Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    celkem zvláštní vydat recenzi a o pár hodin později ji vyhlásit nejlepší hrou. jste mohli ty kategorie aspoň trochu přeházet
  • v Sunless Sea teda nevidim Vernea, ale Lovecrafta...
  • Jako bez pr*ele, UnderRail u mě kandiduje na zatím nejlepší hru, jakou jsem hrál. Hraju to cca 14 dní skoro v kuse a pořád mě to baví. Spolu s This war of mine - tady čekám na ten "sirotčí" přídavek.
  • Chim
    Se s tím smiř. Já taky nechápu nadšení z mnoha úplně jiných her.
  • Super hra. Odporucam.
  • fallanga
    Na tom Sunless Sea asi něco bude, že? Před Grygarovým top 10 jsem o tom nikdy neslyšel, ale potom jsem to viděl u TB a teď tady. Podivné. Musím to vyzkoušet.
  • Vogon
    Cože? COŽE?! Za to určitě můžou MUTLIKULTI HIPSTER GENDER FREEHATE ILUMINATI!!!!1111

    "Polygony jsou emoce" - David Cage
  • UnderRail - zapoměli ste na UnderRail!!!
  • Pochopil by si to možno potom keby si si zakúpil a nosil klobúčik, okuliare s hrubým rámom a nejaké staré oblečenie po fotrovi, až potom pochopíš túto "hru".
  • Absolútne nezaujímavá kategória, najmenej atraktívna zo všetkých, najmä tento rok. Pre mňa možno Black Mesa ale tá je stále v early access, takže dokopy nič.
  • Veskoslav
    Za mě se dělí o první místo Warhammer: End Times - Vermintide a Rocket League. A dohrál jsem Her Story a vážně nechápu to nadšení a ovace...Ta hra je podle mě zamrznutá někde v 93.
  • nightborne
    Za mě osobně Sunless Sea. Ta hra mě uchvátila a nepustila hodně dlouho =).
  • Mart9
    V téhle kategorii nebudu hlasovat, protože v ní nemám přehled. Z toho výběru mě ale nejvíc láká Prison Architect.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit