Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Většinou mávnu rukou nad tím, jaké komentáře jsou tu mazány...jednak nemám rád, když se diskutující dohadují jak trhovkyně na trhu a druhak trollování je tu běžné.....ale poslední dobou se tu maže veškerá kritika, jakkoliv projevený nesouhlas, nebo komentář s malinkou dávkou ironie.....jasně, soukromý web, můžou si mazat co chtějí, je to jimi spravovaný prostor, ale stejně, už to začíná trošku smrdět (snažím se to napsat co nejvíc věcně, jsem zvědavý, jestli i tohle zmizí)
    • TheGGG
      smutný jakožto nový šéf a fanda w40k uplatňuje klasické metody ordo hereticus....
  • Libi se mi jak "nejvyraznejsi trend" vyhralo neco co vetsina lidi z redakce prechazela s "pokud to jde hrat bez mikrotransakci tak mi to nevadi".
  • Say10
    Může mi prosím někdo vysvětlit co je za trend to, že Steam prováděl, nějaký změny ve svém fungování? Nebo to mám chápat, jakože je trend, každou chvíli něco měnit a přecházet na jiné "dobré" funkce/nápady?

    Jako trend beru něco co přišlo nově a prakticky každej to musel mít nebo to minimálně řešil. Ale co je za trend věc, která se týká čistě Steamu a jeho změn/fungování? Redakce má opravdu často problém rozlišovat věci a pak tu vznikají srandy, jakože Cup Head během pár dnů vyhraje "Best of Horrová hra 2017", protože tam jsou přece duchové, ďábel atd...
    • MickeyMutant
      Jo, změny na Steamu opravdu nejsou "trend" v žádném slova smyslu.
  • Jak už tu bylo zmíňeno, dá se pozorovat i trend, že ve hře musí být zástupci různé pleti.
    pozn.: nejde o trolling ani provokaci
    • Say10
      Já by to spíš upravil, že trendem je, aby jedna z důležitých nebo hlavních postav byla jiné než bílé pleti nebo žena. A nejlépe, aby hlavní postava byla žena jiné než bílé pleti, to je pak hra zaručeně 10/10.

      Nechci nikoho naštvat, rasista nejsem a ženy mi jako hlavní hrdinky nevadí (aspoň je na co koukat), ale všude za každou cenu to mít taky nemusím. O to víc, když se to někam očividně nehodí, ale narvat tam toho černocha musí, jinak by nebyli rasově snášenliví.

      Nebo je to kvůli PR? Jakože, pokud tam nebudou ženy, černoši a asiati, tak si tu hru ženy, černoši a asiati nekoupí? To je asi blbost. Pokud je hra dobrá je jedno jestli jsou všichni bílí, černí nebo ženy, lidi si to prostě koupí. A naopak pokud je hra sr*čka, tak to bude propadák ikdyž hlavní postava bude žena černé pleti s asijskými předky, žijící na Aljašské samotě, protože je to správná nezávislá žena. Svět by se měl trochu probrat.
      • Máš pravdu, je to výrazný trend, ale přeci jen Gamergate je někdy z roku 2014, čili chápu redakci, že to nedala do nejvýraznějších letošních trendů.
    • To je jednoznacne neco co se objevilo az v roce 2017 :D
      • Tak ale nejde o to kdy se to objevilo ale jestli to je výrazný trend.
        • Jde o to jestli to je trend z roku 2017 a ano taky o to jestli to je vyrazny trend coz je dalsi fakt ktery bych si dovolil zpochybnit.
    • jamar28
      Proč vůbec smazali ten první komentář na toto téma? Ten byl přece taky podaný normálně.
    • To je pravda. Napriklad svetle hnedi, tmave hnedi, nebo cerni. Take jsem si toho vsiml.
      • pamatujete na resident Evil 5, kde dva beloši zabíjeli v Africe zombie? Lol to by dneska asi neprošlo.
        • jamar28
          Však se to taky kritizovalo (dá-li se to tak nazvat, protože kritika by měla mít hlavu a patu).
        • To byli zombie? Ja myslel, ze normalni africane...
  • Mým trendem roku je odchod herního novinářství do jistých míst, které zdejší automatická kontrola nepovolí napsat.
  • 0011
    *1* ale musím říct, že se těším jakou bizardní kategorii vyhlásí příště víc než mi záleží na tom který hry nebo trendy vyhlásí
  • MickeyMutant
    Best of 2017: Od mikrotransakcí k lootboxům - některé tituly, když se dají dohromady, znějí komicky (Dalibor Vrána)*4*

    Možná jste pozapomněli na jeden nastupující trend, co bude nejspíš nabírat na síle i letos, a to trend remasterů/remaků. On sice začal už dřív, ale loni mu výrazně pomohlo vydání Switche s relativně omezeným portfoliem Nintenda, nová, půltá generace obou největších konzolí, ale i snaha protlačit nějakou osvědčenou tutovku do jakékoliv VR. Bulletstorm, Full Throttle, FF XII, Crash Bandicoot, Yakuza Kiwami, L.A. Noire, Metroid, Mario Kart, Starcraft, Wipeout, Okami z těch nejznámějších. Už za pár dní přijde Shadow of the Colossus a chvíli po něm Age of Empires.
    • Ty jako clovek znaly cestiny bys jako pojmenoval tyhle kategorie? Je spravne to pojmenovat "to nejlepsi", kdyz se tam davaji i spatne veci, nebo bys to nazval "to nej", nebo je to jedno?
      A pripadne tvuj nazor na pouzivani anglickych slov "the best", kdyz mame ceske ekvivalenty.
      • MickeyMutant
        Mně je fuk, jak si to nazvou. Aspoň víme, že to stejně všechno píše Adam Homola.
        • V pohode, jen mne zajimal tvuj odborny nazor jak by to melo byt spravne. Dost casto tu davas jazykove pripominky
  • Když už se vyhlašování "best of" zvrhlo v tento nelogický zmatek, doufám, že se dočkáme kategorie Nejvýraznější akční hra 2017, Nejvýraznější RPG 2017, Nejvýraznější adventura 2017, Nejvýraznější sportovní hra 2017 atd.
  • BEST OF není významově věcí pozitivní?
  • tak to už opravdu můžete vyhlasit best troll 2017.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit