Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Senua je takovej Karel Infeld Prácheňský videoherní scény. "Ale téé lípy se nevzdááámmm! Mňmňmňmňmň!". Jo, když je někdo šílenej, musí to s ním mlátit o zem a musí imrvére bědovat jako Viktorka. Prostě to musí bejt vidět a slyšet už z dálky. "To je na Oskara, táto, podívej - vopravdický slzy."

    Než se někdo zeptá - jo, hrál. A srala mě skoro od začátku až do konce.
    • sam si ochotnik
    • Njn a pro me to byla jedna z nejlip udelanejch a nejuveritelnejsich hernich postav co jsem kdy videl.
      • PreidaQ
        Nejuvěřitelnější psychicky narušený člověk by byl asi takový, který by seděl na autobusové zastávce a okolním lidem (snažícím se ho mermomocí ignorovat) vysvětloval celou tragédii jeho života. Ale nejsem si jistý, jestli by bylo atraktivní mít někoho takového za protagonistu hry.
        • TheGGG
          to by nebylo uvěřitelné, ale nudné... kdo by proboha na takovou kra*inu koukal?
      • 10 let starej Myst 4 měl lepší postavy...
      • MickeyMutant
        V pořádku, každej má ten práh jinde.
    • A cos čekal? Dawsonův svět?
      • MickeyMutant
        Čekal jsem míň ochotnickýho přehrávání. S omluvou všem ochotníkům, speciálně těm v redakci.
        • TheGGG
          a přesto lepší dabing a výkony jak celej wolfenstein...
          • Krescz
            tvl t seš z toho wolfa úplně frustrovanej, nech to být, spravíš si chuť Kingdom Cumem *15*
          • wolfa nemozes pochopit, ked sa raz odtrhnes od materskeho prsnika, snad vtedy ... :/
            • TheGGG
              tak to máš špatný taste, protože ta hra byla otřesná...
            • skaven
              ja sa neriadim metacritic, ani recenziami...ja sa riadim svojim usudkom. viem ze to nieje trendy ale som uz raz taky *3*
            • TheGGG
              nový wolfenstein je odpad, tam není co na chápání, není divu, že to má mizerné recenze na steamu i metacritic... holt se to nepovedlo...
          • MickeyMutant
            Nevylučuju, nemůžu posoudit, nehrál.
  • Dobrá kategorie!
  • William J. Blazkowicz v nominaci? Dovolim si nesouhlasit :D
  • Get out of here, Stalker....
  • Krescz
    pfff stejně je nejlepší postava všech dob Princ Jiřík z Knight Shiftu *15*
  • Senua si to 1. místo asi zaslouží, jako charakter zapůsobila nejsilněji.
    Ale ten boj o první místo byl dost těsný s Aloy (Horizon:ZD) a 2B (Nier:Automata)
  • BoB.2
    Bj
    • jak už se tady dřív napsalo, taky se mi nelíbí, že z Blazkowicz udělali takovou parodii. Takže best to nebude...
      • Ale BoB myslel Hunnicutta...
  • Nadšení interaktivním filmem Hellblade upřímně nechápu. Grafika je hezká, ale na jedno brdo třeba s Dark Souls - když nejste limitováni realističností, máte spoustu es v rukávu. Příběh mi nijak zajímavý nepřijde, prostě taková duchařina, už jenom úvodní scéna na kánoi pro mě byla utrpením. Hratelnost hrozná, v podstatě se jenom procházíte a řešíte triviální "logické" hádanky, třeba jak postupně proběhnout mezi pěti stromy, aby se vám otevřely dveře do další lokace. Obtížnost je samozřejmě individuální, ale souboje mi přišly směšně jednoduché, a to se pokládám spíše za špatného hráče. Hned na začátku vás taky čeká podpásovka - souboj, který se nedá vyhrát, po kterém následuje lživá informace, že máte jenom omezený počet životů na průchod hrou (jestli si to správně pamatuji). Hra se tváří, jako by nabízela nějaký transcendentální zážitek, ale je to jenom jednoduchý interaktivní film. Nebo se mýlím?
    • co do toho zase pleteš Dark Souls panejo. Hellblade severská tématika, Dark Souls dark fantasy, úplně jiné hry, jiné settingy. Grafika úplně jiná. Pravděpoboně jsi nehrál ani jednu hru, nebo jednu velice krátce...
      • Hrál jsem obě. Grafika je podobná temným laděním, fantastikou, záměrně nevlídným prostředím. To přirovnání k Dark Souls je asi zbytečný, ale třeba to chápeš. Zkusím to jinak: čím vás zaujal charakter hlavní hrdinky?
        • Hellblade není ani fantasy, vše se to odehrává v hlavě hlavní hrdinky. Je to intezivní hra, hratelnost je taková walky, talky, ale tady se prostě musíš žít s postavou a kopat za jeden tým, pak si to užiješ.
        • Psychóza, schizofrenie, šílenství... a to vše spojené ochotou zajít "skoro až do pekla" pro svého blízkého.
          Navíc ta herečka Melia Juergens tu postavu skvěle oživila svým přesvědčivím hraním. Člověka z některých scén doslova až mrazilo, jak přesvědčivé to bylo.
          Myslím, že dokonce ta herečka dostala extra ocenění na The Game Awards za svůj skvělý výkon.
    • Hezké no... ale co má tohle shrnutí gameplay společného s charakterem hlavní postavy??
      To je úplně jiná kategorie.
      • Málo. Je to povzdech, námět k diskuzi. Obličejové animace pěkné. Charakter postavy mi přišel plochý, ale je pravda, že jsem to nedohrál.
  • Já z toho nic nehrál takže nemužu soudit, ale co se týče vzhledu a charakteru (soudě podle chvilky shlédnutí gameplaye) asi ta dívka z Horizontu. Blazkovic byl dobrej ale v posledním díle už z neho udělali trochu parodii - jak mu usekli hlavu a pak mu dali nové tělo.
    • Jack1947
      Dobrej spojler ale jinak souhlas dementnější bejt už asi nemohl.
  • za mě asi Karel Drda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit