Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z jmenovaných her jsem nehrál ani jednu. Chuť zahrát si mám 2 - Stellaris (ještě počkám) a Shadow Tactics.
  • Lukyz
    BTW nebylo by možné napsat pod výherce názor redakce proč zrovna vyhrál on a v čem měl navrch před konkurencí? *3*
    • kámo, ve všem. ST je ultimate hra loňského roku a celého jednadvacátého století.
      Ergonomie, level design, kampaň design (mise neustále něčím překvapují), novinky v žánru, oživení žánru, žánrový přesah (příběh), neobvyklé zasazení (působící docela autenticky). *11*
      • "ST je ultimate hra loňského roku a celého jednadvacátého století" - to taketo exkrementy melies stale alebo iba dnes?
        • kámo, proč jsi tak žlučovitý na mě?
          Je to tím, že se odlišuji? Že patřím k tzv. čtyřprocentní menšině?

          Jestli jo, řekni to. Já se neurazím.

          Sorry, ale jiné vysvětlení nemám. Vydání ST je prostě událost, na kterou se v herním dějepise nezapomene.
    • ringmancz
      taky to tam postrádám
  • Tilwaen
    Hurá, už začínají Best of články, vytáhněte vidle a vzhůru do diskuzí *1*
    • Lukyz
      Přesně! *1*
      • kostejnesmrtelny
        Kdo nemá vidle, tak tady ↓ se nějaký rozdávaj zdarma


        ----E
        ----E
        ----E
        ----€
        ----E
        • Tilwaen
          Takový hrábě *1* Ale eurovidle vypadají dobře, na ty je beztak nějaká norma.
          • To si piš, že je. A má víc slov než americká ústava. *1*
          • kostejnesmrtelny
            Ovšemže. Rozmezí zakřivení bočních hrotů je jasně stanoveno a podléhá přísné kontrole.
  • easy for me.
    ST je hra roku imo.
    • Mart9
      Však taky s tím článkem čekali, až to napíšeš v diskusi o FC :D
      • *1* lolo
  • celkem nabušená konkurence
  • Tohle bylo very hard já bych osobně XCOM/SHADOW dal společně na první místo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit