Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všichni jsou tu anonymní vole
    • to je v poho, to je jen jack, mistni trotl, kterej to nikdy nepochopi *1*
  • Nad kategorii bych se nepozastavoval, ale nezaradit Ratcheta?
    To je vazne haluz, a zrejme dukaz, ze vetsina redakce uz ty hry vazne ani nehraje.
    Puvodni sestave fandim uz od dob stareho levelu, ale nikdo by tuhle praci asi nemel delat vecne..? :/
  • Preed
    To je vtip,ze tam nie je Ratchet and Clank alebo v akej inej kategorii by mal byt ked nie tu?
  • Jack1947
    Kdy jsem otvíral článek.. říkal jsem si to by bylo aby nevyhrálo COD.MW a hle ono to je nej :D

    Dobré hra která zde nemá ani recenzi! To už by asi hodně novejch návštěvníků přestalo číst váš web.

    Neřikám že špatné ale víceméně zbytečnost ... to samé + lagovaný pohyb. Grafika lepší ale někde i hnusnější.
    • ty děláš nějaké sčítání lidu, že máš přehled, kolik lidí odtud odchází? Jinak se k nim můžeš přidat ty kašpare.
  • další z komických kategorií... ono se asi nic jiného než dema, closed bety, bety, alfy, early accessy, remaky, remastry asi nedělají, už jen chybí nejlepší indie hra.
    • Co jsi vymyslel ty, ty hňupe. *15* ... Redakci děkuji za tyto kategorie ... člověk třeba zjistí, že opomenul dobré kousky, nebo ruzné modifikace. Takže za mne velké + redakci, za tyto nové kategorie. *4*
      • Jo, ještě by mohli připad nové kategorie typu "největší pitomost roku" a "nejhůře zpracovaná hra roku", ať víme o co jsme přišli :)
  • ringmancz
    příště zkuste spíš něco takovýho - http://www.pcgamer.com/no-mans-prize-the-2016-alternative-pc-gamer-awards/
  • Vždyť je ten CoD výsměch....a celkově většina remaku. Geniální počin byl například před pár lety projekt Black Mesa a Operace Black Mesa. Svým způsobem mezi perfektní remaky (ač se v podstatě jednalo o modifikace) počítám O.G.S.E. do Stalkera. Konečně udělali vyváženej, vyzrálej mod - a ne jako svým způsobem nedotažená Lost Alpha, Misery, Sigerious Mod atd.

    Dokud nevydají remake System Shock, tak není o čem psát. Ty přetexturovaný "HD" pokusy si můžou strčit do zadnice. Vzpomeňme si na Deus Ex Revision, kterej úplně pohřbili a dokurvili....
    • Ty "přetexturovaný HD pokusy" jsou REMASTERY... To co chceš ty je REMAKE!!!!
      • ok, díky za uvedení do problematiky. Kvůli svému primitivnímu a chorému uvažování však nespatřuji na slovíčkaření v této situaci žádný přínos. Buď je to pecka nebo sra*ka a jestli je to !!!REMASTER!!! nebo !!!REMAKE!!! mě nechává zcela chladným..... óóó studnice vědomostí, přesto díky za uvedení do obrazu :-)
        • Není zač je to má povinnost.
          Nejedná se však o slovíčkaření Remake a Remaster jsou dva uplně odlišný pojmy.
          Stějně jako třeba pomeranč a mandarinka nebo Auto a motorka.
          Jako chtít říct "Jdu ven", ale napsat "jdu dovnitř".
          • ty si vážně lofas, já myslel, že to jen hraješ :-))) znám oba pojmy. Já ve svém původním příspěvku jasně píšu o REMAKU System Shocku a to že jsem si dovolil subjektivně označit REMASTER za "HD pokus" snad ještě neznamená, že mi tu budeš vysvětlovat "kluci mají pen*s a holky mají vagínu"....
  • Hnisavec
    Jednoznačne Resident Evil Zero *14* *14* *14*
  • TheGGG
    CoD MW je jedna z nejlepších FPS které kdy vznikly a remaster se skutečně povedl, takže s touto anketou se dá i souhlasit...
    • Jack1947
      Zase bych nepřeháněl je to jen dobrá akce, ale jedna z nejlepších ? to myslím že asi opravdu ne *15*
      • TheGGG
        to určitě ano jacku, CoD MW patří k nejlepším FPS jaké kdy vyšly a není moc her, které by se s tím mohli srovnat...
        • Jack1947
          Chápu že troll ale MOH:Allied assault by se dala považovat za průkopníka válečných akcí chápu že to byl rok 2000 nebo kolik a ty si byl ještě capart. Hrál možná na základní škole jestlis chodil COD1 až které mělo být nepřímým pokračováním.

          Pamatuji si jako by to bylo včera kdy jsem si donesl od bratrance domů cracklou COD1 *14*
          Vzápětí jsem musel mít datadisk United offensive kdyby takové COD zase vyšlo ty by bYla paráda COD2 už začínalo trpět konzolivostí. ( autoheal)

          Dneska by mi stačila i hra na styl COD jaká to je bída. Wait COD1 se ještě museli sbírat lékarničky
          Zkus si někde sehnat MoH:Allied assault a budeš mít probl=ém vůbec dohrát nebo se prostřílet v první misi lol

          Hrál si vůbec nějakou starší hru a tím nemyslím až PS3 ale nějakou starší... třeba jestli si zkusil aspion to CS1,6 kde byla taková realita že si mohl prostřelit zed a někoho skrzní zranit zabíot a granáty byli extra smrtící( zabít přes půlku mapy) . CODMW 1 tuším v mp mělo průstřelný povrch ještě a odraz granátů při dopadu.
          Fakt už bych měl problém starší hry hrát třeba takové COD1 bych se musel naučit ale United offensive na šitovským netu po nocích v Mp bylo božíí ! Příjde mi jako by si začal hrát až na PS3 a do té doby se ani nežil nebo nevím. Já nnejsem žádnej nostalgik ale na nějakým křápu doma jsem hrál ještě DOoom :D a to už je taky nějaká doba zpátky. ( dlouhá) Ve škole/družině? safra tos ani nehrál na automatech... neříkej mi že až tak marně si na tom *8*
          • TheGGG
            wau ty jsi zase nějak moc edgy jacku, já skoro zapoměl, že tobě je 90 let... To jestli se tam sbírají lékarničky nebo ne, neurčuje jestli je to dobá hra a CoD 1 určitě není lepší jak CoD MW. Chápu, že se snažíš působit jako člověk co je retro a herní znalec, ale moc ti to nejde a smajlík na konci ti nepomůže...
            • Jack1947
              No vidíš a já za "křivá" slova anonymkovy měl ban na 5dnů
            • TheGGG
              pls anonymku, ty si taky rád hraješ na tvrďáčka co? Edgy af...
            • edgy ses tu jedinej ty. najdi si prosimte co to vubec znamena ty smolicku.
          • COD jsem nehrál ani jeden, ale MOH: Allied Assault pamatuju. Byl to ten s tím vyloděním na pláži v Normandii okopírovaný z Vojína Ryana? CSko se hrozně pařilo na koleji po síti. Toto nejsou staré hry. Stará hra je Doom 1
        • Já bych řekl, že jich je celkem dost - první MW přišlo ve správný čas o tom žádná, ale když se na to podívám zpětně, tak vlastně ani nevím co že na té hře bylo tak super, že bych ji měl nějak velebit.
          Žádný inovativní prvek nepřinesla, žánr nikam neposunula a vlastně měla i celkem špatný singl.
          Zásadní FPS jsou pro mě spíš System Shock, Darkness první Deus Ex apod...
          • TheGGG
            to skutečně jako kvalitní FPS hry neberu, spíš křečovité začátky... a single v MW1 je pravděpodobně jeden z nejlepších v žánru FPS. Naprosto epické momenty, atmosféra, luxusní přestřelky, story, akce... o tom by si half life atd mohly nechat jen zdát...
  • SYSTEM SHOCK REMAKE http://systemshock.com/
    • Prečo nie?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit