Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neobjektivní až běda. Když už jste do výběru zařadili hry, které vyšly před X lety a nadále fungují skrz vydávaná rozšíření (tzn. nejedná se o novinky roku 2014), tak proč ve výčtu chybí třeba skvělý EVE online?
  • WoW si to zaslouzi. Osobne jsem zkousel Elder scrolls online (byl jsem fanboy, uz davno nejsem - pro me mrtva hra - po dvou mesicich prestalo bavit, vymizela chut hrat), ArcheAge se divim, ze tady neni, ale stejne me to po mesici a pul hrani prestalo bavit (demotivujici P2W prvky, naprosta nevyvazenost class. Nicmene dobry koncept, ale v rukou spatne firmy). Od listopadu jsem znovu mirne zavisly na WoW a stale me to bavi. Cim to tedy je, ze hra stara 10 let, ma stale v sobe tu stavu a nove napady kazdy datadisk? Rozume dokaze nastavit obtiznost raidů a clovek ma chut progressovat, porad klade hraci nejake nove challenge. PvP nehraju, takze nemuzu soudit balance class, ale v PvE je to celkove parada. Kazdopadne super datadisk. Zaslouzene vitezstvi. Haters gonna hate anyway.
    • Hele mám úplně stejný problém. Koupil jsem si snad všechny MMOčka co vycházeli. A nikdy jsem u toho nevydržel déle jak 2 měsíce. Wowko hraju už od vydání a prostě vždycky mě to přitáhne zpátky. Ale jak říkáš haters gonna hate.
      • kluci, meli byste si priznat, ze mate vaznej problem, zavislost

        proto vas bavi jen wowko a nic jinyho
  • XorxoxTalarius
    Souhlasim s nazory ze zaradit do teto kategorie datadisk, ktery ani neni stand alone je proste manipulace s fakty ...
    To ani neni facepalm, to je primo gamespalm ...
  • Sheepa
    Je vidět, že redakce moc MMO žánru neholduje, protože ten výběr je dosti povrchní. Rozhodně by se dalo najít více MMO titulů, které se za minulý rok objevily a i oslovily dostatečné publikum. Njn, jak se říká: ševče, drž se svého kopyta! Tím myšleno SP titulům.... *3*
    • axell1990
      Nadhoď nějaký sám jsem teď přemýšlel a pokud nepočítáme datadisky (Tera , Neverwinter) nebo zahraniční vydání, na která se tak nějak dá připojit (Blade and Soul China) tak mě za minulý rok po propadáku arch age nic moc nenapadá.
    • Vegen
      On MMO trh sice letos přinesl více, ale rozhodně ty ostatní nebyli v ČR moc úspěšný, pokud by tam byl skrytý klenot, tak ti lidi vynesou nahoru přes položku "jiná" ;)
  • U mně je to stále LOTRO.
  • Zkoušel jsem trial wowka a musím říct že až na ten combat to je stále skvělá hra, jen škoda těch poplatku... Herní čas bych zaplatil ale současný model ne ne.
    • Jenže combat tvoří 90 % hry. Mně combat ve Wowku příjde naprosto přišernej. Je to divný, určitě to bude čistě můj subjektivní pocit, ale combat třeba v takovém LOTRO mi tak nějak příjde plynulejší a lepší. Přitom je to v podstatě kopírka.
  • jenom si rýpnu: "O Dotě nebylo navenek slyšet takřka vůbec.. "

    http://www.ign.com/articles/2014/05/20/dota-2s-international-prize-pool-exceeds-6-million
    • Veskoslav
      Redakce je ohledně e-sportu silně impotentní. Jako probíhá "MS" ve Smite, probíhá kvalifikace na Dota 2 Asia Championship a následně proběhne samotný turnaj. Oba turnaje s dotací přes milion dollarů. A není to ani v pitomé bleskovce. Do toho loňský International atd....

      P.S: A pokud redakce považuje LoL a spol za MMO, tak se není ani čemu divit. A ještě takové menší rýpnutí. Jenom u nás sledovalo finále IT v DOtě tolik lidí, že kdyby si každý 4. předplatil Level, jste hoši za vodou (Finále sledovalo u nás jenom na Prima Cool více jak 50 000 lidí+X tisíc přes Streamy a rovnou v Dotě)
      • A není to jedno? Nikdo přece nechodí na herní weby kvůli novinkám o esportu, když je tu tolik dedikovaných webů, které se o to starají až až.
        • Veskoslav
          Jedno by to bylo, kdyby nebyl Bleskař věčně "sjetý" a nedával sem každou blbost včetně bulváru. A je zvláštní, že IGN, PC gamer atd. o tom informují.
          • x_ander
            Jak tak v diskusi pozoruju, tak podle tebe je sjetý a zfetovaný v poslední době skoro každý. Nezačal jsi něco brát sám? :)
          • Ale chodíš na IGN nebo PC gamer chodit kvůli informacím o esportu (nebo vlastně vůbec), když jsou tu weby Liquid, který se na to zaměřují, nebo reddit? Je to úplně zbytečné, aby se s tím redakce vytěžovala, obzvlášť pokud by to bylo na úkor ostatního obsahu.
            • Jack1947
              nevim: 1+ škoda snad se to spraví. Do budoucna.
            • Třeba o Smitu není zmínka skoro na žádném českém webu, což je vcelku smutné, když je to jejich první světový šampionát a hned má 4. největší prizepool v historii esportu. Smite by si zasloužil prorazit i tady u nás, takže nějaká zmínka by o něm mohla být, jinak souhlasím :)
        • Jack1947
          Navíc Dota a i Lol měli myslím už prostoru až až. Zato takové SMITE skoro vůbec. Což je škoda jako by to nebylo v esportu taky protěžované téma.
  • Já myslím že Dragon Age Inquisition si taky zasloužilo nominaci. *6*
    • Zaslouzilo vyhrat
  • co je to MMO *1*
    • Chim
      Máš Moc Otázek
      • Jason_dinAlt
        Bez otazníku to není otázka :o).
  • Rozhodně WIldstar nádherný soundtrack prostředí a vůbec :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit