Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja bych to dal radsi NMS kterej si to zaslouzi a opravdu to zklamani roky bylo.
  • Pojďme dát všichni hromadně hlas za Zklamáni roku Last Guardianovi, ať tomu místnímu konzolovému trollovi praskne žilka *1*
  • "Ta hra si 10 nezalouží ani ze srandy, stejně jako novej Horizon"

    Horizon ještě ani nevyšel a dle tebe si to 100% nezaslouží.

    Ty kkt jak rychle se odstřelit...
  • herní mechaniky *15* *15* dopsal a šel zapnout iso RPG. Dele ty kkt, ty si do toho kanálu, co máš místo huby nevidíš...
  • Dele nepřeháníš to? Denně tu trolit...
  • se muzete pos*at z jedny retro packoviny, naopak tentokrat olejnik zasluhuje metal, kdyz se nebal poukazat na skutecnost, ze cisar je nahy
  • Moment, teď sem četl tvůj druhý post. Chceš říct, že to score není jen čistě aritmetický průměr ze všech recenzí? Wtf.
  • Derp, tady si to nějak poplet. Meta jen uvádí průměry z jiných webů. Problém je, že na průměr mají největší vliv právě ty desítky, který si ve většině případů hra nezaslouží a jsou z pochybných webů.
  • Vztah chlapce a zvířete je jedna věc, hratelnost, technický věci a herní mechaniky věc druhá...
  • Sharkozis
    Ještě pár dalších ústupků od Souls a může se z toho stát třeba dobrá série. Je to už třetí díl a bojový systém stále nezvládá řešit zasekávání se o drobné překážky a zbraně procházející skrze stěny (a sloupy apod.) A přitom by nebyl problém se s tím vypořádat... a je to furt to samé, ale to není úplně korektní připomínka vzhledem k tomu, že sám hraju dotu, Mordheim:CotD, Factorio a nedávno jsem se na chvíli vrátil k Diablu.
  • Sharkozis
    Dobře podmíněné ankety se právě v dostatečném reprezentativním vzorku respondentů stávají objektivní.
  • Sharkozis
    Ty si fakt trouba. Určitě to byla ta KONZOLE která ty hry přinesla.... Heavy Rain a Uncharted jsem nikdy nehrál ani neviděl. Co se Last of Us týká,, jako PC hráč/pirát (používám tvou terminologii, abys pochopil kam patřím) jsem viděl jen walkthrough a co se týká herní náplně to byla bída a kromě pár dobrých momentů to i příběhově bylo jen ok.
    A ty kecy o tom, že když to nehraješ, nemůžeš to posoudit si strčte do díry. Co se herních mechanik týče, hrál jsem spoustu her s podobnými a na posouzení příběhu ti pouhé shlédnutí stačí. Jestli tam ale byla nějaká podprahovka, která se na YT nepřenesla, tak ta mě minula.
  • Olejník napsal sračku. O tom žádná. Nicméně ostatní jeho recenze jsou fajn. Tohle mu prostě nesedlo.
  • Sharkozis
    Skyrim je zabugovaná stupidita. Když k tématu nemáš co říct, tak mlč.
  • Už jsem tu kdesi psal, že Olejník TLG absolutně nepochopil. Přistupoval k tomu zcela špatně a unikla mu podstatná část hry, tedy vztah mezi Tricem a chlapcem. Tedy, ona mu neunikla, on ji prostě nepobral a nedokázal vstřebat, protože není ten typ hráče, očividně. Hře vyčítal naprosté triviality, které byly ale zároveň pro spousty jiných součástí zážitku (tím mám na mysli především chování Trica). Můžeme mu to vyčítat, ale to je tak všechno. Dle mého názoru to měl na recenzi dostat někdo jiný. Ale to už je teď jedno. Btw recenzi v Levelu jsem četl a přišla mi skoro stejná, jen možná trochu méně přísnější. Každopádně, obojí naprosto mimo.
  • celkové hodnocení na Metacritic vždy dělá jakýsi "magický" koeficient vypočítány z hodnocení kritiků.
    Přesná formule nikdy nebyla zveřejněna, jenom jmenovali některé prvky se kterými pracuji. Nevím, co na tom nechápete.

    V jejich formuli je pár pochybných bodů, které mohou zavánět ovlivňováním výsledků:
    "Metascore is a weighted average in that we assign more importance (or weight) to some critics (and publications) than others"
    Jinými slovy: jistá hodnocení (které si oni sami zvolí!!) mají ve formuli větší váhu než jiná.

    Stejně tak možným ovlivňováním zavání fakt, že oni si vybírají od kterých kritiků budou brát hodnocení.
    Asi budete překvapeni, ale aspoň v 90% případů Suma Sumárum od jejich vybraní kritiků vždy dá hře/filmu lepší hodnocení než od samotných uživatelé.
  • Metacritic je agregační server. Jak by tam mohli psát hodnocení na přání vydavatelů, když tam žádné hodnocení nepíšou? *7*
  • úvadět hodnocení na Metacritic jako důkaz čehokoliv je hovadina. Metacritic vůbec není objektivní a všichni je podezřívají z toho, že tam píšou hodnocení na přání vydavatelů...
  • souhlasím s tím, že Metacritic je na stupnici objektivity někde na hodnotě -100

    Dokonce si myslím, že daleko od pravdy není trvzení, že tam se píšou hodnocení na zakázku.
  • Řekl klasický případ zaslepence s 0 argumentů. A k tomu pěkně salty. Nejsi typický návštěvník konzolisty.cz? To by sedělo. A nezlob se, tyhle prázdné výrony osobně brát nejdou. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit