Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mým trendem roku je odchod herního novinářství do jistých míst, které zdejší automatická kontrola nepovolí napsat.
  • TheGGG
    a co takhle nejlepší herní padouch, zbraň, zadek, hra při které jste se nejvíc zapotili, nejvíc vás mrazilo, kterou jste znechucením málem odinstalovali atd....
    • On Nier nehrál, jen se k němu vyjadřuje jako ke všemu.
      • TheGGG
        hraji jen kvalitní hry, což nier není, proto jsem radši hrál nioh... na uchylné pohádky nejsem
        • najdi si práci nebo se přihlaš znovu na střední
        • preto pozeráš anime?
          • TheGGG
            jen pár vybraných kousků, které nejsou weeaboo uchylný trash
    • Zadek je jasnej tam není potřeba žadné ankety.
  • 0011
    *1* ale musím říct, že se těším jakou bizardní kategorii vyhlásí příště víc než mi záleží na tom který hry nebo trendy vyhlásí
  • Většinou mávnu rukou nad tím, jaké komentáře jsou tu mazány...jednak nemám rád, když se diskutující dohadují jak trhovkyně na trhu a druhak trollování je tu běžné.....ale poslední dobou se tu maže veškerá kritika, jakkoliv projevený nesouhlas, nebo komentář s malinkou dávkou ironie.....jasně, soukromý web, můžou si mazat co chtějí, je to jimi spravovaný prostor, ale stejně, už to začíná trošku smrdět (snažím se to napsat co nejvíc věcně, jsem zvědavý, jestli i tohle zmizí)
    • TheGGG
      smutný jakožto nový šéf a fanda w40k uplatňuje klasické metody ordo hereticus....
  • Libi se mi jak "nejvyraznejsi trend" vyhralo neco co vetsina lidi z redakce prechazela s "pokud to jde hrat bez mikrotransakci tak mi to nevadi".
  • palacinka
    k smichu tahle saskarna.
  • jamar28
    Dobré téma. Škoda, že diskuse zas bude plná akorát těch, kterým se ta kategorie z nějakého důvodu nelíbí, ale mají strašnou potřebu to vykřičet do světa. *7*
  • exmaxx
    Super kategorie! Jako zpestreni tech klasickych zebricku to vitam. *14*
  • tak to už opravdu můžete vyhlasit best troll 2017.
  • BEST OF není významově věcí pozitivní?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit