Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jjj překvapení roku. Tak špatné jsem to nečekal. Škoda Doom 3 byl kvalitní...
    • DwaR
      ty si žil v jaskyni, alebo si vedome ignoroval informácie pred vydaním dooma? veď sa ani netajili tým, že chcú urobiť reinkarnáciu pôvodných dvoch dielov. ak je doom prekvapením, tak v zmysle, že sa fakt podarilo preniesť to najlepšie z pôvodných dvoch dielov do súčasnej doby a udržať latku hrateľnosti vysoko, vysoko.
      prepáč, ale ak ťa najnovší doom sklamal, tak je to tvoja chyba, že si nesledoval info pred vydaním.
    • doom 3 bola síce kvalitná hra, o tom žiadna, ale absolútne odbočila zo zabehnutých koľají série a fanúšikovská základňa ju vo všeobecnosti neprijala pozitívne. je skôr tolerovaný, ako uznávaný. ak by mal iný názov, nik by neprotestoval.
      osobne považujem doom 3 za skvelú hru, rád sa k nej vraciam, ale je to skôr "experiment", ako plnohodnotné pokračovanie série doom. tá je čistokrvnou "strieľačkou", nie hororovkou s ľakačkami.
      naopak, tento doom je priamo pokračovaním dvojky. a celkom dôstojným. vzal to najlepšie z minulosti a prispôsobil to súčasným požiadavkam.
    • Veskoslav
      Bože, tobě nestačilo, jak jsi o tom blábolil, když hra vyšla, jak to nenavazuje na Doom 3? Budíček. Doom 3 naopak naprosto nenavazoval na sérii Doom. A taky to tehdy prohrál na plné čáře proti HL.
      • Nenavazoval na nejtupější sérii v dějinách? Zaplať pánbůh! Mně je úplně jedno, co na co navazuje, tohle je prostě moc nízké...
        • Veskoslav
          Bože.....Ještě řekni, že nejlepší na FPS je gamepad bez AA a aspoň víme, na čem jsme...
          • Alex81
            Proč se s trolem vybavuješ? To s každým pomatencem před obchoďákem, co řve, že konec se blíží, vybavuješ a přesvědčuješ ho, že se plete?
            • Veskoslav
              Super. Splácal jsi všechny možné žánry a větve FPS do jednoho chumlu:) Gratulace.
            • SalemCZ
              jop! fotbal je taky blbý běhání za míčem a baví to miliardu lidí každý mistrovství světa.
            • System Shock srovnávat s Doomem, to už chce silnou dávku ignorance a neznalosti. System Shock je dobrá hra, ale mizerná střílečka.
            • bavím se o nějaké slavné FPS série. Tahle série člověku nic nedá. System Shock/Bioshock ti dá něco aspoň k přemýšlení. F.E.A.R zase skvěle buduje strach a hraje se to dobře. Doom je jenom tupé střílení. Já to chápu v roce 1990, už tehdy mě to sice nebavilo, ale gaming byl v plenkách, v roce 2016 tomu tleskat opravdu neminím...
            • jop!: Tupějšího než Doom? Takovejch věcí je. Cookie Clicker, filmy Uve Bolla, Milouš Jakeš, prakticky libovolnej rozvášněnej dav, nosorožec (zejména tuponosý), hudba Evy a Vaška, případně Dua Jamaha, vzít si operativní leasing na soukromý auto, původní seriálová tvorba TV Nova, moh bych pokračovat i dál, ale už mě to nebaví.
            • Veskoslav
              Ty jo, celé dvě generace tupců na tom vyrostli, jenom ty jsi nejspíš vyrůstal na něčem sofistikovaném a vyvinul jsi se do tak krásné osůbky.
            • troll? Ono existuje něco tupějšího než Doom? Sry z takových her rostou pak Veskoslavové...
            • Veskoslav
              Ty ses nikdy nebavil s paní, co dává Strážnou věž?:-D
            • Já třeba jo, je to švanda.
    • PS. Dává něco někomu taková hra? Střílet v uzavřených arenkách. Taková nízká zábava, asi už nejsem ten správný ročník...
  • Lukass
    Doom je fakt narez, ted hraju podruhy na tezsi obtiznost a je to jeste vetsi jizda. Miluju tu hru. Vubec nic sem od toho necekal ale dostal fantastickou fps, v paradni grafice a atmosfere. A to se od hry cekal obecne spis prusvih, paradni prace.
    • flash789
      A proc to nekdo cekal? ID nekdy udelal nejakou hru ktera by byla prusvih? Totalni propadak? jen se to nechce nechat vezt na vlne kecu po internetu a vedet svoje, pak nesmysly typu, Doom bude prusvih a propadak nejsou tak do oci bijici.
      • Spades
        Rage
      • Lukass
        Pokracovani takhle slavnejch znacek proste byva problematicky. Z toho pohledu je doom fakt prekvapeni, a to i po strance optimalizace. A ja sem s videii pred vydanim i po vydani fakt nepoznal jak se hra paradne hraje. Musi se zkusit na vlastni bulvy.
        • flash789
          Ok, ja jsem teda nijak prekvapenej nebyl, neni na tom co zkazit, a ze by ID hru na ktere se takzvane ,,udelal,, pokazil, mi od sameho zacatku znelo jako totalni utopie. S ohledem na to ze celou dobu vydavaji dobre a kvalitni hry a na propadaky si nepotrpi. Navic maji za zady vagon penez z napisem Bethesda.
  • flash789
    Jak se to asi stane ze Doom je prekvapeni roku, to mi vazne moje stara blba hlava nebere. Jako ze se cekala sraccka a bylo to dobry? Nebo byl nekdo v 30 let v hibernaci a videl Doom poprve a prekvapilo ho to? Nebo nekoho prekvapilo ze na konzolich bezi 60 fps? *3*
    • pro mě je fakt Doom jedna z nejhorších věcí roku. nejsem nijak zaujatej, dokonce by měla i fungovat nostalgie, protože původní jsem hrál jako malý děcko..ale nefunguje. totálně mě to nebaví.
      • Widl_CZ
        Mám to podobně, čekal jsem prostě víc. Arénovost a nutnost používání dorážení enemáků tlačítkem (platí pro těžší obtížnosti, člověk potřebuje zdraví a munici) mě štvalo celou hru. Vyložený průšvih to nebyl, ale podruhý už si to určitě nezahraju. Druhý díl zatím nepřekonán *15*
      • Veskoslav
        A jaké je podle Tebe to dobré FPS?
        • Wolfenstein, Killzone 3 multiplayer
          • Wolfenstein byl dobrej, to máš pravdu. taky jsem to ale nedohrál, nechtělo se mi. ale určitě ze single fps se mi líbil v poslední době nejvíc. no a killzone..jak říkáš - multiplayer.
        • tak podle mě je single player FPS už vysmaženej žánr. mě nebaví projít tisícstopátou uličku a namířit myšítkem na milionstopadesátýho záporáka. v mulťáku jasnej Overwatch, i když je to žánrově trochu jinde. třeba v Battlefieldu už taky nehraju kampaně..je to lineární jak adventura, ale bez obsahu. hra o formě. forma mě nebaví, chci obsah. a návrat pixel-artu a vůbec hnusgrafiky naznačuje, že zbytek světa to vidí podobně. jen se to projevuje na často odfláknutým vizuálu a obsah tam stejně není..hm..to je na dlouho. já v podstatě ani neříkám, že je Doom špatná FPS, v podstatě pokrytecky odsuzuju ten žánr (v singlu).
        • to je snad úplně irelevantní, ne?
    • Inquisitor
      Máš to tam napsaný proč.
      • flash789
        To jsme samo cetl, ale i tak moc enchapu co je an tom tak strasne prekvapiveho. nereknu kdyby Doom najednou byla vyborna tahova strategie, to by jiste prekvapeni bylo, ale to ze to je dobra FPS, hmm...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit