Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz
    Her Story si zahrám na 100%, Undertail ma brutálne odradzuje grafikou, a to mám pixelart celkom rád. Total Biscuti ma takmer presvedčil, ale teraz po prvenstve na Games dám hre určite šancu.
  • ringmancz
    celkem zvláštní vydat recenzi a o pár hodin později ji vyhlásit nejlepší hrou. jste mohli ty kategorie aspoň trochu přeházet
    • Taky mi to příjde celkem úsměvné, zvlášť když Undertale vyšel v září. Mám takový neodbytný pocit, že narychlo sepsali recenzi, když zjistili, že by Undertale v téhle kategorii vítězí :D
      • Taky mam ten pocit, ten je navic umocněný tím, ze jsem jim rano napsal, ze v te nominacni kategorii indie hry roku jim chybi Undertale a za par hodin na to hned recenze a vitez! Ze by to byla jen cista nahoda ci jsem tomu i nejak dopomohl? :-)
        • K těm šašům co mi dávají palce dolu - nechci se nad nikoho povyšovat, ale shrňme si skutečnosti: Undertale vyšlo v září 2015. Do té doby měli redaktoři Games.cz dostatek času hru recenzovat a nic. 2.ledna 2016 vyhlásili čtenářskou volbu hry roku a mezi nejlepších 10 indie hry minulého roku ji nezařadili. Místo toho tam dali srágory typu Tormentum, Warlocks vs Shadows... Přitom Undertale i přes opravdu ošklivou grafiku získal v roce 2015 ratingově celosvětově v recenzích jedno z nejvyšších hodnocení, kterým překonal i Zaklínače 3. Např. prestižní server Gamerankings.com mu vygeneroval průměrné score 93,68%. Pokud nastavíme limit minimálně 20 recenzí je to třetí nejlepší hra všech platforem roku 2015 a jedenáctá nejlepší PC hra všech dob. Včera v 9 hodin ráno jsem při vyplňování čtenářské volby roku na to redakci upozornil a v 15 hodin již byla recenze a v 18:30 vyhlášena nejlepší indie hrou roku 2015. Náhoda? Redakci jsem mimo jiné upozornil i na iOS novátorsky-originální indie hru Prune, která by si toto prestižní místo v této kategorii taktéž zasloužila a které jsem dal svůj hlas. Jak jsem psal, nechci se nad nikoho povyšovat, ale PC hrám se aktivně věnuji přes 25 let, považuji se za herního sběratele a historika (jen na Steamu mám 600 her v knihovničce), ve hrách hledám nejen zábavu, ale i umění a filozofii. Mrzí mě jen, že se tu někteří (netvrdím že všichni) zdejší diskutéři se chovají jako děti (a asi nejspíš i dětmi budou) urážejí ostatní a jejich názory v příspěvcích se často nedají číst a jsou i mimo téma... Tak a teď mě děti za můj názor dolu upalcujte! *1*
  • v Sunless Sea teda nevidim Vernea, ale Lovecrafta...
  • fallanga
    Na tom Sunless Sea asi něco bude, že? Před Grygarovým top 10 jsem o tom nikdy neslyšel, ale potom jsem to viděl u TB a teď tady. Podivné. Musím to vyzkoušet.
  • Vogon
    Cože? COŽE?! Za to určitě můžou MUTLIKULTI HIPSTER GENDER FREEHATE ILUMINATI!!!!1111

    "Polygony jsou emoce" - David Cage
    • Tilwaen
      Pst, teď ještě ne. To si schovej až k vyhlášení nejlepšího RPG nebo Čtenářské volby.
  • UnderRail - zapoměli ste na UnderRail!!!
    • Jako bez pr*ele, UnderRail u mě kandiduje na zatím nejlepší hru, jakou jsem hrál. Hraju to cca 14 dní skoro v kuse a pořád mě to baví. Spolu s This war of mine - tady čekám na ten "sirotčí" přídavek.
      • taky do toho asi půjdu, vypadá to skoro stejně jako Avernum, Avadon nebo Geneforge - typické ukázky, kde obsah vítězí nad formou.
  • Absolútne nezaujímavá kategória, najmenej atraktívna zo všetkých, najmä tento rok. Pre mňa možno Black Mesa ale tá je stále v early access, takže dokopy nič.
    • Nemá Black Mesa podporu Valve?
      • Neviem isto no bolo by už načase aby to dokončili....veď pomaly remake opposing force a blue shift budú skorej hotové ako black mesa....
  • Veskoslav
    Za mě se dělí o první místo Warhammer: End Times - Vermintide a Rocket League. A dohrál jsem Her Story a vážně nechápu to nadšení a ovace...Ta hra je podle mě zamrznutá někde v 93.
    • Kozy
      Naopak, ta hra je stylem vyprávění, silou příběhu před většinou her.
    • Chim
      Se s tím smiř. Já taky nechápu nadšení z mnoha úplně jiných her.
    • Pochopil by si to možno potom keby si si zakúpil a nosil klobúčik, okuliare s hrubým rámom a nejaké staré oblečenie po fotrovi, až potom pochopíš túto "hru".
  • nightborne
    Za mě osobně Sunless Sea. Ta hra mě uchvátila a nepustila hodně dlouho =).
  • Mart9
    V téhle kategorii nebudu hlasovat, protože v ní nemám přehled. Z toho výběru mě ale nejvíc láká Prison Architect.
    • Super hra. Odporucam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit