Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co Uncharted 4? Hru jsem nehrál, ale celkově je letos nejoceňovanější hra roku. Nezasloužila si zmínku?
    • PanS
      Ne.
  • Pro mě je příjemné překvapení, že ani jedna ze zmíněných her mě vůbec nezajímá. Celkově je k dispozici velice málo her, které by mě opravdu zaujaly, což jsem hodně rád. Mám aspoň čas na jiné věci a pro mě vhodným hrám mohu vyhradit mnohem více času, než by jinak bylo možné. Opravdu zajímavých her z mého pohledu vychází fakt málo. Díky bohu za to.
  • V zásadě souhlasím, ale je to spíš důsledek toho, že minulý rok mi přišel relativně chudý na hry. Ne že by byly hry roku 2016 špatný, ale nevidím tam žádný WOW. Overwatch jako nová značka trochu posunul styl TF2 a tím se o fous dostal nad ostatní.
    • loňský rok byl fajn. Horší byl ten předloni, ty vyšly vlastně jen dvě dobré hry a to Bloodborne, MGS V a slušný Zaklínač 3.
  • overwatch vyhral lebo nic ine nehrali
  • Čekal sem nablito od blizz haterů, ale kupodivu je tady čisto.
    • Del ukradl haha a myslí si, že se skryje. Jak naivní *15*
      • Femto si vymyslel dela a myslí si, že se se svým alter egem skryje pod delovskou policií.
    • Fanbojove jsou uplne stejni *3*
  • DwaR
    z roku 2016 mi zas ostalo dosť restov, takže pre mňa to bol výborný rok na hry. a to stále počítam len PC, PS4 a XO ide mimo mňa.

    s výberom redakcie nesúhlasím, nie som cieľovka overwatch-u. hru roku by som dal asi shadow tactics alebo stardew valley. ako jedna, tak druhá sa pridali ku commandos, open transport tycoonu a pár ďalším kúskom, ktoré musím mať nainštalováné stále.
  • Mám rád Blizzard - v podstatě jsou jediní, komu jsem schopnej věnovat kus života..10 let WoW.. bylo skvělý, potom syndrom vyhoření..kterej dnes u většiny her přijde po 10 minutách.. jenže teď je tu Overwatch...jabadabadů *15*
  • Veskoslav
    Letos byl skvělý rok. Osobně bych asi nevybral žádnou jako tu "nejlepší 2016". Byl to rok, co podle mě nabídl každému to, co chtěl:)

    Hry, co mě zaujaly, hrál jsem a za sebe i doporučím za vyzkoušení:
    Overwatch, Doom, Dishonored 2, Titanfall 2, Deus Ex Mankind Divided, Total War: Warhammer, XCom 2, Civilizace VI, Hitman, Inside, Darkest Dungeon, The Banner Saga 2, Tyranny, Supershot, Shadow Tactics: Blades of the Shogun, Ori and the Blind Forest: Definitive Edition, Rise of the Tomb Raider 20th edition, Inside, Grim Dawn, Samorost 3, Shadow Warrior 2 či Stellaris.

    Nejvíce mám nahrané Overwatch, T2 a TW: W, všechny jsem vyzkoušel (Hitman 2 "mapy") či dohrál. Užil jsem si ale nejvíce Dooma. Ale nevím, jestli bych řekl, že je to nejlepší hra 2016:) Ale Collectorka je bomba.
    • DwaR
      to áno, 2016 bol zas raz skvelý rok na hry.

      P.S.: do výberu si doplň Hyper Light Drifter. veľmi podarený kus.
    • flash789
      Bez FF 15 to mas takove nekompletni, nejak..nevim :)
      • Veskoslav
        Jelikož jsem viděl pouze film a akorát jsem si to ošahal v jednom pražském obchodě cca 10 minut a není to můj šálek (poslední FF bylo MMORPG), tak tam není. Stejně jako chybí i DS3 či Xbox One/PS4 tituly:)
  • Ještě jsem od Blizzardu nehrál hru, kterou bych mohl s klidným svědomím označit za dobrou / zdařilou. (Možná u Starcraftu bych jedno oko přimhouřil, možná.) Asi holt nejsem cílovka a výtvory téhle firmy mne nezajímavý, takže o Overwatch sliším poprvé. No, asi i naposled. Ale redakci palec nahoru za odvahu. *5*
    • Lost Vikings byli náhodou boží.
    • Mě teda Overwatch taky neláká, ale pokud o ní slyšíš poprvé, tak asi žiješ někde pod kamenem. *4*
    • Veskoslav
      A o vyjmenovaných slovech po L jsi už slyšel?
      • Jo. Stane se. *3*
      • tunak, fyi: Veskoslav je fanboy Blizzardu a timto argumentacnim faulem si sam pred sebou obhajuje, ze nemas pravdu s kvalitou her od B...
        • Jo, inkognito nula. Kdybych si regnul nick Saskoslav tak by najednou moje argumenty mely vetsi vahu. Trololol.
        • Subjektivní pravdu s kvalitou her od Blizzardu. -fixed
        • Veskoslav
          Jasně, Inkognito nula schovaná za svým dalším potrhlým pseudonickem:)
    • * pardon, "jsou pro mne nezajímavý".
      • Slyším
  • ringmancz
    Overwatch i hra roku v DICE Awards (plus další 3 ceny)
    http://www.interactive.org/awards/20th_annual_dice_awards_results.asp

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit