Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mě Kerbal Space Program. *4*
    • KSP ma smulu... na kategorii "nejlepsi early access" je moc starej, na kategorii "nejlepsi hra" zase neni dost vydanej ale vlastne by mel KSP vyhrat vsechny kategorie a jeste bych mu udelal jednu az dve specialni kategorie... neco jako "nejoriginalnejsi hra roku" a "nejlepsi hra s Jebediahem Kermanem".
      • "nejlepsi hra s Jebediahem Kermanem" *1*
  • celoush
    Tohle místní hateři Inkvizice nedaj *1*
    • MickeyMutant
      A co teprv fanoušci třetí Army! Vždyť Adapt, Win a Bootcamp vyšly loni, tak ji aspoň mezi těch deset nejlepších pecek fláknou mohli, ne? Taková pěkná česká epizodická hra by si to určitě zasloužila.
    • jakubc
      Nedaj, ale nedivím se jim, ta hra opravdu nesedne každému. Pro mě to byl asi nejlepší herní zážitek roku (hlavně prvních 60 hodin hry), i když jsem v něm vyzkoušel takové playstationové klenoty jako TLOU a Heavy Rain.
  • Tududum tum...
  • Závěrečnej Boss Fight v DA: Inquisition byl fakt zoufalej... jinak s tou hrou naprostá spokojenost *4*
    • fallanga
      Tak ony boss fighty v Dragon Age nikdy nebyly nic moc. Samozřejmě finální bitva v Origins byla skvělá, ale samotný souboj s Arcidémonem nebyl nic moc.
    • jakubc
      Jenže potitulková scéna to zase pozvedla a dokonale navnadila na další díly. :-)
      • Kterou polovina lidí určitě ani nepochopila jelikož si pořádně nečetla codex :D
        • fallanga
          Co bylo v kodexu napsáno, že bych to bez toho nepochopil? Kodex předchozích dílů mám vcelku prostudovaný a pochybuji, že zde bylo něco co by mi zabránilo v pochopení příběhu. Proto bych byl rád, kdyby jsi mi to objasnil.
          • jakubc
            Jo tak to by mě taky zajímalo, myslím, že o těch elfích "bozích" bylo v samotném gameplayi dost a dost a o tom, co se tam vlastně nakonec stalo, se spíš dohaduje, než že by se to vědělo najisto. Nebo i mně něco uniklo?
            • fallanga
              Tak ono vše co se týče bohů je zahaleno v mlze. Arcidémoni, Morrigan a její old-god baby, atd... Takže myslím, že když jsem vynechal kodex v jednom díle, tak jsem o moc nepřišel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit