Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pri DA:I si ale treba uvedomit, ze je to hra co vysla na najviac platforiem. A na niektorych , hlavne PS4 a Xone, to bolo jedno z mala pouzitelnych RPG co tam vobec vyslo za celu existenciu, takze ludia co hraju len na ne ani nemali velmi na vyber za co hlasovat.
    • flash789
      a to z ni dela spatnou hru?
      • prudislav
        to ne je to fajn hra ,ale při takovymhle suchu i fajnhra vyzní jako vyjimečná.
        • flash789
          nerekl bych ze v zanru rpg bylo sucho..

          Ale jinak v tomhle pripade si budes muset počkat an vyhlasovani her desetileti, aby to nevyznelo vyjimecne:)
          • prudislav
            no v žánru západních RPG na konzolích rozhodně sucho bylo.

            Pro mě je DA:I má dost prblémů na to abych ho považoval byť jen za skvělou hru (jmenovitě MMO design questů a mrtvej svět, nepoužitelnej taktickej režim,PC ovládání, zlobící AI společníků, nezajímavý hetero romance, poslední patch ví rozbil než spravil) - což jsou pro mě dost velký problémy , přestože hra má výbornou grafiku, některý super lokace a skvělý příběhový questy a questy společníků
            • flash789
              mimochodem ti chytrejsi vedi, ze za odkladem zaklinace stoji megauspech Dragon Age..preci jen v Americe by to polakum nemuselo zrovna v tuhle dobu moc vyjit:)
            • flash789
              Jo takhle..ty to myslis tak ze kdyby vysel třeba zaklinac nebo novy TES..jenze nevyslo..kdyby..kdyby..kdyby..
            • prudislav
              Za spěchém DA:I stojí především masivní reklama, hlad po AAA západním RPG a odklad Zaklínače 3 mnohem víc než samotná kvalita hry
            • prudislav
              no vždyť říkam budgetový RPG s desetinovym budgetem co měl jen marketing DA:I, port aRPG, Gauntlet-like hra s podezdřelym názvem a Dark Souls má krapet jinou cílovku. Možná tak LoTF bych uznal.
            • flash789
              Risen 3, Bound by Flame, Diablo 3, Dark Souls 2, Sacred 3 a plus k tomu asi deset japonských rpg..myslim ze zas takovy sucho na konzolich nebylo..ovšem je jasne ze všechny DA:I prevysuje ( krome tech jeaponskejch, tam to je jinak:)..proto ostatne vyhrala hru roku:)
  • homeles8
    Měl to všechno vyhrát Wolfenstein. I závodní hru, nebo strategii roku. Pro mě nejlepší novodobá hra, stáhnul jsem si češtinu a hraju znovu. Je to 1. dobrá hra od San Andreas. V žánru od MoH: Allied Assault. Už jsem ani nemyslel, že se nějaká taková hra ještě vytvoří, skoro se to ani do dnešní debilní doby nehodí. Je to jako jediná kytička na louce, modrej flíček na zamračeným nebi, hříbek mezi muchomůrkama a tak všeljak podobně.
    • *12*
    • Dolero
      *7*
  • Tento den se zapíše do dějin. Potvrdilo se, že diskuzi na Games.cz navštěvují pouze a jen velcí znalci her. Slavme a pomiňme alespoň dnes válku PC vs "konzole". SLAVME
  • prudislav
    a tady je vidět že reklama je důležitější než kvalita jak na vítězství DA:I tak na "vítězství W_D"
  • "Vaše hlasy se rozpustili" - tak to mi stačí.
  • Bohužiaľ sa opäť potvrdilo, že reklama je v dnešnej dobe oveľa dôležitejšia, ako samotná kvalita produktu. Čo k tomu dodať? Asi len toľko, že počet fanúšikov nie je zárukou kvality. Dragon Age - Inquisition je asi taká hra roku, ako je 50 Shades of Grey kniha roku a Twilight film roku.

    Ešte kým ma niekto stihne označiť za hejtera tak by som rád povedal, že som fanúšikom DA série, ale nie som slepý, hluchý a ani som nestratil schopnosť (kriticky) myslieť.
    • flash789
      jak jsme psal nize..Watch Dogs měli daleko vetsi reklamu, a jak dopadly..takze přisuzovat kvalitu hry a vitezstvi v hlasovani reklame je nesmysl. proste se DA:I plno lidem libi, a není třeba byt smutny z toho ze tobe zrovna ne..je to normalni:)
      • prudislav
        no právě "vítězství" Watch_Dogs to tuplem potvrzuje - > masivní hype zničehonic vyměnil stále trvající mnohem masivnější anti-hype
        • flash789
          tohle se muze potvrdit maximalne az nastane antihype na DA:I..o cemz dost silne pochybuju..
          • prudislav
            antihype na DA:I nebude - jelikož DA:I berou herní novináři až na výjimky jako druhý zjevení RPG/SJW boha narozdíl od WD
            • flash789
              nj..jestli to nebude tim ze to je dobra hra...to co pises zacina zavanet jako Area 51 :)
      • Neřekl bych, že je to normální, spíš je to smutné, že se z takového nadhodnoceného shitu dělá všude hra roku.
    • Naprostý souhlas. Tvojí spolukrajané kteří navštěvují tento web by se měli od tebe učit.
  • flash789
    ja nevim jak někdo mohl pocitat s jinym vitezem nez z DA:I, me ani na vteřinu nenapadlo ze by to mohlo vyhrat něco jiného. Ta hra vyhrava hru roku všude kam se podivate. Osobne moc nepamatuju ze by nekdy panovala tak velka celosvetova shoda. Proste je to dobra a kvalitni hra která se lidem libi, Samo urvana menšina pusobi ze tomu tak není ale jak je videt opak je pravdou.
    • retaaarrrrrd
      • Ne retard, casual.
        • flash789
          tezko rict, za ty leta co hraju jsme zrejme prosel vsema stadiama..ted to asi bude tak ze hraju co me bavi a jestli je to casual nebo hardcore nebo ja nevim co uz davno nerozlisuju:)
  • Nejlepsi zavodni hra a oni tam ani nenominuji Assetto Corsa? WTF?
    • Je to excelentí simulátor, nicméně u nás to hraje maximálně stovky hráču, které možná ani anketa na Games.cz nezajímá. Ono když se za celý rok nenapíše o této hře jediný článek, radši se honí trika nad Forzami (což nemám za zlé), tak se není čemu divit.
  • I když tahle anketa vypovídá hodně a nejde na ní co namítat, přece jen si nemůžu pomoct a myslím si že hodně dělá marketing a články než samotné hry :(.
    Některé pořadí bych upravil, ale to je tím že jsem to malé procento hráčů které mají jiné hodnoty než početnější populace :).
    Na druhou stranu jsem hodně rád že moji favoriti se umístili na stupních vítězů a moje top roku na 8 místě :).
    Mordor of bla bla nechápu co je naní tak cool že dostala tolik hlasů. Po 20 minutách jsem se divil že jsem uní tak dlouho vydržel a hned šla pryč :(.
  • Erien
    Dragon age jako nejlepší hra a RPG. To jen ukázalo, že zdejších pár lidí v diskusi, není zdaleka většina co navštěvují web.
    • Keyz
      To přeci není pravda!
      Na první stránce mi to borci vyvrací a zdejší web přeci navštěvují (podle čísel z tisíce lidí) samý HC hráči, odborníci kteří hráli všechno a vůbec samá lepší společnost (jak by řekl Švejk) *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit