Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to datadisk k MMO nikoli samostatné MMO.. takže se volba nepočítá.
    • kostejnesmrtelny
      Butthurt is strong with this one *5*
    • Je libo kapesníček?
      • Mně je úplně jedno, které "MMO" vyhrálo. Datadisk není celé MMO a nemůže se z logiky věci počítat. Prostě nikoho z redakce MMO nezajímá - pouze jeden člověk tam aktivně grindí dokola WoWko, takže vyhrálo WoWko a zbytku redakce to bylo jedno, protože MMO nehrajou.
        • Tady nemůžeš s logikou počítat, jsi totiž na games.cz
        • A teď si představ, že by to přídavek do MMO byl lepší než cokoliv, co tento rok vyšlo. Přeci jen zas tak velká konkurence nebyla.
          • A co? Když budou chtít s touhle logikou můžou MMO roku vyhlašovat každý rok WoWko. Pak už totiž budou stačit jen updaty. *4*

            Počítá se nové MMO v roce 2014. Nic jiného. Měli to zahrnout do nejlepšího datadisku roku a neřekl bych ani prd. *3*
            • nightborne
              Jenže ono dokud bude WoWko nejlepší lomeno nejhranější MMO, tak na tom nevidím nic špatného.

              Nechápej mne špatně, taky bych rád, kdyby konečně vyšla nějaká nová bomba, ale bohužel ticho po pěšině.
            • Můžeš mi ukázat, kde je v textu článku zmíněno, že se počítají jen nová MMO? Nějak to tam nemůžu najít...
      • Mart9
        *1*
  • wowko už nehraju protože blizzard už neumí udelat dobrou hru. všichni schopní lidé stama odešli a ted to tam ridi marketing
  • Keyz
    Proč tam není Elite: Dangerous? To je také MMO.

    Minimálně stejně jako Alien FPS.
    • Zjevně to ještě nehráli...
    • Tipnul bych si, že kvůli tomu, jak pozdě vyšlo.
    • walltar
      Asi se nelíbila...

      Ale když podle redakce je LoL MMO, tak Elite je MMO samozřejmě taky.
  • Jack1947
    WOW! jak jinak že... 9/10 seems legit.

    Firefall jsem zkusil - styl MMO Borderlands s otevřeným a nevyužitým světem, nevíte co proč jak - atp... prostě roztahaná FPS a ta grafika se mi moc nelíbí.

    To musí být fakt chudáci, když mně furt otravují emaily abych se vrátil - že dostanu na den VIP atp... takže to asi moc lidí nehraje, koncept nebyl špatný provedení mizéerie a rozhodně nemíním věnovat čas. Spíše dny tomuhle. Ne MMO není nic pro mne. Destiny taky radši ne... TESO to asi no comment no.
    • mích 640 hodin ve FF během bety si prošlo peklem jak to vývojáři sráželi od celkem fajnové unikátní "mírně komplexní" MMO k tomu blivajzu co je teď. Jak se to jen mohlo dostat sem mezi hlasování teda nepochopím :/
    • Asharak
      Takžee FF zkusit! Jsem na něj zapoměl, od doby co jsem viděl první ukázky a měl chuť si ho zahrát. *1*
      • Jack1947
        Zkusit můžeš... třeba tě i bude bavit. Je to vlastně takové MMO Borderlands. Akorát ta mapa je obrovská.
  • Musím souhlasit. nesnáším komerci a mainstream obecně, jenže když ten blizzard to dělá tak dobře.. wowko je srdcovka..to je jak kdyby pořád žil shakespeare a pořád parádně psal, vyčítali byste lidem, že ho čtou?
    • Hipster detected...
      • Dummy rejected.
  • Co tam dela Destiny nechapu, ale vecr redakce, takze v poho.
    Moje MMO roku je ArcheAge.
    Wowko uz nehraju a Wildstar me moc nebavil. Vic se rozepisovat nebudu.
    • walltar
      Akorát Archeage je trošku starší, než aby mohlo být hrou roku 2014.
      • Nevyslo v zari?
        • walltar
          Ne, vyšlo v Lednu 2013. Teď jen Trion spustil lokalizovanou verzi pro Evropu.
          • ja mam dokonce pocit ze od 2013 to bylo pusteny pro RU, ale v asii uz to bezelo nejak od 2011, byl to ale hroznej propadak, stejne tak jako v rusku... ale maj dobrej marketing to se jim musi nechat :D vydat x let starou hru prelozenou do en jako uplne novou a docela obstojne jim to vychazi :D
  • Veskoslav
    No já hrál jenom 3 hry z nominovaných, takže u mě to "vyhrál" v minisouboji Wildstar.

    Ale taky to není žádná sláva. Hrál jsem cca 2 měsíce no a vesele se mi to akorát válí na poličce. Časem možná znova nainstaluji a dodělám maximálku, ale nějak se mi nechce. Firefall je zajimavý koncepčně, ale časem zjistíte, že je to nudná generická MMOTPS hra, kde F2P model je nastaven poněkud tragičtěji. A poslední? Hra šla získat v akci za 150 Kč. No proč ne, přeci jenom hrál jsem chvíli betu a docela bavila, tak to The Elder Online zkusilo. A prohrálo. Tak nudnou a otřepanou MMO jsem už dlouhé roky nehrál. Ať se do toho nepletou a jdou udělat další "Skyrim". Tam se vyřádí jak hráči, tak komunita. Ale toto? Nudné grindování, soubojový systém ala FPS mě přestal bavit po 2 hodinách hraní.

    Ironické je asi to, že moje nejhranější MMO za loňský rok je SW ToR a to nejenom díky vydání nového datadisku.
    • a kolik jsi nahrál? 2 hodiny? lol
  • Cosi
    A já čekal, že cenu pro nejlepší MMO získá Dragon Age: Inquisition pro ultimátní zážitek z MMO světa při offline hře.
    • Tak tohle je presny.
      Kdyz sem tam behal po tech obrovskych prazdnych mapach, kde se donekonecna respawnovaly suroviny a mobove nebo nesmyslne cekal na dokonceni operaci, mel sem presne ten pocit.
      Btw pro me je Inquisition zklamani roku....
    • Malleth
      Je tam hodně znát že to původně dělali jako online hru. To bohužel pro single-player RPG není zrovna výhoda
  • walltar
    Dis Gon B Gud! *5*

    Tak pojďme s tou diskusí.
  • Vogon
    Naprosto zaslo... Promiňte musel jsem odklikat pár věcí v mém garrisonu, takže kde jsme to byli? No jo, naprosto zasloužené vítězství. Co jiného by taky asi mohlo vyhrát? Rozbitá hra, simulátor farmení, kopie toho co vyhrálo, nebo hra, o které nikdo neslyšel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit