Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Tak si to Pavel prosadil *4* Nesouhlasím, za mě je to Wolfenstein.
    • TheGGG
      jn, už jen za ten chcýpláckej engine, by zasloužily nakopat do pr*ele. Hra je to ale dobrá, to jo. Náci maj skutečně vymazlenej dizajn.
    • Ristoro
      Asi bych souhlasil.
    • Za mě by Wolf opanoval většinu kategorií *4*
      • Jack1947
        Hele, já jsem tomu taky nevěřil ale je fakt více žánrů... respkt od každého trochu no.
    • Jack1947
      +1. Jop asi jo no. *4*
  • Dotaznik jsem vyplnil stejne. Ponevadz Wolfenstein opanoval kolonku prekvapeni roku a Nidhogg hru roku, tak si Alien musel vystacit se skatulkou "akcni hra".
  • fallanga
    Alien je akční hra asi tolik jako je Shadow of Mordor RPG.
    • Jack1947
      Má ale RPG prvky tedy je více rpg než, Alien akční hrou. *3*
      • fallanga
        Má RPG prvky, ale to má i FC4, který rozhodně není RPG.
        • Jack1947
          Ne to je jen táhlé (a) o ničem. Můj názor.
  • Před vyhálšením této kategorie se mělo definovat, co je to akční hra... nebo spíš co není. Do této kategorie mi nezapadají snad jen některé walking simuláory. Nebo takto byla myšlena nejlepší hra ve slevě? :D
  • ringmancz
    brečet můžete jak chcete, ale výsledek stejně nezměníte
    • Vzhledem k tomu, ze vysledek je pro mou existenci naprosto irelevantni... *5*
      • ringmancz
        to samozřejmě taky. kdybych se měl rozčilovat nad každým výběrem na internetu, ne jenom herním, tak se z toho zblázním
  • Už jsem se zase těšil na ty hádky po roce. A vono prd. Jen Jacka zase pustili k počítači a krásně to tu ownuje. *3* Je to prostě obecní kr..én. Jinak solidní výběr. Sám bych sice vybral SoM popřípadě inFAMOUS, ale ok.
    • Souhlas, na to pako nema cenu ani reagovat.
      Staci co pise do bleskovek, ten clovek je uplne mimo.
      • Chim
        Kdyby jen do bleskovek... *1*
    • Jack1947
      Jen Jacka zase pustili k počítači a krásně to tu ownuje

      Ne nic už mlčím, adepti na akční hru roku bylo spoustu ale unfortunately redakce už si zvolila. (nebo čtenáři) Z.z. Co je ownuje? *7*
      • TheGGG
        slangově je to owní, né ownuje, tak hašššš
        • Jack1947
          Njn, někdo nezná slang... navíc ownuje se sem moc nehodí. Stejnak. *3*
  • Tak Alien asi je akcni hra. Akcni stealth, nebo kdyz mlatim androida hasakemneni to akce, kdyz strilim androidy neni to akce, kdyz zahanim plamenometem Aliena to taky neni akce? Ale je!!!
    Su rad ze tahle hra vyhrala, zaslouzi si to.
    • Jack1947
      "Akcni stealth, nebo kdyz mlatim androida hasakemneni to akce"

      *15* *2* *1* hrozná akce, když hledám karty ke dveřím to je akce, utíkám před alienem akce jak víno... vlastně akční hra nemusí být akční stačí když se tam občas střílí ale ani nemusí stačí bohatě že se mlátí po hlavě hasákem. :-D

      Vy máte dost pane.
      • Ty na me vubec nereaguj, ty iq tykve.
        Pro ostatni, ja si myslim ze to akcni hra je, mam dohrany na medium a od nejake 8az 9 hodiny je hra prakticky uz jenom akce.
        Zacatek je pomalejsi, stred hry je to nejlepsi co sem letos hral a akce tam je tak, a konec je uz jenom akce zbytecne natahovana ale furt akce.
        Nikomu to nevnucuju, je to muj pohled.
        • Jack1947
          Ok, ja su iq tykve a ty nevíš co je akční hra 50:50.
  • Jack1947
    Explain this? plno jiných her mohlo vyhrát proč Alien:Isolation , jsem zvyklý na hodně věcí ale ne na tohle... Jak je kurna toto možné. Nej horor je bezsporu Evil within. Nej survival by Alien být mohl.

    Já už si ale zvykl že se tady moc nedozvím, prostě podle vás to je nej akční hra tak to je. Princip "hry roku" je ještě mizivější než jsem si prve myslel. Opravte mně zdali se mýlím. *9*
  • Kozy
    "Jediná hra, ve které se můžete hodiny schovávat ve skříních a vůbec to není otravné či nudné." Akční hra roku *1*
    • Mart9
      To je asi ten nejsmutnější důvod, který šel napsat k akční hře, to je pravda.
  • Dogkiller
    Jednoznačně Dark Souls 2 *3*
    • Kozy
      To je fakt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit