Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi není o čem psát, ale hodnotit nejepší postavu roku mi přijde trochu úlet. Onehdá se prostě na nový rok udělal žebříček nejlepších her minulého roku a hotovo.
  • Mne hry nebaví v roce 2017 ani 2016. Premýšlel jsem že jsem možná vyhorelej, ale spíš ne protože bych si neco rád zahrál. Možná je to tím že nic originálního nevychází; základy žánrů byly položeny už dávno a ted se jen kopíruje a firmy se bojí riskovat. Personu bych možná zkusil ale nemám žel PS4. Naštestí se v roce 2018 chystá pár slibných strategií tak uvidíme co z toho bude.
    Jinak ale to s hrama vidím opravdu bledě *13* *9*
    • doporučil bych koupi PS4. Je na ni fakt pár skvělých titulů, které stojí za zahrání a brzy přibudou další.

      Dnes se dá PS4 koupit za 6500kč a v nějaké slevové akci i za 5000kč, takže cena vůbec není překážkou.
      • Cena není překážkou, ale těch doslova pár dobrých titulů jo. I na tom handheldu od Nintenda je toho za necelej rok víc.
    • TheGGG
      bledé to je spíš s tebou.... nechutenství může být příznakem řady nemocí. Her pochopitelně vyšla spousta a spousta jich byla úžasná, takže asi jen trolleček... smutné, je vás tu na games hodně...
      • A ty svým patentem na rozum a ojedinělým názorem na všechno trolleček nejsi? Vlastně ne, jen rádoby cringe neckbeard *1* *1*
        • TheGGG
          že jsi neckbeard? No to je možné, proč to sem píšeš... doporučuji ti se oholit a pak něco dělat se svým životem...
          • No to bys přesně měl udělat *1* Je už nuda číst to, jak ti to tu postupně nandalo X lidí *1*
      • Hry AAA kategorie trpí nedostatkem tvůrčí svobody (https://youtu.be/Gz-98_GtEYM?t=176). Znamená to že hraješ hry, kde tvůrci nemají kreativní svobodu a tudíž dělají hry podle zažitého mustru = neoriginální, protože ve hře jsou investice a jejich bezpečná návratnost. Každý normální člověk to na výsledku pozná. Tedy snad krom tzv. mainstremu, t. j. lidí bez větších nároků, příp. hračů nováčků, kteří nevědí že to co hrají tady už bylo a kolikrát v mnohem lepší podobě *3*
        • Hry s dostatkem tvůrčí svobody pořád vznikají, ale jenom je nevnímáte, protože je nevytvářejí velká studia (Ubisoft, atd.), která si můžou dovolit masivní reklamní kampaň.

          To, že jste líný si ty hry najít a vyzkoušet, ještě neznamená, že ty hry neexistují.
        • TheGGG
          hry netrpí ničím... na odkazy od anonymků nejsem zvědav, ale AAA hry tento rok byly naprosto úžasné...
          Ale popořadě
          předně být tebou bych nepoužíval slovo normální, druhak už jsem něco říkal o tom pseudo hipster elitaření a naboostovávání si ega, hry jsou od toho aby se u nich člověk bavil a já se tedy bavil hodně, nepotřebuji aby každý rok vzniklo pět nových žánrů, když ty stávající fungují skvěle a za třetí ty malý pomatený človíčku, v letech 2016 a 2017 ti vyšla spousta indie pakáren, tak pořád můžeš hrát tyto hry... takže jsi vyhořelý, ale troll... *14*
          • Hry jsou od toho, aby se člověk bavil? Wow. Tak to je myšlenka dne. A to dost hluboká... až sem se v ní málem ztratil. Mno, ještě, že tu máme tebe, anonymního pseudovysokoškolského arbitera, který nám objektivně určí, jaké hry jsou ty správné. Jaké jsou ty zábavné a jaké jsou jen pro boostování ega.
  • A kde je 2B? *16*
    • to by nebylo politicky korektní
      • Je to árijsky vypadající Asiatka, která je robot.

        Podle mě to minimálně z hlediska diverzity mají slušně podchycený *3*
    • Jo, taky mi tu chybí :(
  • Muj oblibenec byl Akeshi z Persony 5, nejen kvuli stylu, ale samozrejme taky kvuli jeho dechberouci roli v pribehu.

    A pak samozrejme Aloy.... rezava strecha znaci vlhky sklep. :)
    • To musí být tvůj velký oblíbenec, když ani nevíš, jak se jmenuje...
  • Za mňa je to 2B z Nieru a taktiež Senua.. Lebo by som chcel mať s nimi trojku.. Priťahujú ma duševne choré ženy a sexy robotky ale to asi každého len o tom mlčí
  • krásna kategória :) fakt palec hore (bez irónie)
    osobne by som ešte pár postáv do výberu prihodil, ale s víťazom môžem len súhlasiť. ako hra je hellblade slabota, ale ako zážitok perfektné.
  • Ristoro
    Chybí mi tu Bayek z AC:O a Alex Yu z Preye. Ale Senua byla výborná, o tom žádná.
    • skaven
      ja som hral za Alexu. Ale nemal som pocit,ze sa samostatne nejak prejavovala.. skor mi to prislo ze ma syndrom Gordona Freemana
      • Ristoro
        Alex Yu byl Morganův/Morganin bratr :). Ne ten, za koho/kterou jsi hrál.
    • michaliuz18
      tie postavy nesiahaju tymto ani po clenky. I ked blazkoviča si mohli odpustit , tento wolf bol pre mna druhym najvacsim sklamanim roka
    • Přesně tak. Chybí tady zastoupení černé pleti.
      • Možná to není do top 5, ale jestli je na AC: Origins kromě Egypta něco dobrýho, tak je to Bayek.
  • michaliuz18
    senua bola top, vyborna herecka , ale mam radsej aloy pre jej charizmu
  • TheGGG
    tvl co tam dělá BJ, ten byl šíleně otravnej v novým díle. On to samozřejmě nikdy nebyl nějaký extra charakter, ale to jeho pomatené blouznění a žvatlaní teda v NC bylo fakt šílený... cringefest af, jako všechny postavy až na Ferguse/Wyatta... radši jste tam měli dát tu robo-buchtu z nier, ta měla dobrej charakter, hlavně teda od pasu dolu...
  • Red prince je asi poslední koho bych vzal do party. Arogantní, panovačnej a hrozně mi vadil jeho hlas. Za mě jednoznačně nejotravnější companion.

    Spousta hlavních postav z Nieru, Divinity, Persony nebo Xenoblade je daleko lepší než Áloj s Blažkovičem dohromady, takže za mě dost bizarní výběr. Jen ta Senua si to fakt zaslouží.
    • Tilwaen
      To nejlépe vyřešíš tak, že za Red Prince přímo budeš hrát, abys mohl být (téměř) bezúhonně arogantní a panovačný na ostatní a v rámci roleplaye ti to ani nebylo blbé *4*
    • https://honeysanime.com/wp-content/uploads/2017/08/Futaba-Sakura-Persona-5-the-Animation-Wallpaper-1-364x500.jpg
      • :)) Jo, to byla postavicka!

        Vubec Persona 5 je vyraznyma personama uplne nabusena.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit