Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepište nikam, a pokud možno nepište vůbec.
  • ja to hral az na 1.3003 a prosel sem to bez problémů. Nádherná hra, na Dev Cut sem nahajpovanej vic nez tady nerdstvo na witchera3
  • hele, stáhni to z moddb a stahni patch 1.3003 z toho samyho zdroje. Zadnou stalker hru nepotrebujes, je to standalone, proste nainstalujes a jedes. A k tomu tvymu strachu asi takhle. Kdo se bojí, nesmí do černobylu, good luck
  • Treba na gramatiku,nekdo se.re,jako ja!Pak jsou lidi,co si hrajou na chytraky,nechaj si vse opravit ve wordu,gramatiku,atd,a pak ho clovek potka a neumi poradne ani mluvit!
  • Lost Alpha je přesně to, jak první díl Stalkera měl vypadat když ho vydávali .. rozhodně doporučuju.
  • Podíval. CoP je nejnudnější, ale nejmíň zabugovaný. Já rozoně doporučuji SoC, protože má nejlepší atmosféru.
  • Jack1947
    Ano, ano ted si mi to tak moc nandal že nevím co budu dělat... *7* jinak gramatika i give a s*it. *3*
  • Krescz
    sarkasmu, ironie, satira a gramatika...všechny tyto pojmy jsou ti cizí *15*
  • Jack1947
    Prosím, já stále říkám že o žádné ovace nestojím... sice neznám ztvůj první příspěvek ale asi to musela být jiná úroven no.

    Zas tak se nechval. *7*
  • Takze Lost Alpha modifikuje prvni Shadow of Chernobyl...a je to lepsi nez Clear Sky a Call of Pripyat? Rozhodne mam v planu si stalkera nakeho zahrat uz kvuli brzke navsteve pripyatu, ale prijde mi ze Call bude v tomdle ohledu asi nejrozumnejsi volba, pravda puvodniho stalkera uz si moc nepamatuju al mysli mze do Pripyatu se tma lcovek stejne nepodival ze....takze leda ze by to bylo opravdu toooco oproti nasledujcim dvou dilum, ktere postupne puvodni hru v podstate obohacovali o prvky a napady, cili defakto vylepsovali
  • Krescz
    b*tch please mam vice swagu nez ostatni, vitez jsem ja uz od meho prvniho prispevku *7*
  • Takže si můžu stáhnout Lost Alpha, který je po různých ohledech lepší než originál, a můžu to hrát, i když nemám žádnou Stalker hru?

    Stalkera jsem nikdy v životě nehrál, i když se o Černobyl vydatně zajímám. Mám totiž z toho trochu strach, jelikož nemám rád jakékoli vtípky typu zombie apokalypsa v Černobylu, mutanti ovládli elektrárnu apod... Nemám rád, když lidé z městečka na severu Ukrajiny dělají cvokhaus.
  • Duško zas utekl z polepšovny
  • Jackovy slohy musí být zážitek. Něco mezi operací mozku a vyšetřením konečníku.
  • To je zasloužená výhra. Stalker stárne jen pomalu, díky grafickejm úpravám vypadá k světu i v roce 2015 - ukažte mi jiný fps, který vypadá (díky modum ) i po tolika letech k světu. Já Lost Alphu bohužel nedohrál ani na počtvrté - vždycky mě zastavil nějakej zásadní bug. Ať už to byly chybějící questy pro Grebena a tim následně smolík v komunikaci s Voroninem, nebo questový předměty propadlý texturou, nebo nutnost new game po nahrání patche.Počkám si na Director Cut a napočtvrté si to rozjedu snad už na jeden zátah :-D každopádně Dezodorovi a jeho týmu smekám. Jsou to borci
  • Nejlebsi modifikace,aspon pro me,je prekrasna obloha a slunicko,mraky,voda jak v crysis v kostickovem svete,problem je ten,ze se to tam vubec nehodi!By snad vse melo byt z kosticek,nebo ne?Neco jako hra Terraway na ps vita,Tam je take vse z papiru!Ale maji palec na horu,za vlnici se kostickovou travu,to na ps4 nemam.
  • Napiš JayDeemu, ten to s tebou projedná...
  • no i tak se to brát.. na druhou stranu lost alpha má vlastní dějovou linku, modifikované/nové mapy atd.. oproti tomu autumn aurora zachovává původní posloupnost misí a hra se od původního stalkera za zas tak moc neliší. jsou tam nějaké fičury navíc (upravená ekonomika hry, možnost noclehu atd..), ale ty jsou i v complete. hrál jsem oba mody a autumn aurora je o několik let dál. to není nějakej trolling na complete - ve své době to byla špička, ale jeho vývoj skončil už před lety. s complete mody pro ostatní staler hry mám celkem špatné zkušenosti. nevím jestli si nějak nerozumí se steamem, ale dvakrát stabilní to nebylo a třeba clear sky bylo aspoň pro mě z důvodu nefunčních questů nehratelné.
  • je dobře, že to bereš vážně Jacku, zanedlouho tě vystavíme na piedestal a budem požadovat proslov, tak už ho radši chystej at pak nejsi zaskočen a nepřipraven. Budem mit transparenty tvejch starejch avataru z games, a budem sborově hřímat jako jeden muž až budeme recitovat tvoje nejvetsi moudra z diskusí, a zapisovat je zlatým písmem do knihy z kuze cerstve porazených pannen *16*
  • autumn aurora je nice samozřejmě, ale je to spis dalsi full modifikace ve stylu LA, takze nekomu kdo nehral SOC ani LA a rozhoduje se mezi nima, bych tim hlavu moc nemotal...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit