indie srajdy nie sú pre bežných hráčov, pravda Rogue šlo z disku hneď, prečo hrať predpotopnú hru so spraseným ovládaním, keď možem hrať vypiplanú Castlevaniu HD z 3DSka, ktorá je cca podobná.

    to je jak ospevovať Avatara, keby mal masky kúpené v Tescu a bol točený na kameru za 70 eur. Nechápem prečo sa také bazmeky porovnávajú s klasickými hrami...nech majú nejakú vlastnú sekciu úplne oddelenú od klasickej produkcie...
    • Nevěřím svým očím... 7+ ?? To si tento troll dává pluska sám a nebo už jsou lidé opravdu tak hloupý ? *4*
      • nakoľko tu nemám ani účet, sú mi fakt pluská u prdele, tiež by ma zaujímalo, kto mi to za extrémny názor naklikal...ale 4 z 5 tich sklamaní sú originálne a parádne hry...kde je BF4 za nefunkčný multák, CoD za otrasnú grafiku a dalšie hry, ktoré si to ozaj zaslúžia????
        • Podle mě tady nejsou právem, CoD naslibovalo přesně tolik kolik sme se nakonec dočkali a BF4 byl stejně špatný jako BF3 beta, nic novéhho pod sluncem, ti chytřejší to očekávali.
          • Jack1947
            To ne GHOSTS by tu byt melo jako odstrasujici priklad PR kecu pekne vystaven na obdiv verejnosti. Kazdy by si mel plivnout a to jak na hru a vyvojare.
        • Uznávám že ty některé zklamání mohou být dobré hry ale Aliens: Colonial Marines ??? To byla opravdu špatná hra a zasloužila by si být označena za zklamání roku 2013. A říct o hrách Call of Juarez: Gunslinger,Papers, Please,Rogue Legacy... že jsou srajdy ? To jsi trochu přehnal ne ? Jediné s čím s tebou souhlasím je nefunkční multiplayer v Betafieldu 4 a grafika v cod.. vlastně ono CoD je špatné celkově. *3*
          • Jack1947
            Je hrozne a uz by s tim meli neco delat. Pfuj *11* *12*
    • Je smutny ze takhle lzes sam sobe protoze na nas to fakt nefunguje...
    • eStar
      Pane, řeknu to upřímně, myslím že si naklikáváte plusy a přijde mi to celkem nechutné.
      • Veskoslav
        Neřeš. Věř mi, prolétl tady před chvílí Remembrák, co to neunesl a proklikal se na výsluní.
      • Vaše podezření je správné, děkujeme vám občane. Však my si s tou slovenskou náplavou poradíme.
    • Pane, váš komentář nemůžu brát vážně, jestli jste řekl, že vás bavilo Colonial marines. Mám podezření, že jste pod vlivem drog, pojedete se mnou na stanici.
    • To nevadi. Chapat to nemusis. Dulezite je ze mi ostatni to chapeme :D
  • ocividne ste nejako zabudli na Total War Rome 2- hra ktorú ste hodnotili 9tkou
    • Thorar
      A to mělo bejt překvapení, jo?
      • Tilwaen
        Překvapení ze zklamání.
        • Zklamání z překvapení ze zklamaní
  • překvapení gone home. zklamání last of us. a to proto, že právě gone home dokáže při svých minimálních herních mechanismech vtáhnout do děje stokrát více, než právě last of us s oničem příběhem a otravnými postavami.
    • ty jsi zklamání roku
  • objektivne najlepsie hry tento rok GTA5,last of us,bioshock odrazu vacsina ludi povazuje len za hype a vycitaju im kazdu blbost... zato vyzdvihuju do neba podivne experimenty typu gone home,stanley parable ktore su mozno originalne a chvilu zabavne ale to je vsetko...tiez remember me a beyond two souls su z nejakeho zahadneho dovodu dlhodobo v nemilosti
    • Tilwaen
      Objektivně jsou to nejlepší hry proto, protože si to myslíš Ty?
  • MickeyMutant
    Chápu, že jste do zklamání roku nemohli zařadit druhý Řím, když od vás má takové hodnocení, jaké má, ale mohli jste si vzpomenout na SimCity. Jinak oceňuju tvrdohlavost za Beyond.
    • já ani nevim jestli simcity bylo zklamání, čekal jsem že něco poserou :D místo zklamání to spíš byl celosvětovej rage
      • MickeyMutant
        Že to ale poserou takhle dokonale, to asi nečekal ani nejzarytější pesimista.
  • Veskoslav
    Pro mě osobně je největší překvapení Tomb Raider, největší zklamání poslední Alien. A to jsem si chtěl kupovat kolektorku. Naštěstí jsem si četl recenze a všechno zrušil, hru koupil za 2 dollary na amazonu a přesvědčil jsem se, že takový paskvil, který s prezentovanou ukázkou na E3 nemá nic společného skutečně vyšel..
  • Překvapení roku: Tomb Raider
    Zklamání roku: GTA V
  • No mě dostalo, že tento server zklamaly hry - Beyond: Two Souls, Remember Me a v minulosti Alan Wake. Nedávno jsem dohrál první zmiňovanou a naprostá spokojenost. Zase o kus dál, než Heavy Rain. Někomu možná nesedne to přeskakování příběhu no.
    Remember Me je podle mého takový lepší budgetový projekt, ale rozhodně to není špatná hra. Jediné co bych tomu možná vytkl bylo, že se tam spíš bojovalo, než měnily vzpomínky.
    A Alan Wake byl vynikající psycho-thriller. Až do poslední chvíle napínavý, i když se pak nepřátelé již opakovali. Trošku to možná vyhypované bylo, ale já se skvěle bavil.
    • Podle toho co už tu někdo psal měl být Alan Wake něco jiného, mnohem lepšího, víceméně to dopadlo jako Alien od Gearboxu (pokud se pletu opravte mě).
      • vlastik.plaminek
        Zas tak strašné to nebylo. Spíš na to pár bolavých prdelek nadávalo, protože to navzdory původním slibům nevyšlo na PC. Taky zrušili otevřený svět a trochu osekali grafiku, ale to není nic tak strašného. Celkově je to solidní hra s dobrou atmosférou, která trpí stereotypností soubojů a pár WTF momentama (např. posedlý bagr). Rozhodně bych to ale nepřirovnával k Failiens: Colossal Migraines.
  • Pro me je nejvetsi zklamani The Last of Us a prekvapeni LOTR War in the North, popripade Crysis 3.
    • Hra z roku 2011 je pro tebe překvapením roku 2013? *8*
      • Presne tak, protoze jsem se ji po precteni recenzi nezabyval a az kdyz jsem se k ni dostal v ramci ps+, tak jsem ji poznal a byl prekvapen. Ale pro stoury uvadim ten Crysis, aby mohli byt spokojeni. V podstate se da rict, ze za ma nejvetsi prekvapeni a zklamani ve vsech pripadech mohou spatne recenze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit