Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    Vitezstvi datadisku pro sto let starou hru pekne ukazuje jak je soucasna MMO scena v hajjzlu:)
    • Krescz
      a pritom tolik her melo obrovsky potencial....
      • walltar
        Já bych řekl, že ono to ani není nenaplněním potenciálu... Spíš, že jsme si nějak zvykli srovnávat nové hry s hrama, které jedou 10 let a 10 let dostávají updaty.

        Když si vzpomenu co bylo v EvE, když jsem ji poprvé hrál a co je tam dnes... Bohužel vypustit hru s 10 lety contentu už při launchi nejde.

        Bohužel zrovna MMO jsou jedny z her, které se mění a zvětšují i po vydání. Takže dokud nebude něco opravdu nového a do té doby neviděného, tak si myslím, že budou mít nové MMO problémy.

        Ale samozřejmě není to jediný důvod. Některé hry prostě mají jiné problémy, které je potopí ale opět, lidi nemají chuť jim ty problémy odpustit, když hned vedle je WoW, které hrají dlouhou dobu a mají tam lidi se kterýma hrajou.
        • No podle me wowko ma hlavne neco pro kazdeho. Tj. kdyz jses nolifer a chces u toho sedet dnem i noci, mas k tomu moznost v end game raidech pripadne pvp. Na druhou stranu, kdyz jses casual hrac tak si tyhle veci muzes taky uzit na mnohem mensi obtiznosti.

          Jinak ani wowko neni s obsahem az tak skvele, taky ke konci sezony uz neni pomalu co delat, ale je to rozhodne lepsi nez u konkurence. Ta vzasade nenabizi nic zcela jineho a kdyz si to clovek srovna, tak proste to wowko za ty prachy da nejvic zabavy. Kdyz si pak uvedomi, ze tam ma uz investovane stovky hodin a ma tam kamardy. Tak na nove MMO neprejde a na dve asi nikdo nema cas.
          • walltar
            Právě o tom mluvím... Když si to srovnáš, tak ti WoWko co se contentu týče vyjde nejlíp.

            Prostě dokud nevyjde MMO, které změní základní mechaniky natolik aby tě už ty mechaniky přesvědčili o tom, aby si to hrál i přes nedostatek contentu, jako mnoho lidí přesvědčilo priu launchi wowko, nebo mě osobně EvE... tak prostě nemůže uspět.

            Já osobně myslím, že o tohle by se mohlo pokusit SC... ale tam jde o okrajovou záležitost pro hardcore hráče, takže i když přinese něco co v MMO nemáme, tak to nebude něco pro většinu lidí (naštěstí s tím tvůrci počítají).
        • Asharak
          Já myslím že kdyby se bralo ArchAge jako 2014 pak by to mohl být dobrý souboj s WoD, protže je to celkem pěkné MMO. Ale jinak WoD nabídlo opravdu hodně ani bych se nedivil že vyhrálo, nejde jen o počet hráčů.
          Kéž by se třeba takový Neverwinter poupravil a dostal pořádný datáč, u mě by pak určitě vyhrál protože je udělaný více D&D stylem a působí cool *5* Ale tady to zase zabije ten počet hráčů naopak. Vím že se to moc lidem nelíbilo.
          • walltar
            Arecheage asi nemůže být souboj pro nic... Úžasná hra. Bohužel ji programoval diletant co nepochopil, že hráči jsou zmrdi. *1*

            Takže technicky je totálně nevyhovující.... Když se můžeš teleportovat z kontinentu na kontinent pomocí jednoduchého programu, když ti jiný program zobrazí prakticky radar všeho kolem tebe. A další program ti umožní craftovat se 100% úspěšností bez použití surovin.

            Osobně bych ji asi hrál dodnes a to všechno bych přehlídnul, protože jsem se i přesto u ní neskutečně bavil. Ale můj současný časový rozvrh mě nenechává dost času na hraní. Skoro vůbec. *9*
  • Cosi
    A já čekal, že cenu pro nejlepší MMO získá Dragon Age: Inquisition pro ultimátní zážitek z MMO světa při offline hře.
    • Tak tohle je presny.
      Kdyz sem tam behal po tech obrovskych prazdnych mapach, kde se donekonecna respawnovaly suroviny a mobove nebo nesmyslne cekal na dokonceni operaci, mel sem presne ten pocit.
      Btw pro me je Inquisition zklamani roku....
    • Malleth
      Je tam hodně znát že to původně dělali jako online hru. To bohužel pro single-player RPG není zrovna výhoda
  • del0
    Destiny MMO?
    kk *7*
    • TheGGG
      prd*l má zas problémy s pochopením psaného textu. Si myslíš že PC je jediná platforma, kde mohou vycházet brakový omalovánkový mmo?
    • destiny MMO není.Ani jejich vívojaři to nenazivájí MMO
      • Vyjmenovaný slova po Z jsou jen 4! Jak v tom někdo může udělat chybu. Ach jo.
    • Holt kategorie "shared-world shooter" asi nebude, tak se musíme odprostit od Bungie a zůstat u toho, že to prostě MMO je. Ostatně oni si na tom snad i postavili marketing, na těch nekonečných diskuzích, zda-li je to MMO, ale del0 v tom má jasno, sláva mu.
  • jindra.veliky
    a ten mmo skyrim jeste porad neni F2P? *15* asi to dotuji nez to vyjde i pro konzole a doufaji, ze pak se to uzivy *15*
    • uzivy...ty krabe tak ty bez taky odevzdat obcanku.
      • Ty máš co říkat, nepsat háčky a čárky je stejná gramatická chyba jako i/y
        • chybi ti tecka na konci vety, chytraku :)
          • Tobě taky...
            • A tobe chybi odlisny pismeno misto jmena.
        • Srovnavas lenost s demenci.
          • No nevím, dle mě je lenost ještě horší než demence... za demenci alespoň nemůžeš. :D
  • Musím souhlasit. nesnáším komerci a mainstream obecně, jenže když ten blizzard to dělá tak dobře.. wowko je srdcovka..to je jak kdyby pořád žil shakespeare a pořád parádně psal, vyčítali byste lidem, že ho čtou?
    • Hipster detected...
      • Dummy rejected.
  • h0p3
    Já teď vkládám veškerou svou důvěru v Koreu, co se týče nějaké inovace na poli MMO her. Black Desert Online vypadá, že by mohla doručit. Open sandbox se zajímavým combat system a celkem ucházející grafikou na MMO?! Teď jen doufat, že se vyvede.
    • Grafika pěkná..ale vždyť v té hře zabíjíte Dobbyho! znovu a znovu..
      https://www.youtube.com/watch?v=1pKJkMWyioo
    • Keyz
      Sice jsou inovativní ale pořád to jsou korejské hry. Grindování na maximu (dokonce to mají rádi) a hekajicí holčičky v krátkých sukních jako hratelné postavy...
      • To říkáš jako kdyby DA:I nebyl brutální grind(a to single!), nebo že ESO není nejhorší grind za posledních 10 let. Akorát to není "přines 10 prasečích kožek" ale "stop the ritual", "finish the ritual" a "close the portal" jiný questy v ESO ani nejsou, už jsem si pomalu trhal vlasy z hlavy když jsem slyšel o dalším rituálu.
      • h0p3
        To máš recht. Mně holčičky třeba nevaděj a ani ten grind, když je dobře udělanej a máš z něj mimo xp i nějaký kus equipu.

        Vem si Diablo 3, než vyšel datadisk jediná možnost jak si sehnat gear pro sebe byla aukce. Pak se to teda snažili změnit patchema a zrušením aukce. Ale až v datadisku to bylo zábavný, protože ti tam ten gear prostě padal.

        A v takovym případě i ten xp grind přežiju, když z toho budu něco mít. :)
      • holčičky v mini z obrovykejma mečema mě nevadí ale ten grind je zlo
  • Mohli by už udělat taky pořádné Pokemon MMO s pořádným combatem a otevřeným světem se vším všudy *3* MMO hry moc nemusím, ale takovéhle tématice bych přednost dal *4*
    • Gordar
      To by sis zahrál jen na konzoli od Nintenda. *5*
  • Vogon
    Naprosto zaslo... Promiňte musel jsem odklikat pár věcí v mém garrisonu, takže kde jsme to byli? No jo, naprosto zasloužené vítězství. Co jiného by taky asi mohlo vyhrát? Rozbitá hra, simulátor farmení, kopie toho co vyhrálo, nebo hra, o které nikdo neslyšel.
  • Keyz
    Proč tam není Elite: Dangerous? To je také MMO.

    Minimálně stejně jako Alien FPS.
    • Zjevně to ještě nehráli...
    • Tipnul bych si, že kvůli tomu, jak pozdě vyšlo.
    • walltar
      Asi se nelíbila...

      Ale když podle redakce je LoL MMO, tak Elite je MMO samozřejmě taky.
  • Nestoji to za nic v MMO vodach posledni roky... takhle kdyby nekdo udelal remake nebo pokracovani Atlantiky Online a nezprasil to na ryzovani penez jako AO tak bych si dal rict... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit