Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IL-2????proboha proc??kvůli spatne optimalizaci ze zacatku??tak potom nechapu co delal TW:rome2 v zebřičku nej strategie *16*
  • eStar
    Z mého pohledu:
    Největší zklamání roku: Rome II, Aliens: Colonial Marines a X: Rebirth. Z nichž vítězí s přehledem Rome II.

    Největší překvapení roku: Europa Universalis IV. Vážně jsem myslel že to bude jako třetí díl s lepší grafikou, ale hraje se to úplně jinak, baví to stovky hodin a vždycky když si na to vzpomenu tak to musím jít znova hrát.
  • Pre mňa bolo tohto roku prekvapenim Metro Last Light, pretože po skvelom prvom diely, prišiel druhy ešte lepši a sklamanim bola recenzia naň...skutočne, všeobecne, nedocenena hra...ostatne "pecky" tohto roku som ani nedohral...hram SC 2, neni čas...
  • S Papers, Please naprosto souhlasím, nicméně - Rogue Legacy je také ďábelské potěšení. Doslova
  • Kde je ve zklamáních X: Rebirth? Kdysi komplexní, sofistikovaná, možnostmi bohatá série simulace obchodu, stavění impérií a boje ve vesmíru po sedmi letech vývoje vyplivla nový díl, který je zabugovaný k nehratelnosti i po dvou měsících od vydání, veškerá komplexita v pr..., dlouho měl člověk pro svou loď ve vesmíru pro všechny situace jenom dva příkazy (!!!!!!!, oproti stovkám v minulém díle). Hra se očekávala aspoň na hodnocení 8.5 na metacriticu, teď má jenom přes tři.

    Opravdu, redaktoři, doplňte si vzdělání :o)
    Ale jinak pěkný seznam.
    • Souhlasím, na Rebirth jsem se těšil jako malé dítě a z výsledku mi bylo skoro do breku...
    • hele, už přidali jeden ze !!základních!! herních systémů do BETA patche: hotkeys pro manuální targeting systém, a trvalo jim to jen 2 měsíce!! ta hra je totální výsměch a nějaký Alien je proti tomu jako prd ve větru :D
  • Pro mě osobně teda byl největší zklamání roku Bioshock: Infinyte jako dohrál jsem to až dokonce. ale musel jsem hodně zatínat zuby. Boje nic moc, příběh nic moc ( jak z lacinýho scify ) prostě celkově nic moc. Svatá jednička a Rapture.

    Na druhou stranu co mě hodně překvapilo bylo Deadfall adventures jasně nebyl to žádnej herní klenot, ale po všech těch strhávajících rencezích jsem teda čekal že to bude mnohem mnohem horší.
  • největší zklamání roku je pro mě X Rebirth, kam se na to hrabou Alieni...
  • dr.gonzo
    beyond a ani remember my tam rozhodne nepatri,obe sem hral a skvele se bavil,naopak tam patri crysis 3 a dead space 3 to jsou ty hry u kterych sem litoval utracenych penez
    • Crysis 3 je paradni hra, jednoznacne nejlepsi dil serie a prvni, ktery byl konecne dobre koncepcne promysleny a mel odladenou hratelnost.
      • Veskoslav
        Crysis 3 je poněkud lepší než 2. díl, ale stále je to stěží průměrná FPS s nádhernou grafikou a IQ AI na úrovni Joe, která postrádá WOW efekt a krásu prvního dílu.
        • Ale stejně všem kraluje první díl Far Cry.
        • Přesně tak když srovnám 1 s 2 a 3kou tak ideově a přístupem tvůrců jsou to úplně jiné hry. Naposledy co mě bavila FPS tak právě crysis 1, potom dlouho nic a pak far cry 3 než se dostavil stereotyp
        • nejsi ty nahodou ten co se ptal v diskuzi k vavrovmu kickstartru kolik je 3x3?
  • Malleth
    Překvapení:
    Shadow Warrior - To je prostě jízda. Nečekaně dobře zpracovanej boj s mečem a vývoj postavy, dobrej příběh a fantastickej humor. Jediný co to trochu kazilo byl malej počet typů nepřátel na tak dlouhou hru.

    Zklamání:
    Beyond - Jen mě ta hra utvrdila v tom jak skvělej byl vlastně Heavy Rain. Největší problém je nelineární vyprávění příběhu, díky kterýmu se z Beyondu ztrácí jakýkoli napětí a je těžký si vytvořit k postavám vztah.
    Použití Aidena je hrozně omezený a hra je plná hloupých klišé. Byly tam ale i skvělý momenty a ve finále sem byl rád že sem to dohrál, jen sem po HR čekal mnohem silnější zážitek.
      • Hmm tak to ti stačí k dobré hře málo. Já minulej rok dohrál do konce 2 hry, a to jsem toho zkoušel dost, buď mě to vůbec nebavilo hrát nebo to bylo úplně stupidní..
  • jonatan.hanzlik
    Teď jste mě potěšili. Souhlasím s těmito volbami, jen si musím postesknout, že vaší pozornosti uniklo skvělé Risk of Rain, podle mě mnohem lepší než Rogue Legacy
    • Veskoslav
      To je ta hříčka s deštěm na PS3?
      • jonatan.hanzlik
        Myslím že ne... :
        http://www.youtube.com/watch?v=3Zh30kl6nwY
        • Veskoslav
          Aha. Děkuji

          Já myslel, že je to toto:http://www.youtube.com/watch?v=T5E-STO4n60
          • jonatan.hanzlik
            U toho bych dost možná usnul :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit