Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasim, tahle kategorie nikdy nemela vzniknout, EA hry jsou nejvetsim hernim pruserem doby. Dokud hra neni hotova, nemela by se vydavat a uz vubec ne prodávat, pak vznikaji neverending story jako DayZ. Kazdopadne tento blbej trend se dostatecne znemoznil takze casem snad opadne.
  • Toto je podla mna jeden z dovodov preco sa omiela ze herny trh ako aj novinarcina ide do prdaku. Ako hodnotit EA tituly ako best of roku je dost uchylne. Vypichnut zopar dobrych EA hier ktore povedzme v danom roku nejak vyznamne pokrocili alebo konecne presli do finalneho stadia (ehm) v normalnom clanku, nic nepoviem. Ale hodnotit EA hry ako best of ?? Sak polovica z tych hier nemusi ani nikdy finalne vyjst, nehovoriac ze kopec z nich sa pred rokom mohla hrat uplne inak a za rok to v podstate mozu byt uplne ine hry (obsahovo, herne, mechanikou) s rovnakym nazvom.
  • MARTASLJ19
    Mišo je to choré, čo tu rozprávaš, vidno, že si si zvýšil dávku drog od nového roku + PS 4 ti vymyla mozog úplne
  • Darkest Dungeon je dobrý
  • Co to je za vypatlanou kategorii?! Kouknu na viteze. Aaha! pomoct kamaradovi. Tak to jo *3*
  • Rimworld?
  • MARTASLJ19
    U mňa jednoznačne Black Mesa. Fakt excelentná práca, už len dokončiť tú Black Mesu.
  • sokoban, a nic jinyho, vsechno ostatni je pro deticky....
    • Sokoban? Ta hra jak posouváš bedny? To si pamatuju, jak jsem hrál snad ještě na základce v roce 1990 na 286-tce s ještě zeleným monitorem - první PC, se kterým jsem přišel do kontaktu. Nebyla to špatná hra, ale tenkrát jsem si ujížděl spíš na Boulder Dash a později Supaplex
      • boulder dash byl fajn mix akce a taktiky, to by mohl nekdo i remakenout *5*
  • Space Engineers mam rad, ale tohle je krapet nefer. Nej 2015 by fakt melo byt nej 2015 nebo snad nekdo da do nej hra roku 2015 treba Manic Miner? *8*
  • Pro mě je to Squad. i když vyšel do EA až v půlce prosince. Mazec. Druhej Dirt Rally. taky mazec *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit