Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    "Jediná hra, ve které se můžete hodiny schovávat ve skříních a vůbec to není otravné či nudné." Akční hra roku *1*
    • Mart9
      To je asi ten nejsmutnější důvod, který šel napsat k akční hře, to je pravda.
  • Mart9
    Tak si to Pavel prosadil *4* Nesouhlasím, za mě je to Wolfenstein.
    • TheGGG
      jn, už jen za ten chcýpláckej engine, by zasloužily nakopat do pr*ele. Hra je to ale dobrá, to jo. Náci maj skutečně vymazlenej dizajn.
    • Ristoro
      Asi bych souhlasil.
    • Za mě by Wolf opanoval většinu kategorií *4*
      • Jack1947
        Hele, já jsem tomu taky nevěřil ale je fakt více žánrů... respkt od každého trochu no.
    • Jack1947
      +1. Jop asi jo no. *4*
  • fallanga
    Alien je akční hra asi tolik jako je Shadow of Mordor RPG.
    • Jack1947
      Má ale RPG prvky tedy je více rpg než, Alien akční hrou. *3*
      • fallanga
        Má RPG prvky, ale to má i FC4, který rozhodně není RPG.
        • Jack1947
          Ne to je jen táhlé (a) o ničem. Můj názor.
  • MickeyMutant
    Přiznám se, že nechápu tuhle každoroční adoraci násilí vyhlašováním kategorie "akční hra roku". Nebylo by vhodnější místo protlačování netolerance a nenávisti nabízet k hodnocení hry, které hledají a nacházejí řešení pokojná, které spíš spojují, než rozdělují?

    Alien Isolation je hra založená na démonizaci všeho mimozemského a už svým názvem chybně asociuje izolacionismus a separaci jako náznak možného univerzálního řešení. Vetřelec je v ní krvežíznivým monstrem, které nesmyslně útočí na nevinnou posádku. Zkusme ale popřemýšlet nad jeho motivy. Je to bytost, která si svůj životní prostor často vůbec nevybrala. Nezapomeňme, že se vylíhl nezřídka do druhé, třetí generace v cizím, nepřátelském prostředí, které ho nedokázalo zformovat do sociálně tolerantnější podoby. Je skutečně jeho chybou, že ve své úzkosti útočí na vše pro něho nepochopitelné a odlišné, na vše, co jde přímo proti jeho žebříčku hodnot a kulturně-tradiční filozofii sežrat co vidím? Nebo je chybou posádky, že nedokázala přihlédnout k jeho specifikám a vyčlenila ho na okraj komunity?

    Nebylo by moudřejší místo ustrašeného schovávání, zběsilých útěků a chaotického střílení nastavit druhou tvář, pokusit se podat přátelskou ruku a snažit se pochopit pohnutky, které vedou k jeho na první pohled asociálnímu chování? Nebylo by lepší jednou provždy přetnout linii stereotypu vinoucího se jako červená nit historií lidsko-vetřelčího konfliktu?

    PS: Vsadím boty, že "střílečku roku" zase vyhraje nějaká krví nasáklá řezničina plná zbraní*9*
    • Ano a adventuru roku vyhraje adventura, nečekaně *8* Jestli to má být trolling na téma aliens vs tropes tak dobrý, ale jak už má ve svým songu James Cole "jsem hráč babe, zabíjím virtuální lidi" tak to přesně si představím, když mi někdo řekne, že hraje hry, pokud to teda není ženská. Aliena jak si popsal bych si rád zahrál, ale jen v případě, že by byla možnost ho na konci zradit a narvat do drtiče odpadků *5*
    • TheGGG
      nesnáším tydle multikulti přístupy, jak to tak čtu, ty bys určo pár tisíc alienů natahal i do evropy.
      • Ty dnešní alieni, pakáž to je. To estě budeme za 10 let vzpomínat, jak zlatý naši neviditelní ETs byli oproti nim...
    • Chim
      To mi připomíná jeden díl z Red Dwarf... All we say people, give quiche a chance... *1*
    • Rejsek
      Ty, ja bych nerekl ze je zase az tak asocializovany. Vsak tam furt nekoho "objima" a "pusinkuje", jen holt nema chudak v tech prackach a pusine takovy cit.
    • Hnisavec
      Alien je hlavne biologická zbraň vytvorená stvoriteľmi Spacejockeymi, ktorá má jediný cieľ, prežiť, rozmnožiť sa a vyhubiť všetko živé....čiže dačo ako Vesko a Jack v diskusii. Ale oceňujem pokus o náročný trolling v konotácii na útoky v Paríži...
      • Skoro totéž by šlo říct i o lidském druhu, o tom zda li jsme biologická zbraň se dá sice polemizovat a patrně jsme nebyli stvořeni žádnými spacejokeymi (ci jak se to pise), ale prezit rozmnozit se a vyhubit vse zive, to sedí.
    • walltar
      Ještě zapomínáš na Weyland Yutani, která konspirovala k zajetí Aliena... On se chudák jen bránil.
      • MickeyMutant
        Ať se na to dívám zprava nebo zleva, vetřelec mi vychází spíš jako smutná oběť. Navíc by bylo liché a krátkozraké posuzovat všechny ostatní a celou vetřelčí kulturu podle jedné černé ovce.
        • TheGGG
          "alieni" jsou magoři všichni a když už tu tak pěkně jedeš s těmi dvojsmysly, tak já bych v prvé řadě zamezil jakýkoliv přístup alienů do lidmi ovládaného vesmírů, jsou nebezpeční, neoblomní, rychle se množí a makat se jim nechce. Ty co tu sou vystěhovat.
          • Šašku
            • TheGGG
              meshito
        • vzdycky jsem fandil vetrelci
  • Veskoslav
    No nevím, jestli je Alien akční hra....Navíc nechápu zařazení GTA V. To jako když vyjde hra znova na jiné platformy, tak ji zařadíte do výběru? Takže pro rok 2015 budeme hlasovat pro GTA V, protože vyjde na pc? *7*
    • ringmancz
      tak určitě, proto to tak v Rockstar naplánovali
    • Ano, budeme hlasovat i tento rok, protože to vyjde na PC krabičky...
    • frantisek_nejezchleba
      to asi né, věšku. PC port by měl odpovídat verzi pro PS4/XONE. Tedy s ním zřejmě nepřibude žádná nová vlastnost hry.
      • Veskoslav
        Tady to ospravedlňují FPS módem. No asi neví, co dokáže moderská komunita na pc...To tam můžou mít celý seznam důvodů to prásknout znova. Od vylepšené grafiky až po mise.
        • frantisek_nejezchleba
          ty zas trollíš, ťulo. Jdi spát.
          • frantisek_nejezchleba
            rád bych si zafetoval, ale nemám šamana. Uvědom si, že oficiální modifikace a neoficiální modifikace jsou různorodé věci.
          • Veskoslav
            Fetuješ? Jdi si povídat s Jackem.. *7*
  • del0
    Alien Isolation je akční hra? Kluci, nehulte to tolik.
    • Rejsek
      Hulis spis ty a ostatni tady, co maj potrebu se porad ve vsem vrtat. Je tam akce? Je! Je tam stealth? Je! No tak je to stealth akcni hra. Pro lidi jako ty by ta anketa musela mit alespon 150 sekci a stejne by se nasli rejpalove a ani prase by se v tom uz nevyznalo.
      • del0
        Anketa nemusí mít 150 sekcí. Stačí nebýt diletant nebo nepoužívat nesmyslnou logiku, jakou si sám předvedl.
      • Ristoro
        Při téhle úvaze bys mohl Far Cry 4 a Shadow of Mordor zařadit taky do stealthovek. Je tam stealth, i když tupý? Je.
      • TheGGG
        to je pak akční hra i když si zapneš antivirák, najde něco, nenajde? Fakt mazec.
      • VaZqeZ_EU
        This is true..
  • BoB.2
    Alien: Isolation je akční hra?
    • Mart9
      Ne, je to skákačka *7*
      • Jack1947
        Když už tak schovávačka. *3*
  • vonTossis
    Za mě osobně Wolfenstein, ale proti gustu žádný dišputát. Jen nevím, jestli bych nového Aliena řadil mezi akce. To mi přijde trošku pochybné.
  • Alien Isolation je anti-akce. Je to stealth hra s nepřemožitelným nepřítelem a minimem zbraní a munice, kde hlavním cílem je VYHÝBÁNÍ se akci.
    Nevím tedy jak vy, ale já u akční hry považuji za důležité hlavně plynulost akce, vyváženost zbraní a nepřátel a dobrý pocit z vykonávání té akce, v čemž tento rok excelovali Wolfenstein a Shadow of Mordor. Zvolení Alien Isolation, který je žánrem i hratelností (většina problémů sestavena stylem "najdi klíč X k otevření dveří Y") spíš adventurou, mi připadá i přes kvality té hry nesmyslné.
  • N0isy
    Právě jsem se kouknul, jaké hry má Games v "Akčním" žánru. A co nevidím? LittleBigPlanet 2, Rayman Legends, Journey (WTF?), Flower, Super Mario Galaxy atd.

    To snad nemůžete myslet vážně. *15* To rovnou mohl vyhrát Minecraft.
    • Veskoslav
      No a proč ne?:-D Akční je dost:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit