Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a to je ten samej jack, kterej se tu vzdycky navazi do anonymu za to, ze jsou tu jako anonymove. *1*
  • Nevim jestli uz vyhlasovani nejlepsi hry roku podle redakce skoncilo, ale opomneli jste napr. kategorii adventura, akcni hra atd. (napr. Hitman, Dishonored 2)
    • true story.
      Redakce udělala jenom kategorii "střílečky", což je jenom dost specifická podskupina "akčních her".
      Kvůli tomu zapomněli na takové hity jako je Uncharted 4, Dishonored 2, Hitman.
      • Nejspíš kvůli tomu, že střílečky jsou největší pračka peněz :)
        • Zaprvé) téma bylo "nejlepší hry roku" a ne "nejprodávanější hry".

          Zadruhé) víte, co to je podmnožina/podskupina? To znamená,že množina s názvem "akční hry" obsahuje i tzv. "střílečky".

          Zatřetí) Tvrzení, že střílečky jsou největší pračka na peníze, není žádné pravidlo. Nemůžete na základě pár veleúspěšných sérií (např. CoD) předpokládat úspěch všech titulů.
    • homosexual_registered
      *1* ty jsi úžasný.
  • Tak zjišťuju, že jsem toho z loňské nabídky opravdu moc nehrál. Asi se zdržím hlasování, jinak bych do každé kategorie nacpal DOOM.
    • Ristoro
      Možná i kdybys hrál ostatní hry, tak by tam skončil DOOM. Ona ta hra to totiž minulý rok celkem ovládla :D.
  • delO
    *15* Taková ztráta času tady něco dělat s těmi lidmi, co sem chodí. *15*
  • Jack1947
    Napálil jsem tam hezké tituly doufám že aspon jeden se uchytí *3*

    Samozřejmě bez jména a příjmení hehe, co bych to byl za člověka.
  • jamar28
    Hra roku? Total War: Warhammer. *4*
    • Souhlas, to byla pořádně drsná hra z mého oblíbeného pohádkového světa. Taky absence AI potěší, pak se to hraje samo.
      • jamar28
        Tak nevím, jestli jsme hráli totéž, ale mě právě potěšilo, že AI konečně uměla v bitvě nějak taktizovat - třeba prováděla obchvaty, případně se po neúspěšném útoku stáhla, než aby se nechala zmasakrovat, přeskupovala síly a tak. A snad poprvé mělo její chování logiku i ve strategické části kampaně.
    • mne ta hra moc nesedla, ale byl to opravdu povedený kousek. dal bych tomu asi strategii roku. škoda že tady nemá svuj obrázek. nekdy mi u te hry normalne padala sanka a žasnul jsem nad grafikou a celkovou propracovaností, co se mi obvykle nestava
  • kategorie "Celkově nejlepší hra roku 2016" má opravdu špatně vybraných top 9 kandidátů.

    Nechápu proč nějaké trapné Owlboy a Stardew Valley dostalo přednost před takovými hity jako je Uncharted 4 , XCOM2 a nebo Battlefield 1.

    Osobně si myslím, že nejlepší hrou roku byl jednoznačně Uncharted 4, ale jelikož to byla exkluzivita pouze pro PS4, tak si moc čtenářů na games.cz nezahrálo (je to škoda)
    • ringmancz
      protože ani jedna z tebou jmenovaných her nevyhrála svou kategorii
      • jestli za směrodatné považujete "best of" na Games.cz, tak se nedivte, když tady neudělali správnou kategorii. Prostě udělali články jenom na kategorie, do kterých Uncharted nesedí.
        (Na Games byly kategorie jako: DLC, modifikace, strategie, RPG, střílečka, závodní, sportovní. Do těchle kategorií to nejde zařadit.)

        Myslím si, že redakce měla udělat všeobecnou kategorii "akční hry" a ne jenom její specifickou podskupinu "střílečky".

        Jinak na ostatních webech Uncharted 4 vyhrává více kategorií: "Nejlepší hra roku" (nejčastěji na pozici hry roku je právě Overwatch a Uncharted), "nejlepší hra na konzole", "nejlepší akční hra".

        -------------------------------------------------------------
        Je škoda, že tady převládá takový hate na konzole. Osobně mám PC, PS3, PS4 a díky tomu můžu hrát to nejlepší ze 3 platform.
    • Uncharted 4?

      derp...
    • A pak našla tu fotku a všichni si pobrečeli blahem.

      Jasně, Uncharted. *7* někomu stačí málo.
      • Ve vzduchu cítím hate PC piráta, který odsuzuje celou herní sérii jenom z toho důvodu, že to byla exluzivita na konzole.

        Chápu, že zarytí PC hráči/piráti si myslí, že na konzole jsou jenom primitivní hry, ale je dokázano, že konzole PS nám přinesla tak perfektní hry jako je Heavy Rain, The Last of Us a Uncharted (2,3,4)
        • Sharkozis
          Ty si fakt trouba. Určitě to byla ta KONZOLE která ty hry přinesla.... Heavy Rain a Uncharted jsem nikdy nehrál ani neviděl. Co se Last of Us týká,, jako PC hráč/pirát (používám tvou terminologii, abys pochopil kam patřím) jsem viděl jen walkthrough a co se týká herní náplně to byla bída a kromě pár dobrých momentů to i příběhově bylo jen ok.
          A ty kecy o tom, že když to nehraješ, nemůžeš to posoudit si strčte do díry. Co se herních mechanik týče, hrál jsem spoustu her s podobnými a na posouzení příběhu ti pouhé shlédnutí stačí. Jestli tam ale byla nějaká podprahovka, která se na YT nepřenesla, tak ta mě minula.
        • Ve vzduchu cítím mas***baci sonyboye, který opěvuje herní sérii hlavně z toho důvodu, že je to exkluzivita na konzole.
          • Spíš někoho, kdo má PC a zároveň i PS4 a díky tomu může hrát to nejlepší z obou platforem.
            Říká se tomu rozumné uvažování, ale to zakomplexovanému PC pirátovi nic neříká, že?
            • Pravda
        • Pan_Klobouk
          "je dokázano, že konzole PS nám přinesla tak perfektní hry jako je Heavy Rain, The Last of Us a Uncharted (2,3,4)"

          Ja tam vidim interaktivni filmy v koridoru, kde je hraci jednou za cas dovoleno zmackout 1-2 tlacitka. Nic proti tomu, i tento zanr ma narok na zivot, ale perfektni hru, jako HRU, si predstavuju jinak. ;)
          • Slova někoho, kdo ani jednu z těch her nehrál...
            Kdyby jste ty hry skutečně hrál, tak to neříkáte.
  • niektoré kategórie sú nabité, v iných niet čo vybrať. na jru roka je ale adeptov požehnane. u mňa sa na čelo vydral shadow tactics a stardew valley. tieto dve hry sa zaručene pridávajú do adresáru "trvalá inštalácia". dlhodobý favorit xcom2 dostáva čestnú pozíciu a uvidíme, čo s ním spácha long war.
  • Klobasor
    Pokud hlasujici nehrali vsechny hry tak to nebude ani objektivni ani subjektivni ale uplne mimo. Tak jak vsechny tyhle ankety :D
    • za mne overwatch
    • Anketa z logiky veci nikdy nebude objetivni *8*
      • Sharkozis
        Dobře podmíněné ankety se právě v dostatečném reprezentativním vzorku respondentů stávají objektivní.
      • Bude
  • frag.ment
    V článku je napsáno: "Stačí do políčka "jiná volba" vepsat název vaší oblíbené hry z roku 2015 - pokud možno ve správném...." Tak teda je to anketa 2016 nebo 2015? *3*
    • PreidaQ
      Je to anketa z roku 2016, ale tahle část je zkopírovaná z ankety roku 2015, proto ta chyba.

      PS: Za povšimnutí ještě stojí zajímavý fakt, že minulý rok se vyhlašovalo průměrně o měsíc dřív. Takže příští rok by nás to mělo čekat zřejmě v březnu.
    • sleepless
      Díky, opravené.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit