Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po tom psychopatickém hejtu, který tady neustále někdo plive bych to nečekal ale výhra zasloužená. Srdce z kamene je datadiskem, který předčí i příběh original hry a loni se mu absolutně nic nevyrovnalo. A to že se s tím neumí vyrovnat pár weeaboo děcek mě jenom o to víc těší *5*
  • nejlepší DLC je žádné
    • Sr_Lobo
      Svata pravda, ale v tomhle pripade je to fak neco jako starej dobrej datadisk a ne jenom dva vedlejsi questy a nahradni vizual postavy.
  • Srdce z kamene to vyhrálo zaslouženě. Za posledních 5 let jsem nehrál lepší datadisk.
  • Nemyslím si, že je to dobrá nominace a nemyslím si, že je to zasloužený vítěz, ale to je tak jediné, co s tím zmůžu :)
    • Ještě můžeš začít urážet všechny, kterým se to líbí a fašisticky propagovat bloodborne a dark souls. To je dnes docela v módě *3*
      • Pro me je Dark Souls nejvyraznejsi hrou desetileti. Jaka je ta tvoje / vase (do diskuze obecne). A byt Vas nechci nutit dlouze premejslet (nebot si vsimam, ze to spoustu lidi fyzicky boli)—zkuste neodpovidat okamzite nejakou trendovou, aktualni, v pameti cerstvou hrou a trochu si zabalancujte smerem do sebe.
        • Nemám jednu, nejvíc ve mně zanechal bioshock: infinite, half life 2, a právě witcher 3. Pokud málem brečím, když hru dohraju a vůbec se mi z toho světa nechce, má to svoje místo na vrcholu. Pak jsou hry, co mě bavily neskutečně, a strávil jsem u nich stovky hodin - quake 2, diablo 1,2, dragon age: origins, left for dead 1,2. Žádné slepé uznávání jedné modly se nekoná, jsem hráč.
          • Kdo si je schopnej vydefinovat tu jednu je slepej proc? Za tech minulejch deset tu bylo fantastickejch her pochopitelne tuna. V moji hlave nad nimi vsemi Dark Souls. Byla to moje prvni hra co si hrala se mnou jako s hracem, co nastavila zrcadlo navykum her hranych pred ni. A skrze svoje tajemstvi me nechala stat se jeji soucasti. Jednoduse receno—proslapana cesta s pruvodcem, jasnym startem, cilem a zpusobem jeho dosazeni se ty trnity, s nejednoznacnym jak, kam i proc nemuze rovnat.

            Coz se da rict i nejak takhle — https://www.youtube.com/watch?v=TGxQzbCuh2M
        • Dark Souls ta hra, která vyhrála o 221 méně GOTY než Skyrim a teď všichni se předhánějí v žebřících, že je to nejlepší hra historie? Ano, tady vidíme pokrytectví herní scény. Dark Souls je samozřejmě top hra a ani nepotřebuje hype a GOTY.
          • Externi hype, goty, zebricky, vsechny "ty co se predhaneji" jsou jak moc dulezity pro vnitrni ukazani prstem na hru, ktera ve tvoji hlave uvizla nejvic za posledni dekadu? Ze by se nenasla zadna? Nebo je k tomu potreba patricne dlouhej nostalgickej odstup?
  • Jo, Srdce z Kamene jsou super. He smiles as the spring as towards himself he draws you.
  • Vogon
    Nevím, jak u vás, ale u mě je rozdíl mezi dobrým datadiskem a DOBRÝM Datadiskem. Dobrý datadisk nabídne to co hlavní hra, je to v podstatě takové prodloužení. Ale vážně DOBRÝ Datadisk rozšiřuje původní koncept hry, upravuje mechaniky a rozšiřuje hlavní příběh hry, a je tak dobrý, že si bez něj nedokážete tu hru hrát. Z nominovaných to splňuje jenom Taken King pro Destiny, který ze srajdy dělá oukej mmorpfps, a Old Hunters pro Bloodborne, který osvětluje důležitou část příběhu. Zbytek jsou dobré rozšíření, ale kdyby se mě někdo zeptal jestli jsou nutné, tak bych řekl že ne.

    Ještě bych přihodil Trespasser pro DA:I, což je důležitý epilog pro hru.
    • MARTASLJ19
      Súhlasím a preto tam podľa mňa Srdce z kamene nemá co delat.
    • Tyhle podmínky jako jeden z mála splňuje Firaxis (Civ. 4 Beond the Sword, XCOM: Enemy Within, atd...) takže se za minulý rok sluší zmínit ještě datadisk Civilization Beyond Earth: Rising Tide, i když to skoro nikdo nehraje.
    • Ano, tohle je dobře napsané. Myslím, že tuhle definici splňuje i The Assignment a The Consequence. Navíc The Assignment vrací opravdu survival horror do herního žánru po dlouhé době...
    • Pokud datadisk obsahuje dulezitou soucast pribehu, bez niz nelze tu hrat, jak uvadis. Tak to neni datadisk, ale svinarna vydavatele, ktery vyrizl cast hry a podojil hrace.
      • Vogon
        Podle této logiky můžu říct něco na způsob " Všechny rozšíření jsou sviňárna vydavatele, přece už to mělo být v základní hře, to jako za něco takového má hráč platit.".
        • TheGGG
          a to oni přesně říkají... i kdyby do FPS hry přidali v DLCčku prodej zmrzliny, stejně ti hateři budou tvrdit, že to byla důležitá část původní hry a že už to tam mělo být v základu... nechce se jim platit za nic a o všem řeknou, že už to mělo být v původní hře a že ty jsi ovce...
      • vydýchni si a přečti si jeho příspěvek ještě jednou.
  • Já jsem asi úplně divnej, mě ten Zaklínač vůbec nebavil...
  • TheGGG
    W3 je prostě skvělá hra, jen jedné věci jsem si všiml, cutsceny nejsou zdaleka tak kvalitní jak by mohly být. Postavy občas udělají nějaký divný pohyb, fyzika blbne, motion capture jako by neexistoval a střih taky někdy vázne... a toto jsem pozoroval obzvlášť pečlivě a je to stejné na všech verzích...
    Trochu SPOILER:
    tak například některé bitky mezi witcherem a šéfy divokého honu, jsou radost pohledět, ale např. scéna, v niž Letho pokosí zabijáky co mu jdou po krku, nebo scéna v niž Geralt mlátí Juniora jsou prostě trochu směšný...
    grafika sice top, ale prostě je vidět, že nestačí jen změnit uhel kamery a nějak krkolomě postavy rozpohybovat a já chápu, že u tak rozsáhle hry nemůže být každá cutscena vymazlené CGI, ale prostě vedle různých Japonských her co jsem hrál aj na old genu, jsou prostě tady ty cutsceny občas dostr strnulý, postavy maj divně vykroucenou hlavu atd...
    EDIT: všechny ty prostě už se mě měnit nechce...
    • všechny animace pro lidi vychází z dat z Motion Capturu, ale do finálního pohybu ve hře zasahuje ještě Engine pomocí Inverzní Kinematiky, která modifikuje nahranou animaci tak, aby například nohy seděli na terénu, nebo na schodech, nebo hlava koukala na požadované místo a podobně...

      Dále se také používá retargeting animací, protože postavy mají jiné proporce kostry, a neni možné Capturovat celou sadu animací pro každou postavu zvlášt(většinou se jedná o stovky animací)...

      A když si všechno tohle složíš dohromady, tak vysledný mix ve spoustě situací vypadá více - či méně nepřirozeně... Ale to takhle funguje většina moderních her...
      • TheGGG
        nejde jen o toto, i střih je divný, se klidně podívej na scénu v niž SPOILER geralt mlátí juniora...
        já W3 mám fakt rád, ale prostě jsem hrál už moře her, kde v cutscenách nebyl žádný problém... ale tak beru, že toto je gigantický open world a udělat všechny cutsceny perfektní ani nejde... prostě ale je třeba vtipný, když je střih na ženskou postavu a teď se jí v cutscené jen tak rozhoupou prsa, i když se jinak nehýbé, nebo když postava divně vykroutí hlavu... v jiných hrách jsem si podobných věcí tolik nevšiml... o to divnější, že na cutscenách ve finálních bojích s Honem si dali fakt hodně záležet...
        • hele zrovna treba to s těma prsama s tím souvisí a taky... dá se říct, že tím trpí všechny hry, které fyzikálně simulují nějakou část postavy, část oblečení nebo třeba ty oblíbené prsa... z hlavy mě teď okamžitě napadá třeba Bloodrayne, nebo Price of Persia: Warior Within, kde si pamatuju, že to také šlo velice dobře vidět...

          Pokud totiž scriptem během střihu, prudce změní pozici postavy(aby dosáhli požadovaného záběru) třeba jen o pár centimetrů, pro fyziku je to skoková změna, na kterou nestačí reagovat, a pak to právě udělá ten poskakující efekt... Některé hry to mají ošetřené krátkodobým přerušením simulace fyziky v momentě kdy je to třeba, nebo je to zamaskované pohledem kamery někam kde to neni vidět...

          Ale jak píšeš, vyřešit se to samozřejmě dá, ale při tom množství cutscén, které tam je, nemůžou být všechny vymazlené k dokonalosti...
          • TheGGG
            zajímavý, ono asi v takovém mass effektu, kde všichni maj krátký vlasy a brnění, se podobný věci moc nedějí... nebo ve hrách, co mají cutsceny CGI předrenderovaný... jako mě to zážitek z W3 nijak moc nekazí, ale tak je to do budoucna prostě prostor pro zlepšení...
    • Asharak
      Celkově se mi nelíbí kamera. Nějak mi vadí navržená vzdálenost a úhly, možná FOV které zvolili. Možnost oddálení (stačí trochu) by bodla nejvíc.
  • DLC od Paradox Interactive nic??
    • Zrzzek
      Leda kdyby to bylo "tři v jednom" *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit