Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neni to spis tim, ze na tu konzoli moc her neni a tak musi brat lidi to co je a aby jim nebylo lito penez, tak to vychvali ? :DD
  • dodám dolů, že reálné hodnocení(user score) na MT je tak 9,2, 9,3, možná i výš. Zelda byla pod extrémním útokem trollů, ze začátku dostala stovky nul. Zelda má přes 2300 zelených recenzí na MT od User, což ji řadí úplně k top titulům(možná i ta úplně nejlepší), např. Last of Us, které má 9,2 má necelých 1600.
  • Nevšiml sis, že ti to nikdo necpe? Naopak to TY NÁM tu cpeš, že to není možný a že je to úplně mimo. Už konečně pochop, že to nikoho nezajímá. Ulevíš tím sobě i nám.
  • Chápeš, že Zelda není Nioh? Hrál jsem oboje (v Nioh jsem skončil někde u toho velkýho Umibozu - nebyl na to už potom čas) a ani by mě nenapadlo srovnávat souboják. To fakt přemýšlíš tímto způsobem? Máš fakt divné myšlenkové pochody.

    “Možná až nintendo vydá i něco pro nás, starší a drsnější hráče”.
    Tak teď ses fakt odkopal. Buďto jen trolíš a děláš si z nás srandu nebo máš fakt takhle omezené myšlení. Ne, Zelda není pro děti. Zelda je pro všechny. Ale proč ti to psát, stejně to nepochopíš.
  • TheGGG
    freedom of speech deal with it *3*
    dokud se nám tu bude pořád vnucovat jakýsi názor na to, že nintendo zaujme každého hráče a je to to nejlepší a nejnutnější co musí každý hráč zažít, cítím téměř bohem danou povinnost napsat sem i nějaký ten zdravý rozumný názor a pohled s opačné strany barikády... protože pohádky o úžasném nintendu už jsem slyšel asi 100000000x
  • Prosim tě, už jsme to tu od tebe slyšeli asi 100x... přestaň už brečet...
  • Hodnoceni hracu se vetsinou da brat vazne jen do te miry ze pokud je v hodnoceni kritiku a hracu moc velky rozdil tak neco smrdi coz neni tak uplne tenhle pripad.

    Nintendo mozna je spolecnost ktera je prosnula tim nesikovne pracuje s komunitou ale Zelda a Mario se jim proste povedli a to ti potvrdi i kritici ktery Nintendu normalne nemuzou prijit na slovo.
  • TheGGG
    ne díky, zeldu jsem pouze hrál asi 10 minut když jsem se dostal ke switchi, v ničem mě to nepřesvědčilo... souboják hrozný oproti např niohu, příběh, postavy a dialogy taky nepůsobili nějak extra a stylizace a grafika ala mickeyho klubík mě teda vůbec nebrala. Schválně mě někdo řekněte v čem je hra tak super, soundtrack? AI? Skutečně netuším, ale nevypadalo to na hru kde bych se bavil a kterou bych chtěl hrát. Možná až nintendo vydá i něco pro nás, starší a drsnější hráče
  • TheGGG
    a co je na tom dobrého? nic z toho co já od hry očekávám mě to nenabízí...
  • Tak si to zahrej. Mám dojem, že ty si to prostě NECHCEŠ nechat vysvětlit. To se pak těžko vystvěluje, že. Prostě ztráta času.
  • “opět nintendo hry a opět mimo... ”

    Sám seš mimo. Vůbec netušíš, jak je to dobrý, ale plácáš se po ramenou a ukazuješ nám tu svou zabedněnost. Gratuluji.
  • TheGGG
    8,5 % od hráčů tam má spousta her a profesionální kritici to vychvalovat musí, aby jim zase fanoušci nintenda neposílaly váhružný dopisy a nešikanovali je na soc. sítích... což se v minulosti už stalo.
    Mě nikdo zatím nebyl schopen vysvětlit co na té hře je tak dobré, postavy, dialogy, souboják, děj, grafika ani design nepřátel to očividně není...
  • Na Zelde ale neujela jenom redakce...

    Metacritics neni obycejne nejlepsim indikatorem kvalit hry ale kdyz mas od kritiku prumer 97% a od hracu 8.5 tak uz to vetsinou neco znamena - http://www.metacritic.com/game/switch/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild

    Navic to hru roku vyhralo snad skoro uplne vsude...
  • Jack1947
    Ty se jim divíš? když hrají a mají rádi něktří i indie hry a hraní na mobilu...

    Mohli by už přeskočit tyhle články a napsat že i zbytek redakce ujel na Zeldě tedy pro ně hra roku - i když nevím jak Pavel ten asi ne.
  • TheGGG
    opět nintendo hry a opět mimo... skutečně se zdá že v redakci není člověk, se kterým bych se zhodnul alespoň v 10 % případů... a to už všichni nadějní redaktoři byli... tedy Pecháček, Homola a tady ten novej... ještě snad Smutný, ale pak nás již čeká jízda směr Dobrovský, Poláček, Grygar a to už zřejmě bude naprosto mimo mě (samozřejmě za předpokladu, že si stará garda vybaví co vlastně v roce 2017 hrála. *1* *15* )
    BTW: mě nintendo nenabízí VŮBEC NIC, možná až se přesunou z pole 3+ záležitostí, tak si tu jejich krabičku koupím, ale nyní mám doma již dva dny nádherný bílý PS4 pro a tam se teprvé páří ty pravé hry
  • Opět Zelda a opět zaslouženě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit