Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je zvláštní, že Inquisition bylo pod palbou takového FlaKu, a následně s více než dvojnásobným náskokem vyhraje RPG roku, a o nějaké tři stovky hlasů i GOTY...
    • http://giphy.com/gifs/facepalm-sherlock-bbc-mycroft-holmes-yHpvgfOKKBAD6
      • Ah, přesně dle očekávání.
  • Malleth
    Asi se vrátim na svou rodnou planetu. Tady se všichni zbláznili
  • No takže... půlka webu držkuje na redakci, že zvolili DA a ejhle čtenáři si zvolí DA hru roku ? :D Co toto je za mindfuck... ? *1* *1* Nicméně dobrej útěr od redakce :D
    • priznávam sa ja som za inqisition hlasoval aj keď som ju nehral, lebo vďaka tým nadšeným recenziám som myslel, že to bude bomba *1*
      • Já bych řekl, že to udělala většina hlasujících pro DA protože jinak by to nevyhrálo *3*
        • fallanga
          Hrál jsem ji. A i když to není pro mě hra roku, tak si to místo zaslouží.
        • flash789
          ja ji hral...tyhle sebeutesujici příspěvky jsou smesne:)
    • Půlka webu a půlka diskutujících jsou dvě početně neporovnatelné skupiny... I kdyby sto diskutujících držkovalo, kolik je to z čtenosti? Promile?
    • frantisek_nejezchleba
      menšina jde vždycky nejvíc slyšet. *3*
    • Ty jsi snad počítal hlasy? Co když to mají ilumináti zaplacené
  • fallanga
    Většinou nezvítězila hra, kterou jsem zvolil, ale s výsledkem jsem smířen. Ale co mi hýbe žlučí je překvapení roku. Nechápu, jak se to mohla ta věc vyhrát. SoM se má řadit do zklamání roku, protože to vypadalo hodně slibně. Inovativní systém Nemesis, prequel pro LOTR, stealth kombinovaný s akčními pasážemi. Zní to skvěle, ne? Ale ten výsledek stál za houby. Nemesis nepřinesl nic nového, příběh nezapadal do Tolkienova světa, casual obtížnost a navíc totální kopírka AC. Zklamání roku obsadila správná hra, ale tohle mohlo být aspoň v nominaci.
    • Tohle neberu od člověka co SoM vůbec nezapnul...Ta hra je prostě dobrá, bere si něco z AC něco z Batmana... a jako prostě baví to a evidentně jak vidíš nejsem v tom sám... Mnoho lidí s tím bylo překvapeno jak dobře se to hraje proto takovej výsledek...
      • fallanga
        Tohle neberu od člověka co se chová jako dítě. Nelíbí se mi nějaká hra, tak jsem ji zákonitě nehrál? Argument jako od člověka předškolního věku.
        • V tom případě nechápu co vlastně chceš... Nechovám se dětincky normálně jsem zareagoval. Pakliže jsi k tomu měl i takovej postoj i před vydáním, tak pochybuju, že si tu hru vůbec koupil. Takže nevím kdo je tady dítě... a nechoď na mě "hrál jsem to u kámoše páč toto je zas tam kde jsme byli.
          • fallanga
            Jelikož jsem se na tu hru těšil a věřil jsem jí, tak jsem si to nekoupil? Co je to za bullshit? Když se na hru těším, tak si ji zákonitě koupím. A ne, nehrál jsem to u kámoše, hrál jsem to na mém Pc, v mém pokoji, v mém domě. Plácáš blbosti. Na první větu raději nebudu reagovat, protože já jsem se zde nezmiňoval o tom co chci a co nechci.
            A btw... ano, chováš se hodně dětinsky. Tvůj názor, který spočíval v tom, že jsi mě nařkl z toho, že jsem to ani nehrál byl velmi, ale opravdu velmi dětinský.
  • trolling jak svina *1*
  • Tedy, ze Grimrock 2 dostane tak malo hlasu oproti DA:I...hm skoda :(
    • PreidaQ
      Inu, většinu nás lidí prostě tyhle předpotopní herní mechaniky netáhnou. Nic jiného jsem nečekal.
  • nekromant33
    Chtěl jsem napsat, že si konečně lidi v diskuzích uvědomí, jakou menšinu tvoří na tomhle webu, natož v celý herní obci, ale pak jsem se uvědomil, že si to neuvědomí, takže to nenapíšu.
  • Boga jego, Babovřesky asi letos dostanou Lva, jinak to nevidim...
  • Rpg příjemně překvapilo až na to první místo.
  • walltar
    No tak teď to bude těžký vynadat redakci jak blbě volí. *1*
    • Keyz
      To bylo již minule.
      Sedělo to podobně. Ještě aby ne, když mají vliv na lidi kteří poté volí *3*

      Na tom není nic překvapivého.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit