Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je vtip že?
  • Life is Strange není vůbec nejlepší hra minulého roku ani výborná je to uplně običejná adventůra z TEEN prostředí, hlavní postavy jsou uřvané a nudné, nikdy není vysvětlen důvod pro maxiny dovednosti, všechno to končí dřív než to začne, a fakt že každou epizoudou se navýší znamení absolutní apokalypsy, která skončí maličkým tornádem a rozhodnutím mezi zničením města a zabitím pizdy která celou hru otravuje bé bé, vůči první serii Walking Dead nebo Wolfem je to strašná ubohost a poprvé v životě jsem tu stupidní panbíčkářku nechal skočit a vůbec mě to nezajímalo. Nejsem teen holka a chci vědecké nebo alespoň mystické doložení věcí které se děly a místo toho nic
  • Vogon
    Jak by řekl Venom Snake z MGS5 : ".........".
    • Kozy
      Ale no tak :D . Ono to tak jenom vypadá, těch cutscén neni tolik, zase úplně němej neni. Tohle je jedna z věcí co bych na MGSV nekritizoval (až na tu jízdu se skullfacem). Navíc hodně emocí vyjadřuje obličejem, klobouk dolů, to se Kieferovi fakt povedlo.
      • Femto
        Venom mlčí, aby se nenakazil *15* Co když Skull někde tajně vytáhl virus.
        • Kozy
          "What if I'm a spy? Or you? We can go on all day" *3*
  • Fordzy
    Měl vyhrát Zaklínač 3 nebo Life is Strange. Jak to může vyhrát nedodělaná hra? To zas redakce hipsteří.
    • Říká někdo, kdo si myslí, že hra roku je Life is Strange...
      • Říká někdo kdosi to nemyslí...
  • Soilwork
    Pro mě jednoznačně Rocket League
    • A jak na jednom PC dát coop ? Ha ... se zdá že to ani nejde narozdíl od PS4 :( , ty hro roku .....
      • Soilwork
        stejně jako na tý PS4... stačí mít víc gamepadů
  • nah Witcha je lepší *15*
  • BangMeInBangladesh
    MGS je hnůj.
  • fallanga
    Pro mne je číslo 1 Life is Strange, ale vítěz si to zaslouží.
  • pro mě PP naprosto nepřístupné. předchozí hry jsem nehrál, proto mě ani tato nezajímá. tolik chaotického a zamotaného lore mě prostě neláká rozkousnout, abych si užil tuto hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit