Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NMS je opravdovy symbol propadaku a mel "vyhrat", Mafia III je v podstate puvodni nezajimava hase z dob Vavrovych (dvojka byla priserna po vsech strankach a ani opevovana jednicka nebyla z hratelnostniho hlediska zadna slava, ale pomohl ji solidne podany pribeh) obohacena tunou zabavnych bugu.
    • Na modly jim nesahej :-D
    • NMS je symbol davove psychozy a snahy potopit vybornou originalni a zajimavou hru se spatnym PR. Obavam se, ze 99 % hejtru tuto hru nikdy osobne nehralo ani nevidelo.
      • Asi tak, narozdil od StarCitizen, ktery velkohubej buřt nikdy nedodela do neceho co NMS alespon vzdalene pripomina, to dotahli do konce a vydali, a i po nekolika mesicich se k ni rad vracim...
  • tady musím redakci pochválit. Dobrý výběr a dobrá volba.
  • Hnisavec
    najväčšie sklamanie roka sú jednoznačne Žabie zlomky 2

    a ten No Man s Sky je nonsens...ten humbuk okolo urobili pc kriklúni, ktorí zasierajú každú diskusiu v only PS4 hrách svojimi youtube erudovanými názormi. Fakt je, že indie štúdio urobilo lepšiu hru zatial pre exploračných hráčov, ako tlčhuba Roberts nedokázal za 5 rokov a s rozpočtom GTA V.
    • Delikátní denial. Obhajovat lháře a navážet se do člověka, kterej už v herním průmyslu něco dokázal, to ani není smutný, to je na pěst...
    • Ještě že tě máme, aby jsi nás obohatil o tvé erudované názory.
    • hahahaha
  • K Mafii: Každé video vypadalo hůř a hůř a blížeji GTA a jeho obecenstvu. Tam jsem průšvih čekal.
    K NMS: Každé video vypadalo krásně, ale...při každém videu se ve mě spouštěl ten samý pocit, že to co je ve videu jsem už viděl v tom předešlém, jen to bylo jinak sestříhaný. Když i po dvou letech jsem v "novém" videu neviděl nic co by nebylo v předešlých (nebo jen vteřinové útržky), začalo to silně zavánět.
    K DX:MD: Nevím proč, ale oproti DX:HR mě to nechytlo, nebavilo a z nějakýho důvodu mě tam nehorázně "vadila" tak pokroucená čeština, zkomolená výslovnost a další. Vytrhovalo mě to z děje a nahráno mám tak pět hodin z toho minimálně hodina jen kvuli benchmarkům.
    V roce 2016 jsem vlastně kupoval jen indie hry, DX:HR a pár blbin do kterých mě uvrtal někdo z kamarádů.
  • Osobně bych asi zmínil Final Fantasy 15, která je sice jednou z nejlepších her roku 2016, ale zároveň je to zklamání roku, protože ve hře dobrá polovina obsahu zjevně chybí a když člověk studuje, co všechno ve hře mělo být, tak takové zklamání si v herním světě dlouho nevybavuji. Mohla to být hra na 400 hodin.

    U těch her v žebříčku (zejm. Mafia 3, NMS) mi přijde, že nějaké skvosty mohl čekat snad jen naivka.
    • SugarCoffeeTeaRumBoom
      A je tých 400 hodín fakt potrebných? Dá sa také enormné množstvo času zaplniť? A zmysluplne odôvodniť čas pri nich strávený?

      Som to možno iba ja, ale uprednostňujem krátke kampane, ktoré majú náboj a nestihnú ho po 15 a viac hodinách stratiť.

      EDIT: výnimkou sú asi len Souls séria, ale úprimne, keď som videl nahratých 110 hodín, zaplakal som :)
      • Tam nejde o to, jestli je 400 hodin potřebných, tam jde o to, že na ně bylo zjevně zaděláno - rozlohou a designem světa i původními plány při psaní scénáře (pokud o nich víme). Mohla to být možná největší single hra všech dob.

        Jinak jde o to, jak to má člověk srovnané v hlavě. Stovky hodin se hrou rozhodně zaplnit dají a jak si to kdo odůvodní, je na každém. Já osobně jsem rád, když věci, které se mi líbí, trvají co nejdéle. Proto většinou vzpomínám nejradši právě na hry, kde čas na dohrání šel do stovek hodin - Wizardry 7, Elder Scrolls: Oblivion, Age of Conan, Zaklínač 3...
        • SugarCoffeeTeaRumBoom
          Súhlasím, ak to tak bolo pôvodne myslené, je vo finále asi sklamanie, ak je potenciál tak obrovského sveta nezaplnený.

          Samozrejme existujú výnimky, ktoré dokážu jednak aj trvať aj baviť. Z vlastných skúseností ale mám zažité, že s dĺžkou úmerne klesá kvalita a tým pádom si aj horšie zdôvodňujem, prečo pri danom médiu zostať. Nemyslím teraz len hry, ale napríklad aj seriály. Koniec v správnom čase proste kedykoľvek prebije dlhý herný čas :)

          Je to len môj názor samozrejme.
  • mne sklamal desert of kharak, žadna inovace, malo jednotek, malo map, mala hloubka pro multiplayer
    • ale nejlepší singl za poslední léta a parádní atmosféra *4*
  • Další ze zbytečných kategorií. Každý kdo má mozek a hraje hry, musí už podle toho množství materiálů před vydáním jakékoliv hry, poznat co bude propadák. Mě se to povedlo na 100% nic z toho jsem nehrál a ani nepředobjendal. A kdo to nepozná tomu není pomoci, to je kategorie hráčů jako důchodci a šmejdi, stejně jim to prodají..Hype hype hype *6*
    • prosím, rezradíš mi, aké kategórie by si dal do ankety ty? vieme, že tie "naše" sú zbytočné, tak tie tvoje, užitočné/zmysluplné sú aké :)
  • Preed
    Som rad,ze ste nedali NMS,prislo mi az vtipne ako penili hraci na celom svete a mohli sa pos*at,ze ta hra nie je to co si vysnivali. Cele tie redditove rozbory a videa ako Murray klame a podobne,jedine co prestrelili je cena,samozrejme ze nedodrzali sluby ale ten flame bol uplne nemiestny a pravdupovediac,ked som si prestavil tych internetovych bojovnikov ako doma kompiluju hejt posty na Hello games tak som sa bavil. Btw nehral som ale soundtrack pocuvam tak raz tyzdenne,az tomu klesne cena,zahram si,suhlasim s Grygarovou videorecenziou.
    • Hudba fakt hezka, generovany planety a zvirata vicemene taky ale hra jako takova je porad jeste nedomyslena grindovacka s rozbitejma hernima mechanikama.
      Ted fakt nemluvim o tom ze tam neni ani "skoro" multiplayer apod. ale o tom jak vypada hra jako takova s tim co tam je.
      Mozna pokud prestanou vymejslet blbosti jako staveni zakladen a pohnou s gameplayem a k uzoufani nudnejma soubojema tak to mozna bude zabava hrat.
      Ne vsechno co fungovalo pro hru na Android "Out There" kterou se NMS lehce inspirovala (rozumej vzali si odtamtud vse od maleho inventare pres mechaniku poznavani uceni mimozemstanskeho jazyka az po system craftingu z natezenych prvku) bude fungovat i pro hru jako NMS.
      • Je to explorativni hra a funguje dobre. Na pocatku me trochu zlobil omezeny inventar, ktery mi neumoznil tezit vsude vsechno a nutil me planovat, ale i to byla jen otazka vylepsovani vybavy. Se stavenim zakladny nemam problem, myslim ze to radu lidi bude bavit, a neni duvod proc by to tam nemelo byt, samo se to v tom prostredi nabizi, stejne jako treba budovani osady v F4. Komu to nic nerika, ten to delat nemusi. Jinou radu lidi zas bude bavit narocny mod survival, ktery se take nabizi. Prostredi NMS je inspirujici a umoznuje do hry vnaset ruzne typy hratelnosti.
        • To ze je to "explorativni hra" znamena ze tam muze byt zabavny jen objevovani a vsechno ostatni musi byt grind a nuda?

          Jinak se stavenim zakladny nemam zadnej problem. Jen si myslim ze ve chvili kdyz jsou prakticky vsechny mechaniky oholeny az na kost a spoustu veci je proste nedomyslenejch tak ze bych se zameril na ne a nepridaval staveni zakladen ale zameril se na ostatni veci.

          Napr. by se mohli podivat treba na letani po planetach, boj, udelat alespon nejaky trosku smysluplny system frakci, obchodovani a alespon se pokusit vyvazit to jakym zpusobem funguje ten pitomej a neveritelnej grind,

          Narocny survival mod jen podtrhuje vsechny chyby popsane vyse a dava velkej vykricnik za grind...
          • Neznamena, ale take neélati, ze vse ostatni je grind a nuda, me ta hra bavi a stravil jsem u ni desitky hodin, coz je vic, nez treba u opevovaneho Uncharted 4 a rad se k ni cas od casu vratim na rozdil od toho Uncharted.
    • Když veřejně lžeš, tak občas chytneš nějakej ten hate. To se stává i v lepších rodinách...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit