Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jasne... ta diskusia zase raz vyzera. Este stastie, ze som ju uz davnejsie prestal prakticky komplet sledovat. Nic ine, len vecne rozhadane tabory soplavych deciek, konzolistov a pececkarov, do toho totalne domotani jedinci typu Kristus, ktory bol mimo uz pred 2000 rokmi, nie to este dnes...*7* o zopar dalsich individuach radsej ani nehovorim... Len sa skratka permanentne nestacim cudovat.
    Skratka, diskusia na games.cz == nadherna ukazka uplne trapneho, zbytocneho bulvaru... Cely games.cz za tie roky zazil VELMI KRUTY upadok. Co uz.

    Jdu blejt, velebnosti... *11*
    • Bohužel s tebou musí absolutně souhlasit, proto jsem sem přestal chodit už dávno. Občas akorát mrknu co je novýho, ale diskusí se raději už neúčastním, jen a jen flamy, poprskání čehokoliv, co se namane. Opravdu vyjmečně se najde chvála či dobré a pozitivní komenty, jinak žumpa. Bohužel i redakce, která mi cpe více reklam než obsahu, což mě vytáčí nebetyčně. Recenze mě zaujme už jen někdy, přijde mi, že se recenzenti bojí říct naprosto jasný názor, volení střední zlaté cesty.. Blee..
    • Dagon: Přečti si tu svoji poslední větu a pak poslední odstavec nad ní. Dej si facku. Pokud už se za sebe stydíš, tak dobrý. Pokud ne, tak opakuj postup viz výše. Dobytku.
      • Jack1947
        Hehe, to je dagon neřešit. *3*
    • jasne je tu par trollu ale napr. ja jsem dostal par tipu na hry o kterych jsem ani nevedel, když umíš odfiltrovat balast tak ti zdejší diskuze daji vic informaci než recenze, ktere ja ani nečtu
  • sama tahovka...nemam rad tahovky, clovek aby pri tom sedel 6 hodin denne..kto normalny ma tolko casu?
    • Inquisitor
      To je přece nesmysl, tahovky ti nezaberou víc času jako jiný hry. Nikdo tě nenutí to hrát šest hodin, můžeš to hrát klidně hodinu.
    • Princ.Jablon
      to je ale blábol
    • No takový homam 3 bych třeba 6 hodin vkuse nevydržel hrát. Na druhou stranu třeba Crusader Kings 2 je real time a vydržel jsem ho hrát nonstop více jak 24 hodin o víkendu. Jestli ale máš na mysli rychlovky typu starcraft nebo red alert, tak výběr dnes není téměř žádný. Buď hrát staré klasiky nebo nějaké early access planetary anihilation
      • del0
        Homam 3 zrovna hraju a 6 hodin je nic. *1*
    • 6 hodin denne? Tebe to mysleni musi bolet *1*
      • pokial viem, tak tahove hry su hlavne o premyslani nad dalsim tahom, cize sa logicky hracia dobanatiahne, neviem ci si vazne taky debil, alebo len hras doelziteho...
        • 6 hodin přemýšlet nad tím, jestli posunu tančík o hex na sever, nebo na jih.. kvůli lidem jako ty asi vynalezli šachové hodiny *4*
          • dalsi nechapavy blbec...skus sa zamylsiet, co som tym myslel a mozno aj pochopis, dolezity blbec vie byt kazdy *3*
            • ale já to pochopil, jsi zkrátka pomalejší v myšlení a trvá ti dlouho odehrát tah, ale myslím že právě proto jsou pro tebe tahové strategie ideální, můžeš odehrát klidně jeden tah za den a přemýšlet si nad ním jak je libo, ale realtime strategie typu Starcraft vyžadují kombinaci rychlého pohotového myšlení, plánování a reakcí pod tlakem, což by asi bylo nad tvé síly

              PS vidím že jsi tady nový, dám ti tedy dobrou radu, nenadávej tu lidem do blbců, jednak pak sám jako jeden vypadáš, druhak ti brzy přistane banán, je to neslušné a pouze to vypovídá o tvém mizerném vychování a intelektu
  • Tyhle nominovane tahovky bych ani mezi strategie nepocital. Kde jsou PRAVE real time strategie? Age of empires, starcrafty warcrafty, earth, command & conquer... smutna ta dnesni doba konzoli a arkad...
    • Když to nikdo nevydá, tak to prostě není. Mě taky mrzí pád THQ a speciálně company of heroes. Dvojka se sice snaží, ale není to ono. A kromě starcraftu, který je docela nehratelný pokud se na soupeře vysype hromada sušenýho čaje, moc jiných možností není.
    • del0
      Ve čtvrtek vychází HD remake Homam 3. *5*
    • starcraft 2 ješte hraje par korejcu ale jinak je to vymirajici žanr ktery nahradily moba hry
      • MOBA a strategie? *1*
  • Warhammer: Armageddon docela překvapil, na první pohled nic moc, ale rozehrál jsem kampaň a nemohu se odtrhnout
  • WWladCZ
    A Relic pořád odmítá spravit Company of Heroes 2 *13*
    • Raději vydali stereotypní singleplayer datadisk, který nikdo nechtěl.
  • Rok 2014 bol vcelku dobrý pre hráčov strategických hier. Okrem hier uvedených v článku a v komentároch vyšli napríklad aj Warlock 2, King's Bounty: Dark Side a Rise of Venice. Uvidíme čo prinesie rok 2015, zatiaľ to vyzerá tak, že sa ponesie v znamení Heroes of Might and Magic. HD remaster tretieho dielu už vyšiel(alebo vyjde každú chvíľu *1* ) a tiež má výjsť siedmy diel.
    • rise venice bola dobra kokotina a hlavne dva roky stara hra ty hnupe
  • Chim
    Pro mě je to samozřejmě This war of mine. Na druhou stranu těžko hodnotit, když ostatní hry znám jen ze screenshotů (Endless Legend nevypadá vůbec špatně).

    Proč TWOM? Tahle hra po mě vyžaduje přesně ten typ strategického uvažování, který mi vyhovuje. Je potřeba plánovat vždy na pár tahů (dní) dopředu. Přitom ale nikdy nelze naplánovat vše dokonale. protože prvek náhody je zde taky zastoupený (přijde dneska obchodník? přepadnou naše HQ dneska v noci banditi? ...) a tak je potřeba umět i improvizovat a případný plán zcela překopat.

    Dále hra předemne klade dost těžké otázky typu: Prodat tyhle léky a zajistit si tak jídlo pro ostatní na 2 dny dopředu, nebo ty léky raději dát nemocnému parťákovi, který bez nich umře. A když mu ty léky dám, pomůžou mu vůbec nebo umře tak jako tak a my budeme díky tomu dalších pár dní hladovět?

    Ano, hra je zabalená do černých barev (vzpomínám na Limbo *14* ), je o vážných věcech a je depresivní, ale i tak to rozhodně není jediný důvod, proč má u mě 10 bodů z 10.
  • menší off topic
    znátel Sword of the stars 2? ja se o tom ted dovedel diky doporučení na steamu. 4X tahova strategie z vesmíru. zaujalo mne že je to 3d. v dobe vydaní pry velice zabugovane a diky tomu to sbiralo negativni hodnoceni ale pry na tom tvurci pak dost delali a dneska je to pry uz hratelne.
  • Mě zaujalo Banished, které si určitě zahraju a zajímavě vypadalo i Xenonauts. Z toho co jste uvedli mě ale nezaujalo ani jedno.
  • V multiplayeri u mna Wargame, v single je Endless Legend dobra volba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit