Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já doporučuji sledovat tahovou strategii/rpg Battle Brothers. Malá indie hra, ale vypadá to, že tvůrci mají jasnou konkrétní představu a za tou si jdou. Někdy v prvním čtvrtletí má vyjít velký update, takže pro mě určitě hodně očekávaná záležitost.
    • Absolutní souhlas, jedna z mála EA her, kde autoři prostě ví. Trošku se obávám, jak dlouho bude po chystaném updatu trvat balancování, ale vypadá to slibně.
  • ugh.. survival a sandbox. dva nejnudnější žánry. tato kategorie a její nominovaní zatím nejméně zajímavé
  • Myslím, že v této kategorii jsou jen hry, které jsou stále v Early Access. Aspoň tak to vidím já, ale v článku o tom nic nepíšou.

    Jinak za mě je to jednoznačně Exanima, lepší souboje jsem ve hře už dlouho nezažil.
    • Máš to hned v nadpisu: Best of 2015: Nejlepší early access hra

      Celkem jasný, ne?
      • Jenže lidi tu nadávají, že tam není Dirt Rally, které ale už v early access není. Stejně tak Prison Architect.
  • Mart9
    Jednoznačně Dirt Rally.

    1) Bezproblémová funkčnost
    2) Pravidelné měsíční updaty, několikrát s výrazným rozšířením
    3) Úpravy podle zpětné vazby od hráčů
    • Jack1947
      Tomu se ani EA říkat nedá když to sklouzo pomalu rovnou do PLNé verze *4*
    • michaliuz18
      :D ale no tak marťas sak si to ani nehral :D ale som rad ze to aspon chvalis :D
      • Mart9
        Koupil jsem si to za 29€ někdy v létě. Hraju doteď. Nejlepší na tom je, že už tehdy mi to připadalo jako hotová hra.
        • michaliuz18
          doted hras akurat tak csko kde mas ban :D
          • MARTASLJ19
            Neber tie drogy, ty kok***** *1*
            • michaliuz18
              martas, ja viem ze mas 2 ucty ,na jednom pises cesky a na druhom slovensky :D
          • MARTASLJ19
            On si ťa pomýlil so mnou *1* Ale tak on berie drogy, tak to treba brať s rezervou.
            • Tyvole, co to je za diskuzi smažáků? Smažte to někdo
            • OK budu si pamatovat *5*
            • Mart9
              Máme radši, když se nám říká maďaři *15*
            • To bys nejdrive musel ty "kvalitni nazory" mít čobole.
            • Mart9
              Jo, ale spíš mi dávej plusy, ať jsou mé kvalitní názory Top.
            • Uz je to lepsi? *3*
            • Mart9
              To umíš jenom mínus 20? Mám tu borce, který mi umí přidat od 60 do 100 souhlasných hlasů, tohleto je slabota ti řeknu.
            • Konecne si to priznal. Sice pozde, ale prece.
            • Mart9
              jj, ve skutečnosti jsem slovák a tady si z vás 3 roky dělám srandu
            • Mas pravdu, je to videt ze ses čobol co si tady hraje na čecha *5*
            • Mart9
              Je to vidět *5*
          • Mart9
            jj, csko je hrozná blbost
            • Neni nutny nic prekladat pres translator a hrat si tady na čecháčka čobole. My slovensky rozumime *3*
            • Mart9
              Všechno překládám přes google translator
            • Proc ma banana na CS?
              --> http://steamcommunity.com/profiles/76561198021281952 <--
              303 hodin venovat blbosti je celkem síla *15* A taky nechapu proc nepise po slovensky...
            • michaliuz18
              aspon so mnou sa bav slovensky lebo to reknu plugovi :D
    • Zrzzek
      Nevyšlo už to náhodou?
      • Vyšlo, ale mám takové tušení, že v anktetě to kluci uváděli jako jednou z možností. A mám i za to, že jsem pro Dirt Rally hlasoval, ale... mozkové buňky byly po silvestru ještě krapet mimo, takže výběr byl spontánní *1* a bohužel nepamětihodný...
      • Mart9
        Další plus navíc.
    • Tiež si myslím, ku článkom o dirt rally som čítal len a len chválu, divné, že hra nie je ani v nomináciach....
      • Mart9
        Protože to nikdo z redaktorů nehraje. Taky to tady dostalo jenom osmičku. Jediný, který tomu rozumí, Vašek Rybář asi nebyl u nominací.
        • Objektivita jak blázen, neměli by mít redaktoři všeobecný přehled? To pak vlastně nemá žádnou hodnotu tyhle vyhlášení, když se to bere jen z pár her, které zrovna někdo hrál.
          • Zrzzek
            Je to výběr redakce, nic víc, nic míň...
          • Mart9
            To nemají ani recenze ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit