Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alien Isolation není podle mě typicky akční hra. Spíš hororová adventura s akčními prvky, kde stealth hraje prim. Když někdo bude chtít akci, tak mu rozhodně nedoporučim Aliena, ale např. Far Cry 4, Wolfensteina nebo Shadow of Mordor.
    • flash789
      Bohuzel kategorie hororova adventura s akčními prvky nebyla..co je na tom tak tezkyho pochopit?
      • Tezkyho na tom neni nic a vlastne proc ne. Alienovi to preju, vybornej survival. Ja ted drzim palce Far Cry 4 v kategorii nejlepsi letecky simulator.
      • s těma kategoriema je to vždycky ošemetné mno ... nejlepší akční adventura s přivřenym okem možná ano ... akční adventura je totiž dneska skoro všechno, ale když se řekne nejlepší akční hra, tak to podle mě nemůže být hra kde se převážně plížíš ... ale je to věc názoru ... jen mě to celkem překvapilo ...
        • Akcni adventura neni dneska skoro vsechno. Akcni adventura je podzanr adventur. Pri nejhorsim je tento zanr bran jako samostatny zanr, kazdopadne lezi bokem akcnich her.
  • flash789
    To by me zajímalo proc když je GTA V next gen brano jako hra z roku 2014, proc není v kategorii rpg Final Fantasy X/X-2 HD remaster, jiste by si to zaslouzila:) A v dalších kategoriích minimalne deset HD remasteru co tenhle rok vysli. Jako vazne, GTA V je urcite kvalitni hra, ale nic se nemá prehanet.

    A Alien? Proc ne..nebo ona byla nejaka extra kategorie stealth? nebyla? tak to potom je tady spravne.
    • mne nejvic zarazi ze o GTA V z roku 2014 se pise jako o nextgen kdyz opravdovy nextgen GTA V vyjde az cca za 14dni *3*
  • Proč tuto kategorii nevyhrála nějaká AKČNÍ HRA???
  • ringmancz
    doufám, že píšete hromadně maily do Valve, Amazonu a jinam, kde si stěžujete, že to zařadili mezi akční hry
  • Já bych řekl že lidi Aliena nehlasovali jako akční hru, ale jako podle toho co bylo v té nabídce her nejlepší takže si to neberte vážně, ono fakt nebylo co vybrat 2014 byl slabší rok pro mně 3-4 hry co za něco stáli a počítám i dlc k diablu takže fakt low rok...
  • lol to co sem myslel jako vtip se stalo realitou, 100% stealth hra se stává akční hrou roku...
    mordor... radši no koment. Ted este at Gay Age nej RPG a je to. Trapnej rok, este ze je pryc :)
    • 100% stealth? Opravdu, hrals to vubec, nebudu tady spoilovat ale treba pasaz po zniceni hnizda je vylozene stealthova :-D
      • já to nedohrál, hra je to kvalitni, asi po 6ti hodinách sem ve fázi, kdy nejsem schopnej to v noci hrát a přez den je to škoda zapínat. Ale je to jasnej stealth, tj jako kdyby akční hru roku vyhrát Thief :/ Tam máš taky šípy, palcát atd... je to divný, alien je pro me stealth hra, pardon...
        • 6 hodin je sakra malo, hra se kolen 8-9 hodiny prehoupne do celkem slusne akce a stealth se tam az na jednu pasaz uz do konce nevyskytuje.
          Hodnotit po 6 hodinach neni fer.
  • Dalsi ukazka naproste nekompetence zdejsi redakce.
  • TheGGG
    alien asi tak akční hra, jako WoWko dobrý mmo. Chápu, že pro důchodce, co už nezvládají rychlou akci asi těžký nářez, ve skutečnosti ale spíš lehce nudná stealth. Za mě tuto kategorii vyhrálo nové CoD, ještě o dost lepší než nový wolf, s gumáckým a nudným hrdinou. Singláč v CoD byl luxusní military sci-fi zážitek a doufám že série bude pokračovat. Hlavně ať to nevrací do II. světový, je mi jasný že zdejší stařící si chějí zavzpomínat na mladý léta, ale druhá světová už je ohraná a po stránce vojenské nudná doba.
    • Chim
      Ty jsi mi ale podařené Čertovo kvítko *1*
    • Ty vůbec nemáš právo se jakkoliv vyjadřovat v diskuzi s takovým profilem.
      • TheGGG
        Co ti vadí na přezdívce TheGGG?
        • No většina lidí si pod tím představí meme goog guy greg, takže asi mu vadí, že tam nemáš toho týpka se špekem *1*
          • TheGGG
            ah, tak to nikdy nebyl můj oblíbený mem (nebo meme?) Já vždycky měl rád High Expectations Asian Father a Really High Guy. TheGGG nic neznamená a Bíbra mám jen proto, že jsem v době registrace hledal něco otravnějšího než profilovka jindry.velikého
            • TheGGG
              to vážně není, většina dnešní hudby stojí za hlvno mnohem víc než dnešní hry.
            • jo motiv za volbou profilovky je myslím naprosto všem jasný *1* no i když věřím tomu, že pár lidí možná žije v domnění, že to je fakt tvůj idol
    • frantisek_nejezchleba
      slovní spojení „luxusní military“ mi evokuje seržanta v bunkru, masturbujícího nad pouhým faktem, že lidstvo bojuje.
      • TheGGG
        není nad zdejší svobodu názorů a toleranci. Chápu že pro zdejší fanoušky fantasy omalovánek a ret*rdovaných indie intelechtuálních her je to problém pochopit, ale skutečně existují lidi, kteří mají rádi CoD, skutečně existují lidi kteří mají rádi military téma (né jen arkádový CoD, ale klidně i Armu atd.) a skutečně existují lidi co military a sci-fi military mají za svůj nejoblíbenější žánr. Takže odpal hipízácký pacifistický chytrolíné.
        • frantisek_nejezchleba
          v pohodě, však ti to neberu. Nejsem jeden z těch, kteří by si mysleli, že herní násilí podporuje násilí v reálu. Spíš si myslím, že jedinci jako ty by měli velkou šanci se před skutečným nebezpečím počůrat (nic ve zlém, asi bych se v krizi počůral i já sám). Jen by sis pro příště mohl odpustit obhajování existence fanoušků značky, která léta přežívá jen díky výborným prodejům. A to ví i dost lidí, kteří herní byznys nesledují.
          • TheGGG
            "přežívá jen díky výborným prodejům" jop, tak nějak fungují všechny značky, nebo jak jinak by měl fungovat trh, než na základě střetu nabídky a poptávky?
            • TheGGG
              já vlastně nevidím žádný problém. Ročně vyjde jeden CoD a lidi se mohou pozabíjet. Proč jim to tak vadí, to už vyjde víc tahovek nebo plošinovek, než her ala CoD. No vážně, možná další BF, nebo nějaký ten homefront, ale rozhodně to pro fanoušky žánru není žádný vodopád. Chápu že lidi chcou druhou světovou, ale pro mě osobně to prostě zajímavá doba už není.
            • frantisek_nejezchleba
              nenarážel jsem na problém trhu...
        • zajímavé jak na začátku příspěvku kritizuješ netoleranci a poslední věta je urážlivá až to bolí. Ale to je asi u trolů normální - hlavně hodně křičet, myšlenku to mít nemusí
        • Mam rad military tema, ale COD snim moc spolecnyho nema. Heroea and Generals, War Thunder, Company of Heroes 2, moje top hry a skutecny military.
          COD je hopsacka pro decka, aneb zmacnkni kolecko, trojuhelnik, krizek.
          • TheGGG
            nebaví mě druhá světová, takže za mě radši world in conflict
            A CoD mulťák je jen hopsačka, proto hraji pouze singleplayer, který je sice taky těžká arkáda číslo jedna, ale prostě mám rád ten feeling speciálních jednotek. Nevím, proč maj všichni hateři CoD, takový probém to pochopit, na steamu mám Armu 2 a 3 i s většinou DLC a mám nahráno docela slušně hodin. Mě je celkem šumák, jestli je hra arkáda nebo simulátor, prostě jen zbožňuju tu atmošku speciálních operací.
            EDIT: ano, možná trochu uchylka, prostě se nemůžu těch tajných operací, nočních misí, volacích znaků a zlých teroristů nabažit.
            PS: nevím, proč se někteří lidi pořád posmívají fanouškům military her, že u komplu jsou za drsňáky, ale v skutečným boji by se posr*ly. Ti samí posměváčci pak jdou hrát třeba dragon age, nebo WoW, kde zabíjejí monstra, která kdyby náhodou existovala a ty lidi je potkaly, tak vyse*ou strachy střeva. A to i přesto, že monstra zrovna v těchhle hrách nějak scary nejsou.
            • TheGGG
              Já zas hraji furt singláče a CoD si rád zahraji vždy, jestli mě máte za kkta co podporuje zlé korporace, nějak se s tím vypořádám. Ostatně nechodím sem v očekávání nějaké rozumné diskuze, to si rovnou zajdu na fan stránky té které hry a pokecám s fanoušky.
            • Tak vazne, COD to ale uplne prehani, kdyz slysim po paty Micl, Micl tak bych zabijel ale v realu :-D COD fakt ne!!!
              Nehlede na to ze posledni dobou hraju furt spis multaky.
            • frantisek_nejezchleba
              ok, konečně to zní, že se normálně bavíme.
              Chápu, že tě to baví. Hodně mých známých to baví taky a jinak si s nima rozumím.

              Mě osobně válečné hry baví taky (v srdci nosím Commandos, H&D 2, původní CoD+MoH), ale už jsem dlouho žádnou kvalitní nehrál. Mám velkou chuť si pořídit Sniper Elite, ale stále váhám...
            • TheGGG
              To je tvůj názor a já ho respektuji, já mám zase dost vyhraněné názory na hry od blizzardu nebo valve (člověk nemůže mít rád všechno). Mě kampaň ve hrách typu CoD, BF, nebo MoH vždy dost bavila, těžko říct proč a rozhodně se za to nehodlám styděť. Jestli to lidi na games berou jako trolling, tak prosím.
              PS: Do real armády bych se nikdy nehlásil, nejsem blbej.
            • frantisek_nejezchleba
              za sebe: na CoD mi dlouhodobě vadí QTE feeling, který mám ze singleplayeru. Zatímco u Heavy Rain jsem si tuto vlastnost (samozřejmě oproti CoD fungující na jiném levelu; v CoD přeci jen je to o dost víc o hráčské dovednosti) užíval, v CoD mě vyloženě irituje, nýbrž ze hry dělá prázdné nic. V tom smyslu, že to už není ani dobrá hra, ani dobrý film. A co je nejhorší: herní mechanika je ryzím opozitem originality.
          • Company of Heroes 2 - skutečný military. No ty musíš bejt guma. Úžasná záležitost pro strategický neandrtálce, kde panáčkové zkoušej ostřelovat tank ze samopalů a kde se běhaj sprinterský závody s tunovýma kanonama v prackách. Skutečně, výborná hra. Zahraj si Sudden strike, vole, a nemel lejna.
            • končíme, evidentně ho*no víš...
            • Jako okulár propagandacast mám dost dobrou představu o tom, jak to právě v multiplayeru probíhá. Jak říkám, hra pro voly, na kterou se nanejvýš dobře dívá, abych teda nekřivdil. Ale když vedle téhle kraviny postavím třeba takový Codename panzer, tak mi z toho druhý jmenovaný vychází mnohem líp, minimálně právě tou zábavou. CoH by se měl co nejrychleji jít zahrabat, zcela ten žánr zdělal a bohužel negativně ovlivňuje i další hry.
              • Reakce na příspěvek:

                Ale ty srovnavas hardcore strategii s valecnou RTS,.
                Aha multak nehrals ale vis jak to vypada :-D to me staci.
                Reknu ti ze hrat proti vyssim levelum je slusna drina, a dostat velitelskyho panzera na veteranskou uroven, taky slusny, to se ti hura stylem v zivote nepovede. Vubec nevis o cem mluvis.
            • O to přece nejde šašku, s čím zrovna ty běháš na tanky. Nemění to nic na tom, že CoH tohle prezentuje, umožňuje a jako válečná strategie je to naprostej výsměch všem jiným a mnohem lepším titulům. MoW, Sudden strike, Blitzkrieg a jiný, to jsou skutečný "military hry" v tomto žánru. CoH je tak trochu pro blbečky, kterým akorát stačí přibližovat kamerku a kochat se, jak nábojovýma pásama opráskanej paňáca v helmě stojí uprostřed pole a nechá se obchcávat jakože kulometem, dokud mu nějakej indikátor nedá příkaz se přes celou mapu stáhnout k pytlům s pískem do roku mapy. Báječný. Ale, pochopitelně, zábavu ti s touhle pseudosrandou neberu.
              • Reakce na příspěvek:

                Ty vole, a co bys jako chtel? Aby te hra vodil za rucicku a pravila, nene hehecku, se samopalem na tank nesmis, to ti neumoznim.
              • Reakce na příspěvek:

                Lenže samopalmi pechota v coh tankom neublíži a keď veliteľ vydá rozkaz strieľať samopalom na tank, tak to budu robiť! Či reálnejšie by bolo nepposlúchnuť priamy rozkaz nadriadeného? To už potom áno panecku :D sloboda rozhodovania, to je to, čo ti coh ponuka, ako s tým naložis je len tvoja vec ;)
              • Reakce na příspěvek:

                O me nejde to mas pravdu, ja nejsu takove blb abych bezel na tank s kulometnym druzstvem nebo lehkou pechotou.
                A hraju jenom multak, singl me neba a v multaku je to zabava.
            • Tak kdyz ses dem€nt a bezis s lehkou pechotou na tank, to neni problem hry ale tvuj ze ses blb :-D. Ja rozhodne s pechotou na tanky nebeham, pokud teda nema ve vybave panzerschreck.
      • Tohohle pulmozka nebrat vazne. Individuum tu ani nepise svoje vlastni nazory, ale jen ty, na ktere podle neho zdejsi ctenari budou zakonnite negativne reagovat, aby se potom s ostatnima gumama pobavil za dvermi ucebny 7.B.
        • TheGGG
          ty si taký dobrý ementál, těžko uvěřit, že někdo má rád CoD co? Né každý tady vlhne z připos*anýho Aliena, když stejně jedinou skutečně zajímavou věcí v celým lore jsou koloniální mariňáci.
          • Zato COD lore je pecka co? ;-)
            • del0
              To je prostě děcko GGGay. Tunelový casuálek si jednou zahrál hru se slušným lore (DS) a s pocitem, že objevil Ameriku, to musí všude ventilovat. *15* Všude se se*e s nějakým lore a černobílou grafikou, jako by snad nechápal, že hry jsou u hratelnosti. Počkat, on vlastně nechápe. *15*
            • Samozrejme , ze viem co to znamena, a preto to nebudem vytahovat pri kazdej hre. Pri hre zalezi v prvom rade na hratelnosti, vytahovat pri hre kde ide o stealth , lakacky a atmosferu, lore a colonial marines, mozes fakt len ty. Tak ako pri tom WOW.
            • TheGGG
              myslíš že alien nemá lore? Víš vůbec co to znamená? Poprvé jsem se spletl, i CoD má do určité míry lore. Vlastně skoro každá hra.
            • Ty si ten co sa naucil slovicko "lore" a mota ho snad do kazdej hry. Tak ako teraz pri Alien Isolation.
            • TheGGG
              Ne, CoD nemá lore, nevím proč to tu vůbec zmiňuješ. Navíc CM jsou skuteční badassové, takže aliení lore palec nahoru za toto.
          • Nemam nic proti CoD a Alien mel radeji zustat ve filmove podobe, jen mi vadi lidi jako ty, kteri tady z toho zamerne delaji necitelnou zumpu a jeste si pri tom pripadaji jako strasni borci, co stoji proti vsemu a vsem. Evidentne ti chybi nekdo blizky, kdo by ti pomohl z psychickych problemu.
  • Malleth
    Door opening simulator jako nejlepší akční hra? Opravdu?
    • x_ander
      Opravdu.
  • Já bych řekl že klukům na E-shopu zůstala hromada kopií Alien Isolation a potřebujou se jich zbavit , tak proto je to akční hra roku , a doufají že to nějakej osel koupí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit