Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jason_dinAlt
    Tady to přesně vyjadřuje během první minuty recenze:
    http://www.youtube.com/watch?v=uAGXvbkWwdE
    A to je přesně ten důvod proč tohle získalo takové umístění jaké získalo.
  • Jason_dinAlt
    Docela dobrá otázka. Jeden z důvodů může být to, že se chtějí dozvědět o hrách které neznají. Třeba já jsem se tu dozvěděl, že kdyby se u mě nějakým zázrakem ocitla konzole, tak asi bych si měl koupit TheLastOfUs, protože zde někteří by očividně za tohle strčili hlavu do ohně.

    Nicméně tvoje otázká by se dala ještě rozšířit třeba o náaledující:
    Proč někteří chtějí, aby vyhrála zrovna ta hra, které dali hlas?
    A proč jsou tito ochoti se kvůli tomu hádat?
    Proč nejsou ochotni v klidu akceptovat odlišný názor?

    Holt asi děti musí(me) dospět než se začneme chovat trošku moudře a tolerantně.
  • Jason_dinAlt
    Mě naprosto na pár dní až hypnotivky očarovala ta pirátská atomsféra a její zpracování. Ano je to dost akrkádovitá a stereotipní hra, ale tyto zápory nestačily na to abych hlasoval pro něco jiného.
  • Jason_dinAlt
    Trošku mne překvapuje, že v kategorii "zklamání roku" nebyl X:Rebirth. Na něj jsem se pekelně těšíl a preventivně si nedělal moc velké iluze, ale i přesto tahle hra mě obrovsky zklamala. Ono hodnocení 3/10 se také jen tak často nerozdává. Ale zřejmě ostatní nominované hry (ani jednu neznám) mají víc zklamaných hráčů ;o)
  • Proč vlastně všechny tak zajímá které hry baví ty ostatní?
  • Jason_dinAlt
    No jo no, tak holt tvůj názor se liší od většiny.
    Připomíná mi to ten vtip: Řidič v noci jede po dálnici a poslouchá rádio, kde říkají: "Dejte si pozor! Jedno vozidlo jede omylem v opačném směru." Řidič si povzdechne: "Kdyby jen jedno!"
  • Jason_dinAlt
    Nemáš pravdu v tom, že jiné než první místa nikoho nezajímají. Sám se rád podívám minimálně na TOP5, když si vybírám novou hru.
  • mozna kdyby sis vyndal hlavu z p*dele a naucil se chapat mluvene slovo nenapsal bys takovou k....u
  • Jo a shodnout se v kategorii sportovní hry a plošinovky je samožejmost, tam se nedá střelit vedle.
  • Takže to znamená, že kromě kategorie sportovní hry a plošinovky, jste se s hráčema neshodli vůbec v ničem (rozuměj na vítězi, protože jediný na čem záleží je vítěz, druhý a další místa nikoho nezajímají).
    A narážím teď na poslední podcast, kde jste na tohle téma měli řeči. Příště radši mlčte, místo hloupého chvástání, jak máte pravdu a ti hloupí diskutéři jen žvaní.
  • Tilwaen
    Respekt všem trollům, kteří hlasovali pro LoL a DoTu. Po diskuzích, které byly pod redakční anketou, je tohle jednoznačně nejlepší trolling roku *1*
  • Tilwaen
    Dle mého by AC IV nejvíce prospělo, kdyby úplně vypustila to "AC" z názvu a veškerou assassínsko-templářskou tématiku ze hry.
  • ucho
    co jsem si mohl všimnout, tak nejvíc nadávají lidé, kteří si dané hry nekoupili...
  • Jason_dinAlt
    Přesně. Čekaj, že bude něco nového, koupěj to a pak jsou naštvaný, že je to defacto stále to samé. Pak už jen nadávaj, jak dřív to bylo lepší a teď to stojí za zlámanou grešli.
  • Já si rozhodně nemyslím, že na ní dělají jenom rok, ale v hlavním hledáčku je jeden rok, spousta studií pracuje na více projektech zároveň, ale vždy se jednomu musí věnovat především, tedy větší část studia, ale hry které vychází každoročně jsou minimálně několik dílu na jednom enginu a ta inovace v enginu a celkové kvalitě se od druhého AC moc nezměnila.

    Rozhodně se nesnažím nikomu vnucovat svůj názor, jen bych byl rád, kdyby se lidi nad tím více zamysleli a neprosazovali stále to svoje a nezkusili něco jiného. Jako nikdy nemůžu říkat že CoD je lepší než Battlefiel, když jsem nehrál obojí (nejlépe několik dílů) Pak je taky rozdíl dívat se na to co mě baví a to co je evidentně lepší. Dlouhé roky jsem dělal i recenzenta filmů, her a knih, takže do toho můžu mluvit a upustil jsem od toho právě kvůli tomu, že spousta lidí nezkouší něco nového a stále jednou to svoje.
  • Erien
    Nejen že nemáš přehled v herní scéně, ale ani v té filmové. Už nic nepiš, nebo budeš pro smích ještě víc. *3*
  • ne nic, ale malo dobrych her, a v nekterych zanrech opravdu temer nic...

    timhle stylem to dopadne nakonec jak filmova produkce

    budou vychazet jen supermani, batmani, ironmani atp. jen pokazdy trilogie (muze mi nekdo vysvetlit, proc aspon nedelaj ruzny pribehy, ale mrsej remaky?) od jinyho rezisera, a to je na bliti
  • A pro co jsi hlasoval ty ? :]
  • Minulý rok byl, co se RPG her týče, docela slabý.Letos to snad bude lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit