Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *15* *15* *15*

    a do zklamaní dejte Last Guardian.

    Tady to jde od desíti k pěti. Recenze tu nejsou, recenzují se hry, které nikdo nezná a nikoho nezajímají, redakce hry ani nehraje. Těžko něčemu pak věřit, když ve FC pořád prohlašují, že nic nehrají.
    • nebreč Femtíku
  • Jedniznacne doom ta hra odzaciatku vyzerala ako hnoj s tymi vysvietenymi pandrlakmi..demo stalo za pitchu..beta a multak tiez a nakoniec to svizny a vtipny singlac zabudnuty v 90. natrel vsetkym modernym fps. 100%
  • DooM rozhodně. Nejen jako největší překvapení roku, ale zároveň i jako nejlepší FPS. Mohla to být další napodobenina po vzoru COD, ale tvůrci si řekli ne, tak proto přišel DooM v takový podobě, v jaký přišel.
  • Jack1947
    Mě překvapilo že jsem to ani nedohrál, jak to bylo stereotypní ale před rokem 1995 nebo kolik bych z toho určitě tekl. Neřikám že špatná hra ale to neustále vystřelování arén abych mohl pokračovat bylo ubijejicí.
    • Veskoslav
      Když už si to šlohneš, tak to aspoň dohrej.
      • Jack1947
        Víš že jsem měl originál, nicméně nevím prostě mě to omrzelo - třeba to dohraju (pochybuji) někdy až se budu hoodně nudit.
  • Doom překvapení? No nevim. Překvapení by bylo, kdyby to bylo lepší jak Brutal Doom, což není. *1* I když, možná je to ironií dnešní doby v herním průmyslu, kdy je úspěch už jen to, že někdo něco nep*dělal.
    • Nepodělat zajetou značku je skoro zázrak.
  • homosexual_registered
    také Doom skrývá poctivý guláš hratelnosti éry zlaté s ergonomií éry současné? (Zatím jsem nehrál a srovnávám jen pro zajímavost s Shadow Tactics.)
    • áno. mňa doom kráľovsky pobavil. taká nenáročná oddychová strieľačka, ktorá sa na nič nehrá. dá ti do ruky pár kvérov, zavrie ťa do arény s desiatkami protivníkov a... zábava
  • zaty
    Za mě je to Dark Train a Salt and Sanctuary.
  • Pro mě to není dům, přestože mě bavil, ale je to klasicky FPS ze staré školy na který po týdnu zapomenu. Pro mě to byl INSIDE, nad kterým přemýšlím ještě teď a ne z důvodu nepochopení :)
  • TheGGG
    jasnej titanfall 2, neskutečná pecka a po BF1 nejlepší FPS---
  • pripadne jeste nekomu, ze se posledni dobou furt resi co se jak dlouho vyvyjelo? nevzpominam si, ze by to tak bylo predtim. nebo aspon v takovy mire.
    • Moc se o tom nemluvilo. Takže to ani nikdo neřešil. Jeden z mála průlomů byl DUKE NUKEM.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit