Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyhráli hry, pro které jsem hlasoval, ale vůbec jsem je nehrál ani neviděl. Tak to dopadne, když nedáte možnost přeskočení kategorie, ale lidi hlasovat pro žánr, který třeba ani nemají rádi.
    • Ne, tak to je když si pravda a dalších pár desítek lidí nepřečtou pravidla hlasování, jinak by věděli, že hlasovat se muselo jen pro hru roku. Teď když jsem tě osvítil, logika pro mateřskou školu lekce 2 - nemusíš hlasovat pro strategii, ale někdo pro nějakou pravděpodobně hlasovat bude, takže je velmi pravděpodobné, že nějaká strategie vyhraje a to žes loni žádnou nehrál.
      Nepřečíst si pravidla zkreslit výsledek ankety a pak nadávat dokážu taky, styď se a dej si mínus
    • Mart9
      Pravda je, že povinné hlasování bylo jen pro Hru roku. Jinak si hlasovat pro nic nemusel.
    • fallanga
      Přeskočil jsem závodní kategorii, takže nevím o čem mluvíš.
    • vypadlo mě tam slovíčko ...lidi nutíte hlasovat...

      btw. snad mám ten tag dobře.
  • Mart9
    1) Líbí se mi, jaké jméno si udělal předloňský Wolfenstein, že i datadisk se umístil takhle vysoko
    2) Toho jsem se bál - Rocket League jako vítěz Sportovní kategorie. Lidi, neblázněte
    3) Nejlepší závodní hra je jasná

    Celý rok jsem na Games a nechápu ten rádoby šok, že vyhrál Zaklínač. Žádného superhejtu na tu hru jsem si fakt nevšimnul, naopak se to dalo čekat.
    • prosím, umísti Rocket League do. dle tebe, správné kategorie

      já totiž žádnou lepší pro RL nejsem schopnej sám vymyslet
  • Alespon ze ctenari maji rozum..
  • Ja som ani nehlasoval lebo sila games mainstreamu sa nedá poraziť, čo sa aj ukázalo. Proste o čitateľoch games som nemal veľkú mienku a potvrdilo sa. Ale potešil aspoň Prison Architect medzi mobilnými hrami. Ja sem chodím hlavne preto že v záplave priemernosti sa nájde pár ľudí s rozumnými názormi a dobrým vkusom, ktorých názor sa oplatí prečítať, ale nie je ich veľa.

    Výsledky ankety tiež ukazujú že najviac počuť kričiacu menšinu v diskusiách a väčšina proste zvolí mainstream (Zaklínač, MGS, Starcraft, Assassins Creed a podobné priemerné hry).
    • Zrzzek
      Nebudu hlasovat, protože sám nic nenadělám. Pak budu nadávat v hospodě, jak to ostatní zvolili špatně. Jó, kdyby to bylo jen na mě, to by pak bylo všechno lepší!
    • Jistě slovenský bratře, ve všem máš pravdu. Nabízí se otázka proč chodíš na tento opovrženíhodný server? Lepší chodit jinam, kde recenzují béčkové tituly, které lépe budou vyhovovat Tvému vkusu a kam chodí lidé, kteří budou na Tvé vysoké úrovni.
    • možno by si mal rozlišovať slová ako rozumný a mne vyhovujúci či dobrý a mne podobný a možno ešte uzrejmiť si rozdiel medzi indie a mobilnou hrou a už by sa nedalo tvojmu príspevku nič vytknúť.
    • TheGGG
      Hipsterská legie dorazila...
      Kde je centurion Del0? *1* *1* *1*
  • TheGGG
    Ale jo... sice to tam kazí ten Life is Straight, ale zase ten witcher 3 *14* ,... jak se to říká? Faith in humanity partly restored... a co je dobré je, že tam nejsou pixelovky... já jsem spokojen, těším se jak tu jiní budou brečet... *5*
    • Máš pravdu. Mně na tom hlavně vadí, že to vyhrálo překvapení roku. V této kategorii to bylo jasně Rocket League.
    • máš niečo proti heterosexuálnemu životu? *1* ja som to vedel už podľa tej profilovky
      • TheGGG
        sorry neckbeards jako ty nejsou můj typ... ale mohu tě někomu doporučit...
        • Však ja viem, že sa bieberovi nevyrovnám, len neviem čo ti vadí na heterosexuáloch
          • TheGGG
            nic, nevadí mě hetero, ani homosexuály (jako ty) ... jsem tolerantní ke všem lidem a bůh nás všechny miluje...
            • TheGGG
              ta hra se tak ale jmenuje a jsem si dost jistej, že umím líp anglicky než ty bro...
              Life is Straight asi jsi nepochopil poselství...
            • tak potom by si sa mal naučiť čo znamenajú určité cool anglické slovíčka než ich začneš používať :D
  • tak dalo se to cekat, ovšem by me zajímalo jak by to dopadlo kdyby zaklinac 3 nemel české titulky.
    kazdopadne to vyhrala v celku dobra hra, takze nic proti.
  • Zaklínač dostal více než 7x víc hlasů než MGS5. Ukazuje se stará pravda, že games.cz chodí číst docela normální lidi, ale v diskuzích diskutuje spíš okrajová skupinka. Když se podíváte na hate na Zaklínače, z diskuzí by se dalo tipnout, že anketa skončí spíš naopak - ale realita je úplně jiná.

    Takže gratulace Zaklínači 3 jsou na místě.
    • Alebo naopak väčšina sú proste konzumenti, ktorí ani nemajú vlastný názor a tak ani nemajú čo v diskusii vyjadriť. Tiež stará pravda.
      • Karol, já neříkám, jestli je to dobře nebo špatně, jen poukazuju na to, že diskuze jsou jedna věc a názor čtenářů games v celku dost jiná věc.
      • Tak ti ten svůj názor konzumenta povím: jseš trotl a tvoje názory se nedají číst.
  • Kozy
    Kdo čekal jinej výsledek? *15* Ale ten náskok mě překvapil.
    Akorát teda Fallout Shelter nejlepší mobilní hra? Lidi, lidi...
  • Vojta_Ilavsky
    Nic nepředvídaného, překvapil akorát Fallout Shelter, že by taková blbost vyhrála nad Larou Croft jsem vážně nečekal, ale co už..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit