Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a to mali urobit 20 zanrovych kategorii aby kazda hra sa dala presne zaradit?ň
    jasne alien je skor stealth a survival horror...ale z tych kategorii ju homhli zaradit jedine medzi akcne
  • XXHUGOXX
    Alien Isolation je akcia ? Vážne ? No neviem. A najlepšou akčnou hrou roku je jednoznačne BioShock Burial at Sea. Ale aj Wolfenstein bol dobrý.
    • Ristoro
      To je DLC. Je tu na to zvlášť kategorie.
    • Chim
      Ne, je to isometrické tahové MMORPG. *7*
      • XXHUGOXX
        Je to SURVIVAL HOROR, ktorý je len príležitostne okorenený akciou !
  • TheGGG
    LoL Alien a akční hra? Tím byste asi dost fanoušků žánru zklamaly.
    • Na PC je to akcni hra, mozna jsi to hral na konzoli tak ti to pripadalo jako tahovka.
      • TheGGG
        No jo,pro vás je akční i simulátor rostoucí trávy.
  • CrocoRay
    Tak Alien je spíše žánr stealth, ale ten často spadá do žánru akčních her, takže se zařazením hry zase takové problémy nemám, i když to působí srandovně, pokud hra vyhraje cenu "nejlepší akční hra roku" a v úvodu je hned napsané, že se můžete hodiny schovávat ve skříni. Je to prostě akční schovávání a posedávání na místě :-) Ale hra jako taková byla samozřejmě povedená a dost jsem se u ní bavil, i když nejsem žádný fanoušek stealth žánru, což je pro hru dobrá vizitka.

    Co se týče GTA V. Je to sice předělávka na nové konzole a PC, ale změn je tam dost a spousta lidí se ke hře na starých konzolích vůbec nedostala a čekala, až hra vyjde na těch nových, případně na PC. Takže proti zařazení taky nic nemám a navíc, i když jsem hru nehrál, tak pro mě jednoznačně nejlepší hra roku :-) Někdo může říct, že jsem mamlas, co tu prostě něco vychvaluje do nebes a ještě neměl příležitost si hru ani zahrát. Ale upřímně už jsem si něco odehrál a jak u Vice City, San Andreas nebo GTA IV jsem věděl, že se u toho budu bavit více než u jiných her, které v té době vycházely, tak i u GTA V vím, že se u něj budu bavit více než u ostatních her. Nic zvláštního na tom nevidím :-) Zvláště když nejvíce času jsem nahrál u SA a pátý díl je takové SA v nové grafice s hromadou nových věcí.

    No zbytek jsem nehrál, tak tam se nějak vyjadřovat tolik nebudu.
    • Jack1947
      Ty se už nemůžeš prostě dočkat vid? *1*
      • CrocoRay
        Jediná hra, na kterou čekám :-)
        • Jack1947
          Tak to jo to aby tě pak nezklamala... já ani nevím na kterou hru v dohledné době čekám. *7*

          Na Veskoslava jim nešahej laskavě. ( už jsem párkrát dostal takhle ban ).
          • CrocoRay
            Tady se právě ani moc nebojím, že by mě hra zklamala. Tak teoreticky se může stát cokoliv, ale moc si to nemyslím :-)
            A Veskoslav.....no když už na mě zareagoval, tak mu snad slušně můžu říct, co si o něm myslím, ne? :-) Jinak o konflikty na herním fóru nestojím, ztráta času. Kolikrát se hádá o blbostech a ignoruju to.
            • CrocoRay
              Spoilery mi nevadí a dokonce vím i konec pětky *1* Teda já se na to nechtěl dívat, ale jeden kámoš furt přemlouval a mně to nedalo, takže jsem se díval též. Ale vím, že tam jsou taky různé volby. U čtyřky jsem se taky podíval před konce, jinak jsem to taky hrál dvakrát a pokaždé jsem dojel stejný konec. Ale když si jdu občas zastřílet nebo pojezdit, tak používám save z toho prvního hraní, kde mám 100% dokončení a herní dobu 170 hodin.
              Každopádně na pětku se moc těším. Spoilerů sice znám několik a viděl jsem pár misí, abych věděl, jaké jsou, ale i tak větší část hry jsem neviděl a tak budu i překvapený.

              A na to, jak hra pojede, na to jsem taky zvědavý. Hlavně, ať to jde na nejnižší detaily, než bude nová grafika.
            • Jack1947
              Tak to zmákneš v poho ber to jako takové skoro celé SA. Mně zajímá hlavně jakto pojede, jestli to opět domrví a pojede to naprd nebo to pojede jako víno. Jestli tam budou nějaké kkonzolové prvky - což ruku na srdce dost her má, např na klávesnici se člověk pak musí dost přemáhat. Ano, hraje se mi lépe GTA a hrálo na gamepadu... ty prvky, jsou někde lepší ovládání na klávesnici např jemnot zmačknutí plynu, zatáčení to není ono, i když je zase svobodnější kamera.

              At si nikdo nemyslí že na gamepadu/konzoli to bylo něco triviálního ale zase první gta co jsem dohrál bez cheatů, prostě jsem se litoval a naučil jsem se to přes nervy hrát. GTAIV. bylo horší tady ten systém míření a akce je svižnější + kotouly úkroky - opět na klávesnici by to mohl být trochu prsto-lam.

              Ty jo tobě nevadí spojlery? to bych se assi zbláznil znát už dopředu co bude, i když je pravda že u GTAIV. jsem se před tou osudovou změnou (smrtí) koukl aby mi neumřel Roman. Vtipné je že jsem to podruhé dopařil uplně stejně tedy Pellegrino nakonci - . Tady jsem se "vyděsil" jen před koncem.
            • CrocoRay
              Já se právě na mise hodně těším. Tak já strávil už pár hodin sledováním walkthrough, takže takový odhad mám. Takže spoilerů už znám dost, ale nejsem ten typ, co musí být překvapený až na poslední chvíli, takže mi to žádnou radost nepřekazilo a už se těším, až si to zahraju sám. A víš, co mě nejvíce baví? Prozkoumávání nového města, na to se taky těším. Ale myslím, že tady budu mít menší problémy se mapu nazpaměť naučit (i když je o dost větší) než u takové čtyřky. Sice Liberty už znám nazpaměť, ale chvíli mi to trvalo. Ale tak samozřejmě ne tak úplně nazpaměť, že kdybys mě hodil do nějaké zapadlé uličky, tak vím hned, kde jsem. Ale zorientuju se během chvilky a město mi problémy nedělá.
            • Jack1947
              Přesně a navíc když je to někdo jako on ztráta času. Já už jsem defakto rezignoval na anonymní urážení, prostože dont feed the trolls, oo dont feed em please.

              Zklamala v tom smyslu že bez MP a ty MP hrát budeš takžýe se bát nemusíš, to není až tak parádní. Navíc já čekám na to DLC a nemůžu se dočkat. Zklamee tě spíše nevyužitelností, GTA SA mšělo mnohem více misí zaměřených různorodě tady aby se přiblížily realitě atp je to komornější...
              Jo, první gra co jsem dal na 80% potom mne to omrzelo. Hry na 100% nedávám nejsem takovej blázen ale GTAV. je sranda jen tak chodit, jít sdo baru opít se atp...

              Fůra věcí se tam dá dělat, občas tě to naštve, hlavně se připrav na přestřelky ty jsou provedené parádně takový inovovaný MAX3.
          • Evil
            si dostal ban za sr*čky mimo a tapetování, ne za veškoslava *1*
    • Veskoslav
      To jsi prostě mamlas, když vyhlašuješ nejlepší hru jenom na základě pocitů a dojmů z předchůdců.
      • CrocoRay
        Když mi to napíše někdo jako ty, tak si z toho asi nic dělat nemusím, protože tebe jsem vždy považoval za hlupáka s hloupými názory :-) Ale u této série jsem se nikdy nespletl a rozhodně mám dobrou představu, co mi hra nabídne, ale nebudu se s tebou hádat. Vím, že tobě nikdo nic nevysvětlí.
        • Veskoslav
          Takže vyhlašuješ nejlepší hru, kterou jsi nehrál, ale já jsem hlupák? Takové zacházení si Vader rozhodně nezaslouží, ať už zabil Jedi kolik chtěl.... *13*
          • CrocoRay
            Já nevyhlašuji nejlepší hru. Vidíš, špatně mě chápeš. Já napsal svůj názor, která hra je podle mě nejlepší, ale ani nikde nehlasuji, takže můžeš být klidný. Opravdu vím, co mi nový díl nabídne a taky se na tuto hru jako na jedinou těším. Za hlupáka tě považuji kvůli jiným věcem. Sleduji tak trochu diskuze a dělám si obrázek o určitých lidech a ty jsi typ člověka, co si stojí za každý svým názorem, i když to může být totální hloupost a máš tendenci urážet ostatní diskutující. Neoznačuji tě za hlupáka kvůli tvé reakce na mě, ale celkově z tvých výlevů tady. Nikdy jsem neměl potřebu ti to psát, jen když jsi na mě teď takhle reagoval, tak jsi mi k tomu dal příležitost.
            • Jack1947
              Prosím vykašli se na něj s ním to je zbytečné, nemůžeš vyhrát. Ani mu nikdo nedomluví... *7* on už je holt takový no.

              Nepsal bych ti to ale on je oblíbený diskutér... (jednoho z redaktorů).
  • N0isy
    Právě jsem se kouknul, jaké hry má Games v "Akčním" žánru. A co nevidím? LittleBigPlanet 2, Rayman Legends, Journey (WTF?), Flower, Super Mario Galaxy atd.

    To snad nemůžete myslet vážně. *15* To rovnou mohl vyhrát Minecraft.
    • Veskoslav
      No a proč ne?:-D Akční je dost:-D
  • kennyB
    Byl tady někdy článek, ve kterém jsou všichni reagující spokojeni, nebo se shodnou na stejném závěru??? *1*
    Vzhledem k tomu, že minulej rok nebyl zase tak štědrej na skvělé hry, jsem zvědavej na ty řeči koncem tohoto roku, až se bude hlasovat o Bloodborne, The Division (vyjde-li) a dalších, pro někoho možná pobuřujících her *1*
    • Na games.cz a všichni spokojení? *1*
  • Vogon
    Asi takhle:
    Kdyby vyhrálo GTAV, tak by vám tu lidi brečeli, že je bolí zadeček z tho,že to vyšlo minulý rok.
    Když vyhrál Alien, tak vám tu brečí, že je bolí zadeček, z toho, že to není akční.
    Kdyby vyhrál Wolfík, tak vám tu lidi brečí, že je bolí zadeček, jelikož to není generická "modern military shooter" a to že můžete suprově střílet nácky na měsíci zatímco v rukách držíte dvě obrovské automatické brokovnice, není "realistické"(fuj).
    Kdyby vyhrálo InFamous, tak vám tu lidi brečí PCčkáři, že je bolí zadeček z toho, že to nehráli.
    Kdyby vyhrál Middle-Earth: SoM, tak vám tu lidi brečí, že je bolí zadeček z toho, že to vykrádá Ass sin's creed a Batmana.
    • Veskoslav
      Pochopil jsem jediné. Bolí tě p*del. Přítel by tě měl šetřit.
      • Vogon
        Pozor na něho frajera jednoho.
  • ALIEN?akcni?no nevim teda a s tim GTA uz jdete nekam,.hral jsem to pred rokem na ps3 a byla to pecka,ted jsem si poridil ps4 verzi a hral jsem to tyden,proste me to uz nebavilo.radsi novou hru nez recyklovany kabatek.takovy destiny hraju uz 4 mesice v kuse takze pro me to bude letos best
  • Děkuji voličům, že se hrou roku nestalo GTA V. Vím, že to je dobrá hra, ale je to hra pro rok 2013 ne 2014.
  • Veskoslav
    No nevím, jestli je Alien akční hra....Navíc nechápu zařazení GTA V. To jako když vyjde hra znova na jiné platformy, tak ji zařadíte do výběru? Takže pro rok 2015 budeme hlasovat pro GTA V, protože vyjde na pc? *7*
    • ringmancz
      tak určitě, proto to tak v Rockstar naplánovali
    • Ano, budeme hlasovat i tento rok, protože to vyjde na PC krabičky...
    • frantisek_nejezchleba
      to asi né, věšku. PC port by měl odpovídat verzi pro PS4/XONE. Tedy s ním zřejmě nepřibude žádná nová vlastnost hry.
      • Veskoslav
        Tady to ospravedlňují FPS módem. No asi neví, co dokáže moderská komunita na pc...To tam můžou mít celý seznam důvodů to prásknout znova. Od vylepšené grafiky až po mise.
        • frantisek_nejezchleba
          ty zas trollíš, ťulo. Jdi spát.
          • frantisek_nejezchleba
            rád bych si zafetoval, ale nemám šamana. Uvědom si, že oficiální modifikace a neoficiální modifikace jsou různorodé věci.
          • Veskoslav
            Fetuješ? Jdi si povídat s Jackem.. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit