Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dogkiller
    Dragon Age: Inquisition? Pffff, to určitě. Kdoví jak to s tou čtenářskou best of vlastně doopravdy bylo... *6*
    • flash789
      byla zmanipulovana..myslim to je to co jsi chtěl slyset..a muzes jit v klidu spat:)
      • Dogkiller
        Až po tobě, pokémone. *3*
  • Jinak to ani dopadnout nemohlo. Jak je známo, většinu vždy tvoří manipulovatelný "plebs" a proto takové stylové kousky jako LOG II nemohou být na výsluní "většiny"...
    • Hlavne krokovaci dungeon je 100 rokov za opicami pre 4% pc publika. Krokovacky boli kvoli hw obmedzeniu teraz uz nemaju zmysel rovnako ako nemy film
      • Vždyť jsem to říkal, že prosťáček zůstane prosťáčkem *1* 4% pc publika? To snad má být nízká narážka na "určitou" skupinu jinak sexuálně orientovaných?
      • Pise borec co hraje s osekanym obrazem v nizkym rozliseni a 30FPS :-D
        • chtěl bys, ale rodiče nekoupí co? Tak musíš kysnout u šitózních p2w moba sra*ek.
    • flash789
      Grimmrock je bezva..a DA:I se mi libila taky..ze bych nezapadal do te tve ,,uzasne,, rovnice?:)
  • maros.goc
    Dragon Age Inquisition vyhralo hru roka podla redakcie a preto sa v diskusii strhol hate voci vyberu.. Nasledovne nadislo hlasovanie citatelov a za hru roka vybrali Dragon Age Inquisiton *15* *15* komédia
    • Kozy
      To už je taková tradice.
  • Rofl aspon vidno ako je ctenarske hlasovanie niche a nezmyselne. 1000 hlasov pre Keep, Forzu Horizon 2 a podobne bludy. Ludia hlasuju na zaklade toho co im reklama hype nahovori. Je to presne ako ked tu 99 warez pc deti hodnoti konzolove exkluzivity z youtube. Tu je jasny dokaz. 100x radsej dam na erudovany nazor ludi z redakcie co tie hry i skutocne hrali ako taketo vymyslene bludy. Presne prw toto je i metacritic nulove kriterium.
    • del0
      QQ level over 9000
      • doufám, že prdel*ču alespoň víš co over 9000 znamená a jen to jak tupoň nepapouškuješ
    • Trochu schyza ako zvycajne nie? Ludom v redakcii veris ale metacritics nie. Metacritics su totiz spriemerovane recenzie od ludi co tie hry hrali..samozrejme user hondotenia tam ignorovat to je len o hate.
      • Myslel som samozrejme user hodnotenia pre nechapavcov...zabudam ze na hernej stranke musi clovek vsetko pisat doslovne a polopate ako v pomocnej mongolskej skolke
        • A ono niekto niekdedy bral Metacritic user hodnotenia vazne? ;-) Ak user hodnotenia, tak nieco ako steam reviews statistika, neviem ci aj konzoly maju cosi take. Proste len hodnotenia od ludi, co hru maju a hrali ju.
  • h0p3
    O Vánocích jsem zase hrál SWTOR. Což takhle jednou za rok nainstaluju a zahraju storylinku za classu, kterou jsem ještě nehrál. A přišlo mi až udivující o jak velikej kvalitativní rozdíl se jedná, co se postav/main story/side questů/apod. týče. Prostě regulérní mmo je na všech frontách daleko v předu a má víc příběhu než jeho pseudo-sp-bratranec DA:I.

    Nevim co víc k tomu říct protože G3ronimo to dost vystihl. Já se taky považuji za fanouška DA série, Ale porád v sobě najdu (aspoň myslím) dost objektivního smýšlení abych si dokázal přiznat, že DA:I prostě není dobrá hra.
    • flash789
      Tisi lidi. tisíc chuti..ale to ze nekomu nechutna svickova neznamena ze je spatna:)
      • Tak pokud budeme používat analogie s jídlem, tak DAI je na první pohled štavnatý steak a až do něj kousneš, zjistíš že je vyrobeny z masokostni moučky :-)
  • Chim
    S výsledky jsem celkem spokojen, ten DA:I nějak přežiju. Jenom nechápu, že na to, aby hra dostala ocenění strategie roku, tak stačí jen přeskinovat předchozí díl.
    • To bude tiez taky ten vysledok "nehral som ani jednu tak tam prasknem jedinu co poznam".
  • kubi-wan
    Však je to úplně stejný jak onehdá s Assassin's Creed III, kdy tu na to všichni nadávali a pak to byla čtenářská hra roku...
  • To nikde netvrdim, proste len staci pozriet na ten rebricek RPG, z TOP 5 vysla na next gen jedina..a to DA:I. Na PC vysli vsetky, na old gen 3. Proste hraci z next gen konzol nemali co zvolit, tak si dovolim tvrdit , ze volba casto kvoli tomu padla na DA.
  • Nevěřím svým očím. Po takové antidragoniádě tady na fóru jsem to nečekala. Ale pravda a láska zvítězila! *1*
    • Nemůžeš brát herní diskuze jako vzorek, který reprezentuje názory většiny hráčů...za což jsem dost rád...
    • flash789
      jen jestli jsi neukecela všechny kamosky at hlasujou..přiznej se!!!

      PS: delam si srandu:)
      • přestaň ty sexisto *16* *16* *16* *16* *16* SJW
      • jasně hlasovala celá naše dívčí skupina *1*
    • Chim
      Škoda že nezvítězil zdravý rozum *1*

      Si ten DA:I snad budu muset z vědeckých důvodů stáhnout abych se přesvědčil na vlastní myš a klávesnici.
      • kdopak určuje, co je zdravý rozum? Ty?
        • Chim
          Jíš maso?
          • očekávám nějaký ohavný chyták, proto to zůstane bez odpovědi.
            Kdo je podle tebe ten se zdravým rozumem? Ten kdo má stejný názor jako ty?
            To mě totiž vždy zajímalo, u lidí co se ohánějí zdravým rozumem.
            • Ufff, hofna za totáče. Promiň, určitě to bude kvalitní joke, ale na mizernou českou produkci nemám chuť. Maso jim a jestli je pointa nějaká vegetariánská sr*ka, mám to těžce u prd*le.
            • Chim
              Já a ohavný chyták? Nikoliv. *1*

              Nápověda: https://www.youtube.com/watch?v=B9xvZ1jiB3Y (ale musíš vydržet až do konce).

              A pokud to pochopíš, tak budeš znát i odpovědi na své další otázky.
      • Kde je srdce, rozum nic nezmůže *1*
        To by jsi v každým případě měl prověřit, pak pochopíš *3*
        • Chim
          Já ti nevím. Sice jsi o tom na jiném místě psala pěkně a nemám důvod ti nevěřit že sis tuhle hru užila ale... já když vidím ty letsplay videa... To je tak strašně povrchní, nudné, neoriginální... navíc pro mě nepochopitelný 3rd person pohled (proč proboha???) a "údajně" dost zmršený port na PC. Asi jsem divný ale fakt nevím co na tom vidíte *7*
          • To je otázka vkusu a založení. Rozumím. Ale já to mám tak třeba s GTA, prostě vím, že je to dobrá hra, spoustě lidí se líbí. Ale mě to přijde nuda a nikdy bych se nepřinutila se ji hrát. A podle mě je stejně povrchní, jen není o klaďácích, ale o gaunerech.
            K tomu pohledu, já třeba moc nemusím first person pohled, dávám přednost 3rd. Originalita u mě třeba nehraje zvlášť velkou roli, pro mě je důležitá zábavnost a najít si tam věci, co mám ráda.
  • SalemCZ
    proč nebyl mezi českými hrami Polda?
    • vladimir.vicher
      Mohl jsi ho do hlasování dopsat mezi jiné (teda myslím) ja ho volil *3*
    • kubi-wan
      Pravděpodobně proto, že dnešním hráčům to už nic neřiká a řada těch, co tu sérii zažila v dobách největší slávy, z toho třeba už vyrostla.
    • taka blbost si nezasluzi ani nominaciu...take babovresky v hernom priemysle
    • flash789
      nevim, mozna proto ze to jako dat oskara troskovi za babovresky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit