Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze Lost Alpha modifikuje prvni Shadow of Chernobyl...a je to lepsi nez Clear Sky a Call of Pripyat? Rozhodne mam v planu si stalkera nakeho zahrat uz kvuli brzke navsteve pripyatu, ale prijde mi ze Call bude v tomdle ohledu asi nejrozumnejsi volba, pravda puvodniho stalkera uz si moc nepamatuju al mysli mze do Pripyatu se tma lcovek stejne nepodival ze....takze leda ze by to bylo opravdu toooco oproti nasledujcim dvou dilum, ktere postupne puvodni hru v podstate obohacovali o prvky a napady, cili defakto vylepsovali
    • Lost Alpha je přesně to, jak první díl Stalkera měl vypadat když ho vydávali .. rozhodně doporučuju.
    • Podíval. CoP je nejnudnější, ale nejmíň zabugovaný. Já rozoně doporučuji SoC, protože má nejlepší atmosféru.
  • Takže si můžu stáhnout Lost Alpha, který je po různých ohledech lepší než originál, a můžu to hrát, i když nemám žádnou Stalker hru?

    Stalkera jsem nikdy v životě nehrál, i když se o Černobyl vydatně zajímám. Mám totiž z toho trochu strach, jelikož nemám rád jakékoli vtípky typu zombie apokalypsa v Černobylu, mutanti ovládli elektrárnu apod... Nemám rád, když lidé z městečka na severu Ukrajiny dělají cvokhaus.
    • hele, stáhni to z moddb a stahni patch 1.3003 z toho samyho zdroje. Zadnou stalker hru nepotrebujes, je to standalone, proste nainstalujes a jedes. A k tomu tvymu strachu asi takhle. Kdo se bojí, nesmí do černobylu, good luck
  • To je zasloužená výhra. Stalker stárne jen pomalu, díky grafickejm úpravám vypadá k světu i v roce 2015 - ukažte mi jiný fps, který vypadá (díky modum ) i po tolika letech k světu. Já Lost Alphu bohužel nedohrál ani na počtvrté - vždycky mě zastavil nějakej zásadní bug. Ať už to byly chybějící questy pro Grebena a tim následně smolík v komunikaci s Voroninem, nebo questový předměty propadlý texturou, nebo nutnost new game po nahrání patche.Počkám si na Director Cut a napočtvrté si to rozjedu snad už na jeden zátah :-D každopádně Dezodorovi a jeho týmu smekám. Jsou to borci
    • ja to hral az na 1.3003 a prosel sem to bez problémů. Nádherná hra, na Dev Cut sem nahajpovanej vic nez tady nerdstvo na witchera3
  • Nejlebsi modifikace,aspon pro me,je prekrasna obloha a slunicko,mraky,voda jak v crysis v kostickovem svete,problem je ten,ze se to tam vubec nehodi!By snad vse melo byt z kosticek,nebo ne?Neco jako hra Terraway na ps vita,Tam je take vse z papiru!Ale maji palec na horu,za vlnici se kostickovou travu,to na ps4 nemam.
  • nice, sem rád že aspon jedna hra kterou sem někam nominoval, opravdu vyhrála :) Lost Alpha si to zaslouží nejvíc, byl to jasne jeden z nejlepsich releasu minulýho roku. Je to sice stále dácko zabugovaný, ale to je relativní. V porovnání s PC verzema Unity, Watchdogs, DAI atp, s multimilionovejma rozpočtama a samozřejmě i výdělkama se free LA early acess drzi velice obstojně!

    Tesim se na Developers Cut, ale souhlasim s nazorem redakce, že už ted to rozhodně stojí zato. Já osobně to dohrál na posledním patchi 1.3003 a královsky sem si tech 20-30hodin cistyho casu uzil. Ale zase ted uz je to fakt blízko k releasu toho Dev Cutu, lidi co to jeste nehrali by mozna meli ty 2-3 mesice vyckat, když už je to 6 mesícu v produkci, to je ke zvážení každého.
  • Jack1947
    Jak jinak, o důvod víc se na tuhle modifikaci vrhnout. Stalker je prostě Stalker. *3*
  • nevyte jak je to s cestinou do dragan age? nekde psaly ze za to daji 400 tisic, ja bych to klidne udelal za min. Nevyte kde mam napsat?
    • Nepište nikam, a pokud možno nepište vůbec.
    • Duško zas utekl z polepšovny
    • Napiš JayDeemu, ten to s tebou projedná...
    • nice one *1*
  • Naprosto zasloužená výhra. Dělali to zadarmo, bez peněz, myslim. a taky to zadarmo distribuovali. nebo mě to tak aspoň přišlo.. *15*
    • je to tak jak říkáš
  • Kdy bude vyhlášen nejlepší diskutující?
    • Krescz
      b*tch please mam vice swagu nez ostatni, vitez jsem ja uz od meho prvniho prispevku *7*
      • Jack1947
        Prosím, já stále říkám že o žádné ovace nestojím... sice neznám ztvůj první příspěvek ale asi to musela být jiná úroven no.

        Zas tak se nechval. *7*
        • Krescz
          sarkasmu, ironie, satira a gramatika...všechny tyto pojmy jsou ti cizí *15*
          • Jack1947
            Ano, ano ted si mi to tak moc nandal že nevím co budu dělat... *7* jinak gramatika i give a s*it. *3*
            • Treba na gramatiku,nekdo se.re,jako ja!Pak jsou lidi,co si hrajou na chytraky,nechaj si vse opravit ve wordu,gramatiku,atd,a pak ho clovek potka a neumi poradne ani mluvit!
    • Hnisavec
      Vesko a Jack to majú isté....
      • homeles8
        Spíš já. Já mám nejmíň komentů, a všechny intelektuální.
      • jack je můj tajný favorit, ale bojím se jeho projevu při udílení cen. VeskoPlesko zas někde lyžuje na mount everest, při tom dodělává pět VŠ a zakládá vlastní firmu, ten se o ceny nezajímá
        • Jackovy slohy musí být zážitek. Něco mezi operací mozku a vyšetřením konečníku.
        • Jack1947
          Fakt favorit já bych měl zat že to budeš spíš ty... kdo by vyhrál nejlepší pokusd o trolování zas tolik si nefandi k trollingu tomu skutečnému máš ještě co dohánět. O peojev se neboj, mluvu narozdíl od psaní ovládám velice dobře. *4* I tak bych se radši projevu zdržel nebo ho zcvrknul na nutné minimum.
          • je dobře, že to bereš vážně Jacku, zanedlouho tě vystavíme na piedestal a budem požadovat proslov, tak už ho radši chystej at pak nejsi zaskočen a nepřipraven. Budem mit transparenty tvejch starejch avataru z games, a budem sborově hřímat jako jeden muž až budeme recitovat tvoje nejvetsi moudra z diskusí, a zapisovat je zlatým písmem do knihy z kuze cerstve porazených pannen *16*
  • neni tam star trek armada 3, jestli to nekdo hraje mužem dat nekdy multak proti borgum

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit